Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Dwie bardzo przystojne pary się pojawiły na rynku:


NIKELAB-AIR-FORCE-1-MID-819677_200_A_PREM.jpg


AD_SN_BA8327_CRE_5_detail2.jpg
Nie zgodzę sie, Pierwsze wygladają na buty korekcyjne, a drugie na zawstydzone swoja brzydotą.
 
WtF? Co tu sie odpierdala? Ludzie w tym chodzą? Te buty wyglądają jak projekty wg szkiców dzieci z całym szacunkiem upośledzonych i nietrzeźwych.
buty,klasyka,reebok-graphlite-pro-solids,359647105-big.jpg

buty,klasyka,nike-air-trainer-sc-2-boot,335339570-big.jpg

buty,adidas-tubular-doom,344543340-big.jpg

Tonę takiego gówna widuję na mieście. Druga tona to podróby 90'tek . Emdżejów Retro jak na lekarstwo. Za to rządzi i dzieli NB. Kurwa normalnie buty dla ludu pracującego.

Idzie zima zła. Kto co? Ja z racji sporych zakupów sierpniowo-wrzesniowych zostaję z zeszłorocznymi Helly Hansenami. Swoją drogą zajebiste buty. Popierdalałem całą pseudo zimę. Ostatnio zaglądałem do szafy, buty jak nówki. Zero zajazdu, zesranej skóry itp.

Nadal szukam jakiejś kurtały na zimę, może ktoś coś? Tylko nie kurwa za tysiące...
 
WtF? Co tu sie odpierdala? Ludzie w tym chodzą? Te buty wyglądają jak projekty wg szkiców dzieci z całym szacunkiem upośledzonych i nietrzeźwych.
buty,klasyka,reebok-graphlite-pro-solids,359647105-big.jpg

buty,klasyka,nike-air-trainer-sc-2-boot,335339570-big.jpg

buty,adidas-tubular-doom,344543340-big.jpg

Kurde jak siedze troszke w temacie tak zadnej z tych par nie widzialem/kojarze. To chyba dobrze :)
 
Tonę takiego gówna widuję na mieście. Druga tona to podróby 90'tek . Emdżejów Retro jak na lekarstwo. Za to rządzi i dzieli NB. Kurwa normalnie buty dla ludu pracującego.

Idzie zima zła. Kto co? Ja z racji sporych zakupów sierpniowo-wrzesniowych zostaję z zeszłorocznymi Helly Hansenami. Swoją drogą zajebiste buty. Popierdalałem całą pseudo zimę. Ostatnio zaglądałem do szafy, buty jak nówki. Zero zajazdu, zesranej skóry itp.

Nadal szukam jakiejś kurtały na zimę, może ktoś coś? Tylko nie kurwa za tysiące...

NB bardzo duzo bo te budżetowe modele sa tanie jak barszcz -dobra pare rzadziej jeszcze ujrzysz niz J's Retro.
Co do kurtały to moze trzeba by było zrobic rekonesans co do zimy jaka nadejdzie.
Moze parka jakas ?
 
NB bardzo duzo bo te budżetowe modele sa tanie jak barszcz -dobra pare rzadziej jeszcze ujrzysz niz J's Retro.
Co do kurtały to moze trzeba by było zrobic rekonesans co do zimy jaka nadejdzie.
Moze parka jakas ?

Właśnie siedzę i oglądam. Jutro lecę na urlop i dziś taki pseudo pracujący dzień.

Jestem na stronie Alpha Inc. (kiedyś miałem od nich kurtałkę), ale nie moje bidżety na ten rok. Nie ukrywam, że chciałbym się zmieścić w 400 zł bo bida Panie, bida...

Basebolówka raczej odpada. Chcę coś uniwersalnego. Do pracy smigam w koszulach, swetrach i tym podobnych, a taki bomber z alphy średnio by się z tym komponował:)
 
Co do kurtki na zimę to ja się poważnie zastanawiam nad zimowym Arcteryxem Hoody

arcteryx-cold-wx-hoody-lt.jpg


Jest droga, nawet w chuj droga bo kosztuje jakieś 1500zł ale cały myk polega na tym, ze jest w chuj trwała. Ona się nie zmechaci, nie porwie jak szmata, nie spierze itd. To jest kurtka na lata i nie trzeba kupować co rok czy 2 nowej kurtki zimowej.
 
Co do kurtki na zimę to ja się poważnie zastanawiam nad zimowym Arcteryxem Hoody

arcteryx-cold-wx-hoody-lt.jpg


Jest droga, nawet w chuj droga bo kosztuje jakieś 1500zł ale cały myk polega na tym, ze jest w chuj trwała. Ona się nie zmechaci, nie porwie jak szmata, nie spierze itd. To jest kurtka na lata i nie trzeba kupować co rok czy 2 nowej kurtki zimowej.

Za 1,5k? Ni chuja. Wiesz co, nawet mi pasuje zmiana co 2 lata kurtki. Wyobrażasz sobie zapierdalać w jednej taki czas? Znudzi Ci się i kasa w pizdu:)
 
Za 1,5k? Ni chuja. Wiesz co, nawet mi pasuje zmiana co 2 lata kurtki. Wyobrażasz sobie zapierdalać w jednej taki czas? Znudzi Ci się i kasa w pizdu:)
Co ma się znudzić w prostej czarnej kurtce? :) To jest i tak używane z 4miesiące w roku więc za rok i tak nikt nie pamięta co się nosiło. No a Arcteryx to jest serio firma, która brała pod uwagę problemy klientów i sa majstersztykami w tym co robią. Miałem okazję używać rękawiczek i bluzy - coś pięknego, ale niestety drogie jak chuj.
 
Co ma się znudzić w prostej czarnej kurtce? :) To jest i tak używane z 4miesiące w roku więc za rok i tak nikt nie pamięta co się nosiło. No a Arcteryx to jest serio firma, która brała pod uwagę problemy klientów i sa majstersztykami w tym co robią. Miałem okazję używać rękawiczek i bluzy - coś pięknego, ale niestety drogie jak chuj.

Czarli co kto lubi. Dla mnie marka lata zaraz koło chuja. Jakość fajnie, ale poza ceną ta kurtka nie ma w sobie nic. Jest tak nijaka jak walki Bazelaka (oo, nawet się rymuje:)). Za 1,5k kupuję dwie fajne kurtały co 2 lata i gra:)

Jeden woli córkę, drugi teściową:)
 
Basebolówka raczej odpada. Chcę coś uniwersalnego. Do pracy smigam w koszulach, swetrach i tym podobnych, a taki bomber z alphy średnio by się z tym komponował:)

W mojej opinii trzeba ZDECYDOWANIE rozgraniczyc ciuchy do pracy i te po godzinach.

Kup sobie cos taniego w Zarze,H and M czy innej chujni. Konkret kurtke pozniej ogarniesz :)

Mimo ze w tej chwili przydaly by mi sie do pracy jakies nowe sztyblety lub chelsea (angielska jesieniozima is coming) to i tak zawsze szukajac owych ostatnio kończe na Jordanach 2 Bred. ;)
 
Dzisiaj idę szukać z kumplem garnituru na jego ślub. Poleci ktoś jakąś fajną miejscówkę w Warszawie?
 
Jakies ciekawe propozycje butow na zblizajaca sie jesien? Raczej chodzi mi o skorzane, ciemne sneakersy ale cos innego tez moze byc. Wszystkie co mi wpadaja w oko to albo zamszowe albo letnie. ;)
 
Jakies ciekawe propozycje butow na zblizajaca sie jesien? Raczej chodzi mi o skorzane, ciemne sneakersy ale cos innego tez moze byc. Wszystkie co mi wpadaja w oko to albo zamszowe albo letnie. ;)

Jak mogą być półskórzane to czarne Jordany Galaxy obadaj.Fajnie się na nodze prezentują i pasują do większości spodni.

Edyta: Jordan Westbrook tez ok.
 
@herrflick a co Ty robisz z nogawkami ? podwijanie tak jak na tych wszystkich modnych zdjęciach to wieś czy nie ? ja podwijam ale tylko tak trochę :lol:

Co kto lubi.
Podwijam to za duzo powiedziane,jak mam wyzsze buty to zakładam nogawke na raz, bo nie lubię mieć akordeonu na kostkach. Do AM raczej nic nie robię. Zależy od spodni.
 
Udało mi się je dzisiaj powinąć na adidas store ;] za 899 zł , sprzedam za 3 tysiące jakby co!

YeezyBoost350-759x397.jpg
Mój ziomeczek właśnie płakał dzisiaj, że mu sie nie udało. Ogólnie ma wkręty na tego typu limitowane obuwia. Jeździ zawsze do Pragi i kupuje a później sprzedaje za gruby hajs.

P.S. Brzydkie to jak kupa.
 
Back
Top