Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.


BW ostatni raz mialem w zeszłej dekadzie.Lekkie i trwałe,użytkowałem mocno.
Swoje wyslużyly a potem podeszwy zżólkly lekko i trzeba bylo wyrzucić.
Ale wtedy nie miałem takiej rotacji jak mam teraz.:fro:

To jest ,,Olympic Pack'' więc dużo tego na ulicach nie będzie.
Żaden Deichmann ani CCC nie będzie miał tego w asortymencie.
 
Zalando to chyba niemiecka firma i wszystko z Niemiec idzie? ale sobie chwale, Worldbox tez spoko - te dwa sklepy mogę polecić.
 
Coś ostatnio mi sie jordany eclipse spodobaly posiadal ktos?
jordan-eclipse-elephant-print-1.jpg

jordan-eclipse-black-metallic-gold-03.jpg
 
Coś ostatnio mi sie jordany eclipse spodobaly posiadal ktos?
jordan-eclipse-elephant-print-1.jpg

jordan-eclipse-black-metallic-gold-03.jpg

Powiem Ci, że długo sie wzbraniałam i wmawiałam sobie, że są wstrętne ale widziałam je na nogach Poznaniaków i zmieniłam zdanie bo są bardzo zgrabne i fajnie się komponują z większością ciuchów :)
Sama nie mam, ale słyszałam że za ten próg cenowy to są naprawdę wygodne Jordy :)
 
Powiem Ci, że długo sie wzbraniałam i wmawiałam sobie, że są wstrętne ale widziałam je na nogach Poznaniaków i zmieniłam zdanie bo są bardzo zgrabne i fajnie się komponują z większością ciuchów :)
Sama nie mam, ale słyszałam że za ten próg cenowy to są naprawdę wygodne Jordy :)
widze wlasnie ze tutaj to w takich pedalkowych rurkach tylko chodza do tych butow.
 
widze wlasnie ze tutaj to w takich pedalkowych rurkach tylko chodza do tych butow.

Uff :D u nas na szczęście w miarę się to prezentuje :D
A co do eclipse, to sama planuję zakup. Kiedyś na siłowni widziałam dziewczyne która je miała w mega kozackiej kolorystyce, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć :/
 
Uff :D u nas na szczęście w miarę się to prezentuje :D
A co do eclipse, to sama planuję zakup. Kiedyś na siłowni widziałam dziewczyne która je miała w mega kozackiej kolorystyce, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć :/
slabo szukasz ;d w internecie jest wszystko ;d a to jak to to sa meskie buty chyba czy kurw.a jakies unisex xD

Co do pedalkowych rurkach to chodzilo mi na screenach bo w Lodzi to nikogo na takie cos nie stac, tutaj sie wode wali z mety a nie buty za 400-500 zl kupuje xD ale ja wiadomo gangsterka
 
slabo szukasz ;d w internecie jest wszystko ;d a to jak to to sa meskie buty chyba czy kurw.a jakies unisex xD

Co do pedalkowych rurkach to chodzilo mi na screenach bo w Lodzi to nikogo na takie cos nie stac, tutaj sie wode wali z mety a nie buty za 400-500 zl kupuje xD ale ja wiadomo gangsterka

Sam obów znalazłam, ale nie w moim rozmiarze :cryme:
 
Co sądzicie o tatuażach w stylu vintage/oldschool?

Chyba nie ten temat, ale jesli już pytasz. Co ma za znaczenie czy komuś się to podoba czy nie? Sam mam parę wrzyt neotradycyjnych i mam wyjebane czy komus się to widzi:)

P.S. Nigdy nie słyszałem o tatuażach "vintage";)
 
Back
Top