Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Na nasze cielska slim fit XL leży jakby krawiec dla nas skroił. Na extra slim się z takim brzuchem nie porywałem :lol: :D
Spoko ja końcówka masy 80 Kg na wadze i też mam problem z kupowaniem w Zarach itd :D:lol:, jak człowiek jest większy to od strzała się w te gejówerską rozmiarówkę nie mieści :D:lol:
 
Szybka akcja Panowie, mam okazję tanio nabyć:
(Do jeansów ze sportową marynarką lub chinosów) nadają się?

d462dfac9a0de9b1c86b9faab1678ede.jpg
Nie, do kosza.
 
Pada wiele pytań o buty, więc postanowiłem wam przedstawić moją skromną kolekcję (stan na dzień dzisiejszy), może komuś się coś spodoba, a wielu wręcz przeciwnie (od razu zaznaczam I don't give a fuck) :lol: Pewnie o czymś zapomnę, ale to na pewno zdecydowana większość:
Przechwytywanie.JPG
 
@Booyak po co Ci tyle trampek?
mi sie wiekszosc nie podoba, no ale kolekcja dosc spora
te w lewym dolnym rogu fajne
 
Jak oceniacie taki zegarek? Do jakiego stylu pasuje?
Ani klasyczny ani sportowy, typowy "fashion", czyli oryginalny disajn:). Do wszystkiego to się nada, ale na pewno nie jest to zegarek garniturowy. 100ke wodoszczelności ma, ale na skórzanym pasku więc, szkoda moczyć, w dobrej cenie go teraz dostaniesz na wyprzedażach.
 
Ani klasyczny ani sportowy, typowy "fashion", czyli oryginalny disajn:). Do wszystkiego to się nada, ale na pewno nie jest to zegarek garniturowy. 100ke wodoszczelności ma, ale na skórzanym pasku więc, szkoda moczyć, w dobrej cenie go teraz dostaniesz na wyprzedażach.

Do garnituru mam taki który tylko do garnituru pasuje. Idealnie.
 
Back
Top