1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Co jeść by szybko przytyć

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by karolek, Feb 3, 2013.

1. Guest

Guest Guest

Oczywiście pierwsze co musisz to orzechy.

Potem meta ale możesz ominąć ten punkt.

Palić dużo zioła żebyś miał często gastro albo po prostu brać apetizer junior żeby mieć apetyt.

A co jeść? Otóż:

Naleśniki po cygańsku (z serem żółtym)

Serduszka

Konina, dziczyzna jak: sarnina, niedźwiedzina

Z ryb to łososie

Cebularze z serem.

Warzywa: TYLKO soja.

2. restful

restful Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    200
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Malymaja powiedz w takim razie co i ile jesz :) bo znam wiele osób, które twierdzą, że dużo jedzą (dwie kanapeczki na dzień?)...

Przede wszystkim dużo węgli złożonych a co najważniejsze, jeśli jesteście typowymi ektomorfikami (wątła budowa ciała, trudności z przytyciem) polecam dodawanie sporych ilości zdrowych tłuszczy- oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy włoskie/laskowe, migdały etc. W końcu 1 gr tłuszczu = 9 kcal.

3. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,925
    Zdobyte Lajki:
    1,960
    Punkty:
    1,790
    Może nie na samą masę, ale na nie sranie na pewno :D chociaż tluszcz na energię do treningu też się przydaje i trochę go spożywać jednak trzeba w ciągu dnia, nie same białko np ;-)

Dobrze wyglądać można przy 60kg i 168cm zdecydowanie, a przynajmniej jeśli chciał się podobać kobietom, a nie imponować kolegom na siłowni o co go nie posądzam :-)

4. restful

restful Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    200
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Kolego Born2kill tłuszcze niekoniecznie są dobre przed treningiem, oczywiście zależy jakiego rodzaju jest to trening i który posiłek z kolei spożywamy :)

5. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,201
    Zdobyte Lajki:
    540
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    @restful

Jem ze 3 kotlety schabowe pół tależa ziemiaków, 2 woreczki ryżu z miodem smietana i cynamonem, rano ze 4 kromale chleba

Tak to wygląda

raz w tygodniu jem mniej bo zazwyczaj w jakiś dzień nie chce mi się jeść

6. TheChosen1

TheChosen1 KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,289
    Zdobyte Lajki:
    1,246
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silesia
    Głupi temat :-)

7. VoRaNeK

VoRaNeK Jakub Chrzciciel

Komentarze:
    21,909
    Zdobyte Lajki:
    29,384
    Punkty:
    5,790
    Miasto:
    Krosno
    malymaja

:-) Gdzie ty to pomieścisz ?

Przy takim jedzeniu powinieneś spokojne dojść w szybkim czasie do przynajmniej 65 kg

8. Saenchai

Saenchai EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,748
    Zdobyte Lajki:
    785
    Punkty:
    1,790
    Haha no zeby szybko przytyc to jest kilka opcji : pizza, kebaby, hamburgery

A jesli chodzi o diete to musisz okreslic swoj typ budowy ciala, ale po pytaniu wnioskuje, ze jestes typowy ekto. Wiec co by nie liczyc specjalnie proporcji to kazdy posilek powinien miec sporo bialka(mieso wolowe, drobiowe, ryby) weglowodany o niskim IG (brazowy ryz, makaron razowy, chleb razowy, kasza)jakies zdrowe tluszcze (oliwa z olwiek, orzechy) no i warzywa (szpinak, brokuly, fasolka, w sumie co tam chcesz tylko nie gotowana marchewka :P). Dorzucilbym jeszcze w dniu ciezszych treningow czy to na macie czy na silowni jakis cheat meal w postaci tego co po prostu lubisz np. dwa duze hamburgery.

Powodzenia :P

9. Adib

Adib EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,855
    Zdobyte Lajki:
    83
    Punkty:
    1,790
    @VoRaNeK

Ja przy 170 cm 58-60 kg wagi moge zjeść pizze Max z Telepizzy na raz a kumpel 182 cm 90 kg nie daje rady :P

10. raphaelius

raphaelius EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,723
    Zdobyte Lajki:
    36
    Punkty:
    1,790
    Jak to zrobił GSP

http://www.fourhourworkweek.com/blog/2013/01/27/eating-with-ufc-champion-georges-st-pierre-the-diet-he-used-to-transform-himself-2/

11. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,019
    Zdobyte Lajki:
    13,452
    Punkty:
    1,790

Cała recepta na rośnięcie.

12. VoRaNeK

VoRaNeK Jakub Chrzciciel

Komentarze:
    21,909
    Zdobyte Lajki:
    29,384
    Punkty:
    5,790
    Miasto:
    Krosno
    Adib

Ja właśnie należę do tych drugich :-)

Nie powiem, lubie jeść, czasem nawet sporo ale zawsze mnie zastanawiało jak ci mniejsi i chudsi potrafią wszamać na równi ze mną a jestem od nich sporo większy i "cięższy"

13. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,201
    Zdobyte Lajki:
    540
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    śniadanie o godz 9 w pracy później obiad o godz 15 w domu i kolacja o godz 23

14. restful

restful Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    200
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Malymaja ciężko tu mówić o jakiejkolwiek diecie... Rób tak jak napisałem dodaj spore ilości zdrowych tłuszczy, zwiększ ilość węgli, jeśli ciężko przechodzi Ci jedzenie przez gardło możesz spróbować je miksować i wypijać, zawsze możesz też dodać odżywki białkowo- węglowodanowe lub samo carbo. No i zwiększ ilość posiłków, łatwiej wtedy dostarczyć więcej jedzenia.

A i nie pieprzcie o przytyciu jedząc pizzy, kebaby itp. bo na takich świństwach jeszcze nikt dobrej masy nie zbudował :) chyba, że chłopak ma nabrać tkanke tłuszczową a nie zbudować jakąkolwiek mase mięśniową. Oczywiście cheat meal są jak najbardziej wskazane, ale też w odpowiednich ilościach bo to jednak śmieciowe jedzenie, no i swoje kosztuje.

Saenchai zanim zaczniesz dawać rady to pierw trochę się doucz bo polecasz węglowodany o niskim IG (wtf), które są idealne na redukcje nie mase.

15. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,201
    Zdobyte Lajki:
    540
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Born2kill orzechy jakie jeść? Ogólnie orzechy czy jakiś jeden gatunek orzechów

16. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,201
    Zdobyte Lajki:
    540
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    No właśnie restful mam taki problem że ciężko mi przez gardło przechodzi jedzenie,a no i ciężko u mnie z apetytem praktycznie wcale go nie mam i muszę jeść na siłę czego nie robię z przyjemnością, czasem chciałbym więcej zjeść ale z racji tego że nie mam apetytu i jem na siłę często posiłek jem na raty bo czuje się pełny czuje że więcej nie dam rady i muszę robić przerwy czyli np jeden worek ryżu pół godziny przerwy i kolejny woreczek ryżu jem

17. Adib

Adib EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,855
    Zdobyte Lajki:
    83
    Punkty:
    1,790
    Ja z kolei uwielbiam jeść :-)

18. pikalinop

pikalinop Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,606
    Zdobyte Lajki:
    269
    Punkty:
    1,790
    Sumici żeby być dużymi skurczybykami robią tak:
    - nie jedzą śniadań
    - pierwszy trening na czczo

- po treningu ogromny posiłek popity przynajmniej litrem piwa

- godzinna drzemka

- na noc tez można coś opierdolić.

19. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,925
    Zdobyte Lajki:
    1,960
    Punkty:
    1,790
    Raczej nie ma większego znaczenia jakie. Laskowe na pewno, ale z jednej strony nieregularny stolec nie jest zbyt fajną sprawą jak po paru dniach musisz w końcu "usiąść" i zrobisz wszystko za te pare dni ;) Słyszałem kiedyś o budowaniu masy i nie sraniu, wstrzymywaniu się, ale ja już wolę nie nabierać niż się męczyć, a najcześciej w parze z tym idzie też wonne męczenie innych, w końcu nie po to organizm chce srać, bo to co się zebrało jest mu potrzebne, więc się psuje wewnątrz... ;)

20. slowik_1991

slowik_1991 ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,487
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Im Auwelt
    Kuźwa to ja jakiś kolos jestem, 168 cm wzrostu, 73 kg wagi ;d fakt, że ostatnio nabrałem trochę tłuszczu ale jakoś specjalnie nie jadam ani dużo, ani dużych porcji, na śniadanie bułka z wędliną, obiad w domciu zależy od dnia i pomysłu na kolację też jakaś kanapka max dwie - tak wygląda moje żywienie na urlopie. Kiedy pracuję odpowiednio w okolicach godziny 9.30 kanapka, 12 - dwie kanapki plus jakaś herbatka, o 15 kolejna kapka i około 18 obiado-kolacja przeważnie ryż plus jakiś kurczak/filet/ryba, czasami przy weekendzie chce mi się popróbować nowych przepisów i wtedy zależy na co wypadnie;p

Share This Page