Co mnie wku*wia

Przecież żebyś Ty miał komfortowe stojące to by musiał być piętrowy autobus z dziurą na głowę między piętrami :mamed:
Ewentualnie mógłbym wystawać przez szyberdach, ale to zawsze ryzyko - np. jakiś srak może naptakać na głowę :lol: A tak serio, to zdarzały się busy (jednopiętrowe :mamed:) w których mogłem stać w przejściu normalnie wyprostowany, jak biały człowiek.

...a kark mnie napierdala do tej pory, wczoraj jakoś lepiej to zniosłem.
 
Ewentualnie mógłbym wystawać przez szyberdach, ale to zawsze ryzyko - np. jakiś srak może naptakać na głowę :lol: A tak serio, to zdarzały się busy (jednopiętrowe :mamed:) w których mogłem stać w przejściu normalnie wyprostowany, jak biały człowiek.

...a kark mnie napierdala do tej pory, wczoraj jakoś lepiej to zniosłem.
Niech Ci teraz kurwy funduja uzdrowiciela
 
Przecież żebyś Ty miał komfortowe stojące to by musiał być piętrowy autobus z dziurą na głowę między piętrami :mamed:
article-2261743-16E7C5D7000005DC-722_634x422.jpg
 
Weganin??
Ała, ale mi teraz jebłeś, boli bardziej niż ten kark :dismay:
A tak serio, to mięso jadam z reguły 3 razy dziennie* plus ewentualnie boczek do jajcówy na śniadanko :smile:. Za to gluten ograniczam w zasadzie tylko do płynów, dlatego burgery wpadają głównie na zlotach, czyli rzadko.


* jeśli ktoś nie uznaje drobiu za mięso, to liczbę 3 trzeba zmienić na 1 lub 2
 
:DC::DC::DC:
Zgadałem się ze znajomym taksiarzem. Okazało się że w tamten piątek wczesnym wieczorem wiózł na Krowodrzę spod BL niewysokiego, krępego brodacza. Coś mnie tknęło, jak opowiedział, że palce pasażera zaklinowały się pod klamką i musieli użyć wazeliny, bo skubane grube nie chciały wyjść.
No i taksiarz mówił, że koleś przysypiał i mruczał do siebie:
"Co za chuje. Długopis mi zgubili. Słodem koszulkę uwalili"
 
Wkurwia mnie Szwab,typ gestapo, a mój majster w fabryce.
Zasuwam na sztaplarce w magazynie od kliku miesięcy. W Polsce kilka lat jeżdziłem i praktyk mam dużo.
Majster daje mi wciąż najbardziej rozpierniczony wózek widłowy . Ciężko precyzyjnie palety odkładać na regał :// Chodzi po magazynie z rękami w kieszeniach i patrzy się tylko, kiedy źle coś robie. Czeka , aż odwalę konkretną manianę, by mógł iść do starszego majstra i nakapować na mnie.
Drze mordę tylko. Dobrze ,że nie wiele rozumiem jeszcze ;)
Jeszcze nie rozwaliłem nic, ale bardzo cieżko w takiej atmosferze pracować, naprawdę... :///
Coś bym zrobił, ale łatwo mówić. Nie mogę użyć siły, a językiem nie władam biegle :/
To mnie właśnie wkur....a :/
 
Wkurwia mnie Szwab,typ gestapo, a mój majster w fabryce.
Zasuwam na sztaplarce w magazynie od kliku miesięcy. W Polsce kilka lat jeżdziłem i praktyk mam dużo.
Majster daje mi wciąż najbardziej rozpierniczony wózek widłowy . Ciężko precyzyjnie palety odkładać na regał :// Chodzi po magazynie z rękami w kieszeniach i patrzy się tylko, kiedy źle coś robie. Czeka , aż odwalę konkretną manianę, by mógł iść do starszego majstra i nakapować na mnie.
Drze mordę tylko. Dobrze ,że nie wiele rozumiem jeszcze ;)
Jeszcze nie rozwaliłem nic, ale bardzo cieżko w takiej atmosferze pracować, naprawdę... :///
Coś bym zrobił, ale łatwo mówić. Nie mogę użyć siły, a językiem nie władam biegle :/
To mnie właśnie wkur....a :/
Dosyp mu cos na sraczke do kawy...
Przynajmniej jeden dzien będziesz miał spokój:beer:
 
Wkurwia mnie Szwab,typ gestapo, a mój majster w fabryce.
Zasuwam na sztaplarce w magazynie od kliku miesięcy. W Polsce kilka lat jeżdziłem i praktyk mam dużo.
Majster daje mi wciąż najbardziej rozpierniczony wózek widłowy . Ciężko precyzyjnie palety odkładać na regał :// Chodzi po magazynie z rękami w kieszeniach i patrzy się tylko, kiedy źle coś robie. Czeka , aż odwalę konkretną manianę, by mógł iść do starszego majstra i nakapować na mnie.
Drze mordę tylko. Dobrze ,że nie wiele rozumiem jeszcze ;)
Jeszcze nie rozwaliłem nic, ale bardzo cieżko w takiej atmosferze pracować, naprawdę... :///
Coś bym zrobił, ale łatwo mówić. Nie mogę użyć siły, a językiem nie władam biegle :/
To mnie właśnie wkur....a :/
Pamiętaj Szwab w pracy zawsze chce z Polaka DUSZE wycisnąć ! To nasz odwieczny wróg ,który jak dla niego pracujesz będzie lepiej traktował konia lub psa niż Polaka !!!
 
Robię pacjentowi najdroższą pożyczkę w życiu -RSSO 156 procent kurwa mać. Odmulam faceta, żeby wyszedł na prostą, ale nadal to boli.
 
Back
Top