Co mnie wku*wia

Człowiek chciał się kulturalnie posmażyć nad wodą i na Bagry pojechał. A tu kolejka po lody bambino na 50 metrów.
 
Jak Bagry to tylko w tygodniu, w weekendy są przejebane tłumy.
W tym roku pierwszy raz jestem. Dwa tygodnie temu bylem w Kryspinowie w niedziele i jakiegoś tloku nie było. Fakt ze nie na głównej plaży tylko jakiejś z huśtawkami itd.
 
Kurwa wieczór a tu na boisku pod blokiem jakieś jebane szmaty harcerki z chyba 20 dzieciaków drą pizdy chyba kto głośniej. Żeby tak jebani dostali sraczki i ktoś im darł tak mordy pod drzwiami.
ja pierdole czarls, mieszkasz w bloku to ty masz problem, do 22 moga drzec pizde ile chca, chcesz miec spokoj to nakurwiaj na wies. jak stara baba
 
Trzeba przylukać czy jakiegoś druha tam nie ma to wyłapie lepe na ryj.

100-200m dalej mają wielki park gdzie mogą drzeć pizdy do woli a nie kurwa między blokami na wieczór.
No to nie są leśni harcerze tylko miejscy. Nie uczą się rozpalania ogniska tylko np jak szybko policzyć po ile trzeba się złożyć na 0,7 albo jak wytypować z grupy tego któremu facetka sprzeda fajki.
 
Ze nie moge odkrecic sruby mocujacej od deski klozetowej. Ilosc WD-40, ktora wylalem na to gowno starczyla by mi do emerytury. Zlamalem juz jeden brzeszczot probujac ja przepilowac. I jeszcze miejsca tam tyle, ze ledwo glowe moge wsadzic :wall:
 
Ze nie moge odkrecic sruby mocujacej od deski klozetowej. Ilosc WD-40, ktora wylalem na to gowno starczyla by mi do emerytury. Zlamalem juz jeden brzeszczot probujac ja przepilowac. I jeszcze miejsca tam tyle, ze ledwo glowe moge wsadzic :wall:
Po co wsadzać głowę w deskę klozetową? :benny:
 
Back
Top