Co mnie wku*wia

@MuraS skilla jak skilla, ale sam wygląd czy się zgadza ze zdjęciami. Ziomkowi na kawalerski zaprosili w ciemno taką że większość wolała w tym momencie pójść się wysrać.
Mialem podobnie na kawalerskim. Po zobaczeniu jej kazdy przyspieszyl picie i dalej byla paskudna. Najgorzej wydana sara na takie cos.
 
A może ktoś już ma doświadczenie i jest w stanie powiedzieć gdzie takiej panienki szukać? Na roksie i innych odlotach? W klubach go-go? Może jakieś inne źródła?
http://badgirls.pl/ela-tancerka-erotyczna/
bardzo kolega chwalił,picie wódy z cyców i pizdy:OK:
Nie ma jednej recepty na kawalerski,ja raz robiłem to spędziliśmy je w mielnie-ogólnie kozak wyszło i obyło się bez tancerki bo kumpel serio nie chciał.
Natomiast na ost kawalerskim w gdańsku było to co mówicie-go-go wchuj wódy 3 male bitki jednej nocy....Ostatniego dnia pan młody budząc się rano z mordą we krwi:bleed: stwierdził: ''To nie tak miało być''..Co kto lubi... Sam Krzychu najlepiej znasz kumpla i chyba wiesz co mu się spodoba
 
http://badgirls.pl/ela-tancerka-erotyczna/
bardzo kolega chwalił,picie wódy z cyców i pizdy:OK:
Nie ma jednej recepty na kawalerski,ja raz robiłem to spędziliśmy je w mielnie-ogólnie kozak wyszło i obyło się bez tancerki bo kumpel serio nie chciał.
Natomiast na ost kawalerskim w gdańsku było to co mówicie-go-go wchuj wódy 3 male bitki jednej nocy....Ostatniego dnia pan młody budząc się rano z mordą we krwi:bleed: stwierdził: ''To nie tak miało być''..Co kto lubi... Sam Krzychu najlepiej znasz kumpla i chyba wiesz co mu się spodoba
Dokładnie tak jak kolega mówi. Na moim kawalerskim bylismy w Ostrawie i zaliczyliśmy tam też klub go-go/striptiz/burdel na tyłach ale laski tam wszystkie miały miny jakby robiły to z przymusu... Albo bylismy juz tak nawciągani, że nam się tak wydawało :lol:

A z drugiej strony najlepszy kawalerski na jakim byłem to wynajęty na 3 dni domek nad jeziorem: chlanie, palenie, krechy, kajaki, żaglówki :lol: do tego jednego wieczoru świnią z rusztu obrotowego
 
Znaczy kładziesz się pod nią i ta leje po sobie wóde,czajisz baze?...:joer:kurwa, ale świat jest pojebany

A no to mów od razu
lizoremotmaly2.gif


Dla mnie z pizdy - to z pizdy :joe:
 
Dzięki Panowie za rady. Nie szukam jakiegoś kurestwa tylko tancerki.....


Ewentualnie jak któremuś z współimprezowiczy najdzie ochota na gałę niech się sam indywidualnie dogaduje z dziewczyną :D
 
Dzięki Panowie za rady. Nie szukam jakiegoś kurestwa tylko tancerki.....


Ewentualnie jak któremuś z współimprezowiczy najdzie ochota na gałę niech się sam indywidualnie dogaduje z dziewczyną :D
Po lekturze "Pogotowia Sercowego" powinieneś wiedzieć, że nie ma porządnych dziewczyn tylko same kurwy.
 
Po lekturze "Pogotowia Sercowego" powinieneś wiedzieć, że nie ma porządnych dziewczyn tylko same kurwy.
Jestem romantykiem i wierzę, że one wszystkie to robią z miłości :boystop:
 
Back
Top