Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

@Masu mój mentor mnie naprowadza na dobre tory, na wartości życiowe która są ważne w życiu każdego faceta a nie na troling i stulejarstwo czyli na pychę i nienawiści, staram się zmienić na lepsze, każdy zasługuje na druga szanse i mądrzeje, moja dusza powoli staje wyczyszczana z nienawiści.

@herrflick o co chodzi w tych pedalkach ze nogawki podwijane bo nie czaje
 
Warszawo !
Na Marszałkowskiej otwierają Wam naszego poznańskiego guru w dziedzinie kicksów - Sneakers by Distance.
Polecam wybrać się na otwarcie, bo jak w Poznaniu otwierali kolejne punkty bo były naprawdę spore zniżki i dało się upolować coś fajnego nawet za połowę ceny :)
 
Jak tak patrze po tych sneakershopach to wątpie, żeby coś ciekawego wyróżniało kogokolwiek - wszystko i tak z jednej dystrybucji :)
 
Warszawo !
Na Marszałkowskiej otwierają Wam naszego poznańskiego guru w dziedzinie kicksów - Sneakers by Distance.
Polecam wybrać się na otwarcie, bo jak w Poznaniu otwierali kolejne punkty bo były naprawdę spore zniżki i dało się upolować coś fajnego nawet za połowę ceny :)
Będą namioty pod sklepem?
 
Warszawo !
Na Marszałkowskiej otwierają Wam naszego poznańskiego guru w dziedzinie kicksów - Sneakers by Distance.
Polecam wybrać się na otwarcie, bo jak w Poznaniu otwierali kolejne punkty bo były naprawdę spore zniżki i dało się upolować coś fajnego nawet za połowę ceny :)
Ja od lat jestem wierny jednej marce sneakersów:
maxresdefault.jpg
 
A mi się nie udalo powinąć Jordan 1 banned ze strony nike :( retail był po 579, a teraz swoj rozmiar widziałem już po 1580 zł :D
 
Łącze się w bólu i nadziei.
Jeszcze Ci opowiem:beer: wstałem w sobote o 8:45, lekko najebany i czekałem przed laptopem na 9:00 aż odliczanie do zakupu się skończy. O 9:00:01 sekund wcisnałem zakup i tak do 11:00 strona się odświeżała i czekałem aż mi wpadną do koszyka... nic z tego nie wpadły.
 
Jeszcze Ci opowiem:beer: wstałem w sobote o 8:45, lekko najebany i czekałem przed laptopem na 9:00 aż odliczanie do zakupu się skończy. O 9:00:01 sekund wcisnałem zakup i tak do 11:00 strona się odświeżała i czekałem aż mi wpadną do koszyka... nic z tego nie wpadły.
To nie jest kraj dla białych ludzi. Nie o taką Polskę nic nie robiłem.
 
@herrflick jak Bóg modowy... Poszukuję bejsbolówki na jesień zimę. Do tej pory zapierdlalałem w stopro (jak poniżej), ale czas na zmiany. Pitbull ma niezłą na stanie, ale kurwa... jak widzę tonę przecinaków na mieście ubranych od góry do dołu w Pitbulla, Manto, Stranto i tym podobne grożne odzienie to mi się odechciewa...

Dla zainteresowanych: na zalando jest dobre promo na vansy. W poniedziałem zamówiłem VANS Brigata w kolorze pedalsko brudnej bieli. 109,50 z 219 złociszy polskich także nawet jak będą chujowate to zostaną...
 

Attachments

  • stopro.jpg
    stopro.jpg
    26.2 KB · Views: 25
@herrflick jakieś fajne kurtki MORO ale w innej tonacji ,kolor coś jak to:
5391605d_9200701017_Mens_Compression_Pa.png

Nie mam pojecia mój drogi.Nie wpadlo mi nic w oczy.

@s3pp ha ha ha.Mocne określenie jak na brzydala który preferuje koszulke polo,wygodne spodnie i dobre buty.To o mnie oczywiscie. Co do twojej bejsbolówki to w tamtym roku kupiłem sobie typowego,czarnego fleka tyle ze skóry. Identyczny jak te z Alpha Industries tylko ze skórzany. Bardzo uniwersalny ciuch bo do wszystkiego pasuje.
 
@s3pp choćby mi dopłacali to nie wyszedłbym w takiej kurtce

Na focie wygląda średnio bo rękaw się świeci jak psu jajca. Na żywca jest ok.

@herrflick też myślałem o takim temacie, ale teraz gimbaza ma na to parcie. Pełno tego syfu w haemach, reserwatach i tym podobnych. Poszukam w skateshopach, może coś się trafi.
 
Na focie wygląda średnio bo rękaw się świeci jak psu jajca. Na żywca jest ok.

@herrflick też myślałem o takim temacie, ale teraz gimbaza ma na to parcie. Pełno tego syfu w haemach, reserwatach i tym podobnych. Poszukam w skateshopach, może coś się trafi.

Moze z Avirex bys cos znalazl?
Ulzy na portfelu na bank ;)
 
Back
Top