Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Dokładnie. Warto też sprawdzić tabelę rozmiarów na stronie producenta. Zamawialem ostatnio Vansy na Zalando. Patrzę w tabelę, standardowo 44=28cm. Wczoraj był kurier, mierzę i taki chuj, za duże. Zamówiełem ponownie, ale 43, a kurier znowu musi zapierdalać na wypizdowo żeby odebrać zwrot. W poniedziałek znowu przybędzie z innym rozmiarem...zjebana logika według zalando...
 
@Mojso kiedy kupuje w internecie zawsze staram się sugerować długością wkładki, bo rozmiarówka poszczególnych firm potrafi się od siebie różnić. Chyba, że kupuję kolejny model danej marki lub inny kolor tego samego buta, to sugeruję się tym, co już mam. Polecam zmierzyć sobie długość stopy, zapamiętać i wtedy kupować w internecie :)

Ale chłopaki z góry już to powiedzieli, więc to jest jedynie potwierdzenie ;)


To ja jeszcze raz -aplikacja na telefon fittingroom i nigdy nie ma problemow
 
A tak jeszcze !
Ma ktoś może jakieś doświadczenia ze sneakerwashami ?
Mój brat ostatnio oddawał swoje Maxy do takiego punktu w Poznaniu na czyszczenie. Delikatnie rozwaliła mu się guma, a dostał informację że zrobią mu to za 120 zł z całym pakietem usług. Wiadomo, lepiej jest wydać 120 zł i mieć to zrobione niż 450 na nowe buty lub użerać się z reklamacjami, bo ani razu mu jeszcze chyba nie przyjęli. Niestety obudził się trochę za późno, bo chciał to mieć na wyjazd na wakacje i ta babeczka odnowić gumy by nie zdążyła. Czyszczenie, za bodajże 40 albo 60 zł wykonane super, buty jak nowe, zaimpregnowane.
Mam Asicsy Gel Lyte III i wypadałoby je wyczyścić, bo z ciemnogranatowych zrobiły się wypłowiałe od kurzu.
Czy to na pewno jest opłacalne ? Czy lepiej zainwestować po prostu w preparat do czyszczenia i ogarnąć sprawę samemu ?
Ktoś coś ?
 
A tak jeszcze !
Ma ktoś może jakieś doświadczenia ze sneakerwashami ?
Mój brat ostatnio oddawał swoje Maxy do takiego punktu w Poznaniu na czyszczenie. Delikatnie rozwaliła mu się guma, a dostał informację że zrobią mu to za 120 zł z całym pakietem usług. Wiadomo, lepiej jest wydać 120 zł i mieć to zrobione niż 450 na nowe buty lub użerać się z reklamacjami, bo ani razu mu jeszcze chyba nie przyjęli. Niestety obudził się trochę za późno, bo chciał to mieć na wyjazd na wakacje i ta babeczka odnowić gumy by nie zdążyła. Czyszczenie, za bodajże 40 albo 60 zł wykonane super, buty jak nowe, zaimpregnowane.
Mam Asicsy Gel Lyte III i wypadałoby je wyczyścić, bo z ciemnogranatowych zrobiły się wypłowiałe od kurzu.
Czy to na pewno jest opłacalne ? Czy lepiej zainwestować po prostu w preparat do czyszczenia i ogarnąć sprawę samemu ?
Ktoś coś ?

Jeśli idzie o Air Maxy (mam tylko 90 w różnych wersjach) to jakoś się z nimi nie sram. Obecnie mam 2 pary na codzień, do tego Vansy. Chodze dopóki się nie rozwalą, póżniej są jako dojebki (działka, namiot). Inaczej sprawa się ma przy Michałach J. Z czyszczenia korzystałem, polecam. Na naprawy jeszcze nie czas, ale przy butach za 800-900 zł, 120 zł za naprawę wydaje się rozsądną kwotą.
 
A tak jeszcze !
Ma ktoś może jakieś doświadczenia ze sneakerwashami ?
Mój brat ostatnio oddawał swoje Maxy do takiego punktu w Poznaniu na czyszczenie. Delikatnie rozwaliła mu się guma, a dostał informację że zrobią mu to za 120 zł z całym pakietem usług. Wiadomo, lepiej jest wydać 120 zł i mieć to zrobione niż 450 na nowe buty lub użerać się z reklamacjami, bo ani razu mu jeszcze chyba nie przyjęli. Niestety obudził się trochę za późno, bo chciał to mieć na wyjazd na wakacje i ta babeczka odnowić gumy by nie zdążyła. Czyszczenie, za bodajże 40 albo 60 zł wykonane super, buty jak nowe, zaimpregnowane.
Mam Asicsy Gel Lyte III i wypadałoby je wyczyścić, bo z ciemnogranatowych zrobiły się wypłowiałe od kurzu.
Czy to na pewno jest opłacalne ? Czy lepiej zainwestować po prostu w preparat do czyszczenia i ogarnąć sprawę samemu ?
Ktoś coś ?
lepiej oddać, a co do preparatów do czyszczenia to se bawiłem ze swoimi butami i nie chce mówić jak się to skończyło :crazy:
 
lepiej oddać, a co do preparatów do czyszczenia to se bawiłem ze swoimi butami i nie chce mówić jak się to skończyło :crazy:

No właśnie o to chodzi, że są to buty, na które wydałam 70% swojej wypłaty (a kupowałam je na przecenie, bo był Black Friday :D) i nie za bardzo chciałabym je uszkodzić, bo obecnie to moje ulubione kicksy :D
Problemem całej sytuacji jest materiał, z którego są zrobione. To są buty w dużej części zrobione z neoprenu (Asics Gel Lyte III z serii Cosmos Pack) i dlatego boję się robić z tym cokolwiek sama, żeby tego nie uszkodzić :D
 
No właśnie o to chodzi, że są to buty, na które wydałam 70% swojej wypłaty (a kupowałam je na przecenie, bo był Black Friday :D) i nie za bardzo chciałabym je uszkodzić, bo obecnie to moje ulubione kicksy :D
Problemem całej sytuacji jest materiał, z którego są zrobione. To są buty w dużej części zrobione z neoprenu (Asics Gel Lyte III z serii Cosmos Pack) i dlatego boję się robić z tym cokolwiek sama, żeby tego nie uszkodzić :D
I słusznie Magdaleno i słusznie. A jeszcze co do preparatorów do czyszczenia zależy od materiału to tanie nie są, także 120 zł nie ma tragedii.
 
No właśnie o to chodzi, że są to buty, na które wydałam 70% swojej wypłaty (a kupowałam je na przecenie, bo był Black Friday :D) i nie za bardzo chciałabym je uszkodzić, bo obecnie to moje ulubione kicksy :D
Problemem całej sytuacji jest materiał, z którego są zrobione. To są buty w dużej części zrobione z neoprenu (Asics Gel Lyte III z serii Cosmos Pack) i dlatego boję się robić z tym cokolwiek sama, żeby tego nie uszkodzić :D

Oj to słabiutka ta wypła;)

Nie no świruję, młoda jesteś (21?), jeszcze przyjdzie czas....:)
 
Nie wytrzymałem i zakupiłem;)

adidas-ultra-boost-m-cblack-cblack-syello-201170_1.jpg
 
białych to chyba już nigdzie nie ma :(

To jest chyba najtrudniej dostępny obów na świecie. Od kiedy bodajże Drake pojawił się w nich na jednym z koncertów one są po prostu nieosiągalne ... a szkoda... takie piękne :sad:
 
Nie mam pojecia co ludzie widza w air forcach, powaga... Kompletnie nie moja baja. Widzieli XIi w wersji nylon? Ku... Kolejne 799zl...
 
WtF? Co tu sie odpierdala? Ludzie w tym chodzą? Te buty wyglądają jak projekty wg szkiców dzieci z całym szacunkiem upośledzonych i nietrzeźwych.
buty,klasyka,reebok-graphlite-pro-solids,359647105-big.jpg

buty,klasyka,nike-air-trainer-sc-2-boot,335339570-big.jpg

buty,adidas-tubular-doom,344543340-big.jpg
 
Back
Top