Co mnie wku*wia

Jak to czytam, to mam wrażenie, że żyję w jakimś innym świecie :o o:

O takim wczuwaniu się - w szczególności niższej kadry zarządzającej - to słyszałem chyba od każdego znajomego, który pracuje w korpo.

Wiadomo nie każde jest złe. Szczególnie gdy jesteś programistą, adminem sieci lub baz danych ;)
 
Choroba... Albo bardziej walka o życie, bo wiadomo, że faceci nigdy nie są przeziebieni, nie mają grypy ani zapalenia oskrzeli, my zawsze walczymy o życie.
 
Wkurwia mnie, że oglądać pokój w mieszkaniu przyszły dwie pary patologiczne, a dwie normalne odwołały wizytę :/
 
Studia.

No kurwa mać, na 5tym roku mam matematykę (dokładniej kryptografie, ale trzeba jakieś gówna algebraiczne liczyć) i jeszcze mamy nakaz, że jak nie zrobimy zadań w terminie to 2 ...
 
A ja jestem wkurwiony bo usłyszałem muzę na siłowni, zapytałem o tytuł i kurwa zapomniałem :dry: tylko wiem, że Tocadisco jakiś remiks. I goście wygolone po bokach zaczesane do tyłu i ze śmieszną kitką.
 
Studia.

No kurwa mać, na 5tym roku mam matematykę (dokładniej kryptografie, ale trzeba jakieś gówna algebraiczne liczyć) i jeszcze mamy nakaz, że jak nie zrobimy zadań w terminie to 2 ...
a co, wczesniej nie miales nic z matmy?
 
Poza tym, że wszystko.

To strasznie mnie denerwuje, jak ktoś pisze wszystkie - albo większość - rzeczowniki z wielkiej litery. Okropnie rzuca się to w oczy, a to germanizm tak wielki, że aż wstyd.
 
Byłem w sklepie i kupiłem sobie Ketchup, dwa kilogramy Ziemniaków, i ugotuję sobie na obiad makaron Penne z Kurczakiem.
Jestem Polakiem, dlatego Narodowość i Naród ma dla mnie wielkie znaczenie.
Moja Dziewczyna jest taka cudowna, codziennie Rano w Łóżku robi mi Śniadanie.
 
No i z Co mnie dzisiaj cieszy przenosimy się do wkurwienia. Hasła pół roku leżenia po operacji jak będzie dobrze, zagrożenie życia itd. mogą człowieka zbić z tropu.
 
No i z Co mnie dzisiaj cieszy przenosimy się do wkurwienia. Hasła pół roku leżenia po operacji jak będzie dobrze, zagrożenie życia itd. mogą człowieka zbić z tropu.
Będzie dobrze. Zdrowia życzę.
 
Byłem w sklepie i kupiłem sobie Ketchup, dwa kilogramy Ziemniaków, i ugotuję sobie na obiad makaron Penne z Kurczakiem.
Jestem Polakiem, dlatego Narodowość i Naród ma dla mnie wielkie znaczenie.
Moja Dziewczyna jest taka cudowna, codziennie Rano w Łóżku robi mi Śniadanie.
Kto tak pisze? I dlaczego?
 
Że mam ostatnio takie szczęście, że jakbym zagrał w lotto, to jakimś cudem bym miał -5 i kazali by mi kurwa dopłacić 6 tysięcy za to, że wziąłem udział w losowaniu. W optymistycznej wersji, w mniej 3 bańki bym wisiał.
 
Że mam ostatnio takie szczęście, że jakbym zagrał w lotto, to jakimś cudem bym miał -5 i kazali by mi kurwa dopłacić 6 tysięcy za to, że wziąłem udział w losowaniu. W optymistycznej wersji, w mniej 3 bańki bym wisiał.

Sorry, że polubiłem, współczuje, szczerze. Lecz dostrzegam pewne zabawne aspekty w tym porównaniu, oraz Twoje chwilowe powiązania z Michim :)
 
Sorry, że polubiłem, współczuje, szczerze. Lecz dostrzegam pewne zabawne aspekty w tym porównaniu, oraz Twoje chwilowe powiązania z Michim :)


Kurwa ja mam problemy z poruszaniem sie aktualnie, bo nie wiem z jakiej racji coś mi się stało z udem,biodrem i plecami, a nie się denerwuję, bo muszę odkurzyć pokój :)
 
Back
Top