Co mnie wku*wia

Właśnie myślałam o oversize'owych boyfriendach, modne są treraz podobno. I bezpieczne na zlot :D

TS02O23IMDT_Zoom_M_2.jpg
Computer_says_no.jpg
 
@klimekone trenujesz 3-bój?

@SCStunner nie zastanawiałeś się nad zmianą zdjęcia profilowego?
5047036e0_ahqsxns.png

*przy powyższym zdjęciu nie stwierdzono śladów manipulacji. Uchwycona poza może wydawać się dwuznaczna, lecz nie leży w moim zamiarze poniżanie kogoś na tle religijnym, rasowym bądź narodowościowym. ;)
 
@klimekone trenujesz 3-bój?

@SCStunner nie zastanawiałeś się nad zmianą zdjęcia profilowego?
5047036e0_ahqsxns.png

*przy powyższym zdjęciu nie stwierdzono śladów manipulacji. Uchwycona poza może wydawać się dwuznaczna, lecz nie leży w moim zamiarze poniżanie kogoś na tle religijnym, rasowym bądź narodowościowym. ;)
Zajebisty avek, mógłbyś mi go zrobic tak, zebym mogl go sobie wbić? Bo tego nie mogę, do 50 kb można, a nie wiem jak to się zmienia :confused:
 
Uda oceniam na 136 kg martwym:coffeepc:
Pytam o wyniki, bo nie wiem czy płakać, że dziewczyna dźwiga więcej ode mnie czy dumnie prężyć muskuły i obwieszczać światu jaki jestem kozak :cryme:
W razie gdyby spełnił się pierwszy scenariusz to i tak powiem, że od roku nie miałem sztangi w rękach, ale za to potrafię zrobić czystego muscle upa :D

EDIT: hehe i nawet nie muszę się tłumaczyć :)
 
Pytam o wyniki, bo nie wiem czy płakać, że dziewczyna dźwiga więcej ode mnie czy dumnie prężyć muskuły i obwieszczać światu jaki jestem kozak :cryme:
W razie gdyby spełnił się pierwszy scenariusz to i tak powiem, że od roku nie miałem sztangi w rękach, ale za to potrafię zrobić czystego muscle upa :D

EDIT: hehe i nawet nie muszę się tłumaczyć :)

No moje wyniki jak na faceta to nie są żadne wyczyny, ale fakt zjebanej gospodarki hormonalnej (czyt. jestem kobietą) kompletnie nieprzychylnej atletom wszelakiej maści i przelicznik na moją wagę startową (52-56kg zazwyczaj) zmienia postać rzeczy, więc jestem dumna :)

Co do muscle up'ów - szanuję w opór! :)
 
No moje wyniki jak na faceta to nie są żadne wyczyny, ale fakt zjebanej gospodarki hormonalnej (czyt. jestem kobietą) kompletnie nieprzychylnej atletom wszelakiej maści i przelicznik na moją wagę startową (52-56kg zazwyczaj) zmienia postać rzeczy, więc jestem dumna :)

Co do muscle up'ów - szanuję w opór! :)
Wszystko fajnie i słodko, udo zdrowe, ale MUSCLE UPÓW, tam nie ma apostrofu. Pozdrawiam!
 
Tyle dobrego, że majster na fabryce się rozchorował :))))))))))))))
Ale nie nasypałem mu niczego. Może ma grypę.

Ale widlak się posypał doszczętnie i dali mi paleciaka ręcznego i jakąś drobnice wczoraj przerzucałem 12 godzin! ://///////////
 
I ze niby to Cie wkurwia?? :benny::benny:
:homer:

Generalnie informacja, że z moją anatomią wszystko w porządku i bywa ona bodźcem dla płci przeciwnej, jest miła, ale fakt, że przez cały sezon trenowałam w legginsach i klubowicze nic mi nie powiedzieli (nawet dziewczyny!) o prześwitującej (aczkolwiek gustownej) bieliźnie - to wkurwiło mocno ;(
 
Generalnie informacja, że z moją anatomią wszystko w porządku i bywa ona bodźcem dla płci przeciwnej, jest miła, ale fakt, że przez cały sezon trenowałam w legginsach i klubowicze nic mi nie powiedzieli (nawet dziewczyny!) o prześwitującej (aczkolwiek gustownej) bieliźnie - to wkurwiło mocno ;(
co mieli gadać jak było na co popatrzeć :lizoremotmaly2::werdum: + propsy za wyniki i determinacje
 
Back
Top