Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

to chyba jakaś wersja lajt, bo ja mam więcej tej futurystycznej gumy z tyłu.

nike-nike-air-huarache-midnight-navy-mid-navy-mid-nvy-052798_1.jpg
Nie no ładne.
hami70n.gif
 
@herrflick @duubertowa polecie jakieś buty, coś w tym stylu: http://worldbox.pl/buty-reebok-clas...gclid=CJLWodPYgM8CFWoGcwod3hEMPw&gclsrc=aw.ds

nie musi to być ten zjebany reebok, ale tak przeglądałem i po prostu podchodzą mi z wyglądu. Nie wiem, do 300-350 ziko? Białe.

pol_pl_Buty-meskie-sneakersy-adidas-Originals-ZX-Flux-S32277-11027_1.jpg


pol_pl_Buty-meskie-sneakersy-Asics-Gel-Lyte-Runner-H6K2N-0101-11033_1.jpg


pol_pl_Buty-meskie-sneakersy-adidas-Originals-Gazelle-BB5498-10819_1.jpg


pol_pl_Buty-meskie-sneakersy-adidas-Originals-ZX-500-OG-S79181-10395_1.jpg


pol_pl_BUTY-PUMA-R698-CORE-LEATHER-360601-01-9704_1.jpg


Znalezione na szybko. Nazwy wyświetlą się przy próbie zapisu zdjęcia. Sklep: sneakerstudio.pl

Dla mnie? Najlepiej na męskiej nodze prezentują się w tym pułapie cenowym Fluxy lub ostatnie Pumy :)
Ewentualnie zawsze pozostają klasyczne Stan Smithy, Air Force One lub Jordan 1 :)
 
Ah, te piekne meskie odsloniete kostki. Ten synomi meskosci na ulicy widze ostatnio czesciej niz podroby torebek prady u prawilnych nastolatek.
 
Podroby Prady są rzadkie, louis vuitton od chuja i jeszcze więcej

U nas Louis Vuitton wypadlo z obiegu. Teraz wszedzie widze, te wielkiie czarne skorzane ze zlotym logiem Prady. Im mniejsza dupa, tym wieksza torebka.
 
Ja ostatnio notorycznie widzę "przykuce" wyposażone w odzież Armani. Pewnie mają duży rabat w Vitkacu :DC:
 
skad te skurwysyny zakupuja podrobki? i np czym sie rozni ralph lauren polo z allegro a tym ze sklepu? cena ze 150 drozej w sklepie.
 
Nawet nie wiem jakie są ceny, bo nigdy się nie interesowałem z uwagi na tandetny wygląd. Swego czasu uchodziła za odzież luksusową.
Ea a nie AJ. AJ to casualowa odzież dla klasy średniej. EA7 to linia sportowa powstała we współpracy z Reebokiem. . EA kiedys w ogóle nie robiła odzieży casualowej. Sklep AJ na Uni Lubelskiej to jeden z najpopularnieszych sklepów odzieżowych w tym przedziale cenowym. W faveli macie same raczej same podróbki max koncówki z Peeka.
 
skad te skurwysyny zakupuja podrobki? i np czym sie rozni ralph lauren polo z allegro a tym ze sklepu? cena ze 150 drozej w sklepie.
Pewnie tak naprawdę niczym się nie różni. Sklepy stacjonarne muszą przecież opłacić pracowników, czynsz, co wiąże się ze sporą marżą. Porównaj sobie ceny perfum np. w douglasie i sephorze w stosunku do iperfumy. Niczym się nie różnią, a są niemal dwukrotnie droższe.

@MuraS dzięki za wyjaśnienie. Wypadłem zupełnie z obiegu z uwagi na fakt, że ubrania właściwie kupuje wyłącznie on-line i zupełnie innego rodzaju.
 
Pewnie tak naprawdę niczym się nie różni. Sklepy stacjonarne muszą przecież opłacić pracowników, czynsz, co wiąże się ze sporą marżą. Porównaj sobie ceny perfum np. w douglasie i sephorze w stosunku do iperfumy. Niczym się nie różnią, a są niemal dwukrotnie droższe.
ja to perfumy w biedronce kupuje po 10 zl :fingers:
 
skad te skurwysyny zakupuja podrobki? i np czym sie rozni ralph lauren polo z allegro a tym ze sklepu? cena ze 150 drozej w sklepie.
Gramaturą, jakością szwów itd. Skąd kupują? Allegro i wszystkie stragany u wietnamców.

Ja będąc w Stanach zdziwiłem się jak tanie zegarki są w sklepie Armaniego, ale w porę ochłonąłem i stwierdziłem, że to gówno i nie mam zamiaru być kojarzony z jebaną tandetą dla sebixów.
 
@Charles Bronson @duubertowa buty zamawiacie przez neta? Rozmiarówka jest ta sama? Raz jak prawdziwy Polak wybrałem się do galerii, zmierzyłem buty, a potem zamówiłem ten sam model na necie, sporo taniej, i wtedy były bodajże na mnie ciut za duże albo ciut za małe, nie pamiętam dokładnie w którą stronę, ale no w sklepie leżały git, a potem jak zamówiłem z neta to nie było idealnie. Chyba, że trafiłem na jakieś podróby z bazaru?
 
@Mojso ja zwykle kupuję w sklepie, nie lubię czekać na przesyłkę a mam tych sklepów od chuja na mieście. Najczęściej na necie wcześniej obczajam co mógłbym nosić. Ale rozmiar ze sklepu powinien być taki sam jak z neta.
 
@Charles Bronson @duubertowa buty zamawiacie przez neta? Rozmiarówka jest ta sama? Raz jak prawdziwy Polak wybrałem się do galerii, zmierzyłem buty, a potem zamówiłem ten sam model na necie, sporo taniej, i wtedy były bodajże na mnie ciut za duże albo ciut za małe, nie pamiętam dokładnie w którą stronę, ale no w sklepie leżały git, a potem jak zamówiłem z neta to nie było idealnie. Chyba, że trafiłem na jakieś podróby z bazaru?
Ja sprawdzam rozmiar wkładki podany na stronie, potem mierzę wkładkę w butach, które uważam za najlepiej pasujące i wtedy zamawiam. Potem jeśli dostaję buty, których wkładka ma inną długość od tej, która jest deklarowana na stronie proszę o wymianę. Nigdy nie miałem problemów i zawsze wymiana tj. kurier były na koszt sprzedającego.
 
@Mojso wszystko tylko nie Reebok.Daewoo Tico wśród trampków.

Co do zamawiania butów online: apka Fittingroom (z dzikim kotem w ikonie) załatwia sprawę.Polecam
 
@Mojso kiedy kupuje w internecie zawsze staram się sugerować długością wkładki, bo rozmiarówka poszczególnych firm potrafi się od siebie różnić. Chyba, że kupuję kolejny model danej marki lub inny kolor tego samego buta, to sugeruję się tym, co już mam. Polecam zmierzyć sobie długość stopy, zapamiętać i wtedy kupować w internecie :)

Ale chłopaki z góry już to powiedzieli, więc to jest jedynie potwierdzenie ;)
 
Back
Top