Co mnie wku*wia

Że nie rozmroziłem sobie piersi z kurczaka i nie mam co na obiad zrobić...

#fuckstudia

Strzelam ,że nie masz mikrofali, więc pozostaje wrzuciś takiego fileta do zimnej wody, a po kilku minutach do trochę cieplejszej. Moze od razu Ci się nie rozmrozi, ale coś jednak zjesz dziś.
 
Jeszcze kuźwa czosnku nie było w pobliskim spożywczaku i tarki do sera i nie mogłem zrobić mojego makaronu jak Włoch :( #problemypierwszegoświata
 
goraczka i ina kichawa niz uczuleniowa, a to oznacza u mnie tylko jedno - trzeba walczyc z jakims przeziebieniowym kurestwem :windu:
 
Jakąś drzydniówke jeno.

Wkurwia mbie sraka po tym obiedzie,ci dałem fotę :/
Pozdro z kibla
chcialem zalajkowac, ale sobie pomyslalem, ze co bede lajkowal cierpienia na kiblu
jedzenie wygladalo smacznie w kazdym razie :D
 
Że nie rozmroziłem sobie piersi z kurczaka i nie mam co na obiad zrobić...

#fuckstudia
Sprawa jest prosta, wrzątek do garnka, filet do wrzątku. Po 10-15 minutach filet nadaje się do pokrojenia nożem. Kroisz, rzucasz na patelnię i masz obiad.
Co studiujesz?
 
Sprawa jest prosta, wrzątek do garnka, filet do wrzątku. Po 10-15 minutach filet nadaje się do pokrojenia nożem. Kroisz, rzucasz na patelnię i masz obiad.
Co studiujesz?
idz pan w chuj z takimi radami, nawet jak wrzucisz do cieplej wody, a nie wrzatku, to i tak sie troche "podgotuje" i juz nie bedzie to samo, co jakby mialo sie rozmrozic naturalnie. najbardziej prawidlowo jest wyciagnac dzien wczesniej i wsadzic do lodowki
 
Na moim wydziale są mega panienki, ale narazie na roku aż tak dużo świetnych nie ma :( Bardziej mnie dziwi, że się świadomie zgodziłem na dalszą naukę matmy, bo przysięgałem sobie, że na studiach tego miał nie będę :)
 
Pewnie już pisałem ale "ludzie gołębie" czyli kurwa idą se po sklepie i sie wloką nie zastanawiając się że zastawiają całą alejkę ludziom za plecami, przy kasie zastawia całe dojście do kasy wózkiem z dala od końca i wyduża wizualnie kolejkę, na ulicy wlecze sie pod nogami. No kurwa nienawidze ich.

A no i kurwa starzy ludzie zapierdalający wszędzie z tymi koszami na kółkach.
 
Pewnie już pisałem ale "ludzie gołębie" czyli kurwa idą se po sklepie i sie wloką nie zastanawiając się że zastawiają całą alejkę ludziom za plecami, przy kasie zastawia całe dojście do kasy wózkiem z dala od końca i wyduża wizualnie kolejkę, na ulicy wlecze sie pod nogami. No kurwa nienawidze ich.

A no i kurwa starzy ludzie zapierdalający wszędzie z tymi koszami na kółkach.
Też taki kosz na kółkach będziesz miał za te kilkadziesiąt lat :P
 
@Orest Można robić w handlu międzynarodowym (taką specjalizację mam), ale pewnie jedyny handel międzynarodowy jaki mnie czeka, to przemyt fajek i paliwa przez granicę z Ruskimi, bo mam blisko... Również po tym dość blisko do maklera jest, tylko trzeba kurs zrobić.

@Sedno stancja :)
 
Prywatna publiczna toaleta w akademiku. Kurde, odzwyczaiłem się od tego wątpliwej przyjemności oczekiwania. Najgorsi są palacze. Co to za przyjemność palenia w kiblu?
 
Back
Top