Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

A do takiej kurteczki http://e-timberland.pl/timberland-k...ez-kurtki-zimowe,plec,MM,K,KKZ,42124363.bhtml będą pasowały te Jordany Galaxy @herrflick ?
Jeśli mógłbyś coś jeszcze polecić byłbym wdzięczny z worldbox bo mam 5 minut drogi to bym sobie przymierzył.
Budżet to 300-500.

Mój siódmy zmysł mega znawcy mówi tak:
,,Jak buty są czarne i kurtka jest czarna to raczej będą pasować'' :)

Ciężko cokolwiek znalezc co nie będzie do czarnej kurtki pasowało.
Dla mnie kurtka bez szału i trochę droga.

W tym budżecie z worldbox wybrałbym Air Force ( #fuckthehaters ),do tego znajdziesz pewnie jakies 1 AJ.

Oczywiście jeżeli myślisz o zimowo-jesiennej porze.

Jak ci faktura skóry gadów nie przeszkadza, to też możesz obadać.
http://worldbox.pl/buty-nike-air-python-premium-blackgum-705066-001.html
Zapytaj @baju on je chyba zdziera.
 
Jordany Galaxy
Propsuje, fantazyjna inspiracja obuwiem korekcyjnym, zabawa konwencją, to lubie.
5e1ceb433476a66fa7f99be2168994acb84a4250_hq.jpg

buty.jpg
 
Ja już widziałem dziś jednego dzbana w tych ghetto kierpcach.
Pinkny but panie.

To już huj w to czy ktoś w takich papciach popierdala, ale skoro kupione za 900 ziko, to ktoś kupi to za 2 koła? Co to jakieś 5 par na swiecie tylko jest czy co?
 
Mój siódmy zmysł mega znawcy mówi tak:
,,Jak buty są czarne i kurtka jest czarna to raczej będą pasować'' :)

Ciężko cokolwiek znalezc co nie będzie do czarnej kurtki pasowało.
Dla mnie kurtka bez szału i trochę droga.

W tym budżecie z worldbox wybrałbym Air Force ( #fuckthehaters ),do tego znajdziesz pewnie jakies 1 AJ.

Oczywiście jeżeli myślisz o zimowo-jesiennej porze.

Jak ci faktura skóry gadów nie przeszkadza, to też możesz obadać.
http://worldbox.pl/buty-nike-air-python-premium-blackgum-705066-001.html
Zapytaj @baju on je chyba zdziera.
Yup, zdzieram. Cudowne są, polecam. Nie przejmować się skórą, bardzo dobrej jakości i nie "świeci" jak na zdjęciach. Bardzo fajny but.
 
To już huj w to czy ktoś w takich papciach popierdala, ale skoro kupione za 900 ziko, to ktoś kupi to za 2 koła? Co to jakieś 5 par na swiecie tylko jest czy co?
Może nie 5, ale jest ich mało. Aqua ma rację, to jest bardzo dobry biznes. Mój kumpel robi na tym hajs od jakiegoś czasu, na oko ze 2 lata. Kupuje te brzydkie, limitowane obuwie i goni na ebayu za 300-400% normalnej ceny.
 
Kupował ktoś coś kiedyś na e-markowi.pl ? Jakoś za tanio mają. Pewnie podróby jakieś.
 
Last edited:
Czym się różnią oprócz koloru?
No właśnie to je rożni kolor "bred" który schodzi na pniu + do tego te co ja mam to "Flu Game" a za tym kryje się cała historia jednego meczu M. Jordana który zagrał w tych butach.
 
No Panowie nie róbcie ze mnie idioty :werdum: dokładnie takie same jak kupiłeś Aqua. Miałem je w rękach.

Flugame to kultowe bucisze. Jak wspomniał @aqua te buty to historia jednego meczu. MJ zajebał 38 punktów. W jego wypadku to żaden wyczyn, ale pomijając, że wyglądał jak zombie, sporo czasu siedział na ławce. Musiał usupełniać płyny. Taka historia...Kurwa 1997 rok, masakra jak ten czas leci.
 
Back
Top