Co mnie wku*wia

A się nie chwaliłem - po złamaniu i chujowym składaniu, w łokciu mam sporo kostniny - do wyjebania plus korekcja osi kości

Po obrzezaniu nie można mieć stulejki

Głupie polaczki są słabe z anatomii
Brzmi boleśnie przez długi czas.
 
az taka lipa w szpitalach z zarciem? xD posilki se zrobic do pojemnika i gdzies podgrzac w szpitalu w mikrofali.


E tam. W ortopedycznym w piekarach jest hajs to i zarcie dobre. Sniadania chujowe ale obiady niezle i konkretne. W niedziele mialem rosolek i schaba. Serio
 
Po ostatniej operacji czucie w palcach dochodziło przez miesiąc
Musze zadbać o swój łokieć: wczoraj prądy, maści, wbijanie igieł i fizjoterapia. A podobno jak nie bede codziennie mroził i smarował masciami to i rok będzie boleć. Chujowy staw
 
E tam. W ortopedycznym w piekarach jest hajs to i zarcie dobre. Sniadania chujowe ale obiady niezle i konkretne. W niedziele mialem rosolek i schaba. Serio
Tylko schab ze składników z oddziału onkologicznego a zupa na kościach z ortopedii :werdum:
 
Co oni ci robią bo przegapiłem?
usuwaja stulejke

Nie usunęli przy obrzezaniu??

Po obrzezaniu nie można mieć stulejki

Głupie polaczki są słabe z anatomii

Brzmi boleśnie przez długi czas.

ef31452977ee.jpg
 
Jebane idiotki ze sprzedaży, które nie znają produktów które oferują, w wyniku czego człowiek traci 4 godziny czasu oraz będzie musiał anulować usługę.
 
no taki Slayer-full, Megadisco i Discallica wszystko we flacach, nie ebde teraz tego zgrywał bo to kurwa x GB
Slayer - tylko pierwsze tłoczenia (ze dwie edycje limitowane Repentles i World Painted Blood), Megadisco -ta reedycja z obrazkami plus mam marę rarytasów (maxi single - No more mr nice guy, Foreclosure of a dream i Symphony od Destruction), Metadisko reedycje do czarnego.
 
Ale tam nie tylko na papierze to wyglada ładnie. Do wyboru masz kilka potraw na każde danie i w porównaniu do "jedzenia", które jest w Polsce to gwiazdka Michelin na miękko.
wrzucalem zdjecie obiadu w zeszlym roku w marcu do hp ze szpitala, jak z restauracji
 
Back
Top