Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ze stylowo innej beczki niż poruszane obecnie tematy - potrzebuje krawatów z grenadyny, możliwie tanio oczywiście i jakichś zajebistych spinek do mankietów, ale nie pizgających wiochą w klimacie samochodzików albo loga Batmana. Jeśli ktoś miałby jakiś ciekawy sklep/promocję, to śmiało niech poda, będę wdzięczny.

A chłopakom, którzy są niewymiarowi (@Masu ?), a potrzebują koszul, mogę polecić sklep bogo-shirts.com . Przez przypadek wpadłem na nich dzięki reklamie na fejsbuku, dzisiaj przyszła mi pierwsza koszula od nich, odwalili mega dobrą robotę, wysyłałem swoją koszulę na wymiar, nic nie mogę zarzucić, zastosowali się do moich wskazówek, spełnili wszystkie prośby. A 199 PLN za personalizowaną, szytą na wymiar koszulę, uważam za wręcz śmieszną cenę, w porównaniu do np. tailorstore, gdzie bazową ceną jest 400. Jedynym minusem na ten moment jest relatywnie mała gama wzorów, mam nadzieję, że to ulegnie zmianie w najbliższym czasie. A, no i fajnie byłoby gdyby dodali do oferty poszetki do marynarek w tych samych kolorach co koszula. Może komuś się przyda :)
 
Ze stylowo innej beczki niż poruszane obecnie tematy - potrzebuje krawatów z grenadyny, możliwie tanio oczywiście i jakichś zajebistych spinek do mankietów, ale nie pizgających wiochą w klimacie samochodzików albo loga Batmana. Jeśli ktoś miałby jakiś ciekawy sklep/promocję, to śmiało niech poda, będę wdzięczny.

A chłopakom, którzy są niewymiarowi (@Masu ?), a potrzebują koszul, mogę polecić sklep bogo-shirts.com . Przez przypadek wpadłem na nich dzięki reklamie na fejsbuku, dzisiaj przyszła mi pierwsza koszula od nich, odwalili mega dobrą robotę, wysyłałem swoją koszulę na wymiar, nic nie mogę zarzucić, zastosowali się do moich wskazówek, spełnili wszystkie prośby. A 199 PLN za personalizowaną, szytą na wymiar koszulę, uważam za wręcz śmieszną cenę, w porównaniu do np. tailorstore, gdzie bazową ceną jest 400. Jedynym minusem na ten moment jest relatywnie mała gama wzorów, mam nadzieję, że to ulegnie zmianie w najbliższym czasie. A, no i fajnie byłoby gdyby dodali do oferty poszetki do marynarek w tych samych kolorach co koszula. Może komuś się przyda :)
widziałem fajne spinki w Bytomiu ale chyba już się kończą wyprzedaże ale możesz zawsze sprawdzić. Na necie jest oferta -70% ale co z tego jest stacjonarnie to nie wiem. http://www.bytom.com.pl/spinki-277-k
 
widziałem fajne spinki w Bytomiu ale chyba już się kończą wyprzedaże ale możesz zawsze sprawdzić. Na necie jest oferta -70% ale co z tego jest stacjonarnie to nie wiem. http://www.bytom.com.pl/spinki-277-k
O, całkiem spoko, dzięki, bo obczajałem z takich większych sieci tylko Wólczankę i Kastora, o Bytomiu kompletnie zapomniałem. Brak tylko informacji na temat tworzywa, podpytam jutro obsługi
 
O, całkiem spoko, dzięki, bo obczajałem z takich większych sieci tylko Wólczankę i Kastora, o Bytomiu kompletnie zapomniałem. Brak tylko informacji na temat tworzywa, podpytam jutro obsługi
Te tańsze to pewnie stalowe i nie ma co się łudzić.
 
Stal jest jeszcze spoko, byle była nierdzewna. Ważne, żeby nie jebany mosiądz z warstwą galwanizacyjną, to już nie jest akceptowalne.
Myślę że raczej stalowe. Ale jak będziesz i się zapytasz to daj znać to będę wiedział na przyszłość bo sam nie zapytałem tylko sobie oglądałem.
 
Ze stylowo innej beczki niż poruszane obecnie tematy - potrzebuje krawatów z grenadyny, możliwie tanio oczywiście i jakichś zajebistych spinek do mankietów, ale nie pizgających wiochą w klimacie samochodzików albo loga Batmana. Jeśli ktoś miałby jakiś ciekawy sklep/promocję, to śmiało niech poda, będę wdzięczny.

A chłopakom, którzy są niewymiarowi (@Masu ?), a potrzebują koszul, mogę polecić sklep bogo-shirts.com . Przez przypadek wpadłem na nich dzięki reklamie na fejsbuku, dzisiaj przyszła mi pierwsza koszula od nich, odwalili mega dobrą robotę, wysyłałem swoją koszulę na wymiar, nic nie mogę zarzucić, zastosowali się do moich wskazówek, spełnili wszystkie prośby. A 199 PLN za personalizowaną, szytą na wymiar koszulę, uważam za wręcz śmieszną cenę, w porównaniu do np. tailorstore, gdzie bazową ceną jest 400. Jedynym minusem na ten moment jest relatywnie mała gama wzorów, mam nadzieję, że to ulegnie zmianie w najbliższym czasie. A, no i fajnie byłoby gdyby dodali do oferty poszetki do marynarek w tych samych kolorach co koszula. Może komuś się przyda :)
Red Rubin
 
Wie ktoś może gdzie jeszcze oprócz zalando.pl są fajne ceny markowych (Ralph Lauren, Hilfiger Denim itp) ciuszków? Oczywiście oryginały.
 
Szukaj air max classic.Okolo dwoch lat temu pelno bylo tego na rynku.Nie wiem jak teraz z dostepnoscia.Jezeli chodzi o ciemniejsze to bylo bardzo fajne polaczenie navy z czarnym i biala podeszwa.
Obejrzałem fotki tych starszych i wydają mi się jak dla "rycerza ortalionu" te co wkleiłem z worldboxa ujeły mnie kolorystyka ale za jasne przez co niepraktyczne dla mnie.
 
Obejrzałem fotki tych starszych i wydają mi się jak dla "rycerza ortalionu" te co wkleiłem z worldboxa ujeły mnie kolorystyka ale za jasne przez co niepraktyczne dla mnie.
Masz jakieś fajne propozycje na ten sezon ? Buty sportowe ale nie trampki bez ograniczeń w marce
 
Masz jakieś fajne propozycje na ten sezon ? Buty sportowe ale nie trampki bez ograniczeń w marce

Pokaże ci moje dwa ostatnie nabytki .

NB 1600 Pinball

99428.jpg


FP Davies
fp2282_1_cloudzoom.jpg

Dalej masz te na które się czaje :)

Nike AM1 Ultra Moire

nike-air-max-1-ultra-moire-preview-5.gif


Asics Gel Lyte ,,Bad Santa''

asics-gel-lyte-3-gl3-bad-santa-1.jpg


Nie wiem jak sie nosisz ale warto by było sprawdzic jeszcze Jordany Eclipse oraz Future.Bardzo ładne modele ale nie moj klimat.
 
No ale przecież to wszystko masz w zasadzie w telefonie. A tak płacisz po raz drugi za te same w zasadzie funkcje. I do tego to wygląda paskudnie (ja wiem - kwestia gustu, ale chyba nikt poważny nie zaryzykuje twierdzenia, że to wygląda lepiej od gustownego zegarka klasycznego). Dla mnie to bez sensu - płacenie hajsu po to, żeby zaoszczędzić dziennie 4 razy po pół sekundy na sprawdzenie maila. A jeżeli używasz tego do treningu to nie lepiej zainwestować w jakiś pulsometr który oferuje więcej opcji i kosztuje porównywalną kwotę...
Naprawdę nie czujecie się czasami tak, jakbyście bezwiednie łykali przynęty speców od marketingu, którzy wymyślają kolejny gadżety oferujące to samo, które można ładnie opakować i sprzedać? Może trochę niesłusznie, ale jak widzę idącego chodnikiem typa wpatrzonego w tablet, z 6-calowym smartfonem w tylnej kieszeni (bo w przedniej już się nie mieści) oraz smartwatchem na ręce to nabieram przekonania, że oto właśnie widzę owoc sukcesu speców od sprzedaży którzy wymyślają kolejne niepotrzebne przedmioty a następnie piorąc mózgi kolejnym gadżeciarzom sprzedają je z dużym zyskiem.
P.s. Nie bierz tego osobiście do siebie, jeżeli uraziłem to sorry..
Boże jak ja się z tym zgadzam. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej, tak świadomych ludzi, ktorzy nie nabierają się na kolejny gadżet bez którego gorzej się żyje, co chcą Nam wmawiać te wszystkie pieprzone koncerny.
 
@herrflick czy te biało czarne air max ultra moire to ten sam materiała co te granaty ? Pytam bo też mi się podobają ale boje się o ich wytrzymałość
buty-nike-air-max-90-ultra-moire-midnight-navy-819477-400-56b4ac0dbc56b.jpg
 
@herrflick A takie buty mozna nosic nie podwijajac nogawek? Czy to jest wtedy fo pa?

Nie wiem czy to ironia ale odpisze..
Nosisz jak ci się tylko podoba,nie każde spodnie się nadają do podwijania.
W moim przypadku ja tego po prostu nie lubię.



@herrflick czy te biało czarne air max ultra moire to ten sam materiała co te granaty ? Pytam bo też mi się podobają ale boje się o ich wytrzymałość
buty-nike-air-max-90-ultra-moire-midnight-navy-819477-400-56b4ac0dbc56b.jpg

Dokładnie ten sam.Miej pod uwagą że ty wrzuciłeś AM 90 a ja AM1.
Co do wytrzymałości, jeżeli dobierzesz dobrze rozmiar i nie kupisz ich na Allegro to będą służyć długie lata.

Płacę złotem za namierzenie w jakimś sklepie tych o to skoków - model z roku 2014.
nike-air-max-lunar90-suit-and-tie-nikestore-1.jpg

nike-suit-tie-pack-03.png

Fajny but.
 
@herrflick Różnica AM 1 /AM 90 ? Wolałbym skórzane mam taki fix że wolę skórkę od "plastiku" . Na Allegro te za 200-300 to masakra wystarczy komentarze poczytać niektórym po 2 tyg siadają.
Jakieś inne fajne marki ? Te Jordany też nie dla mnie muszę mieć bardziej poważne trepy
 
nie ma to jak air maxy, ktore nosi co druga osoba na ulicy
chociaz sam mam pare, ale juz rzadko ubieram bo wstyd
 
@herrflick Różnica AM 1 /AM 90 ? Wolałbym skórzane mam taki fix że wolę skórkę od "plastiku" . Na Allegro te za 200-300 to masakra wystarczy komentarze poczytać niektórym po 2 tyg siadają.
Jakieś inne fajne marki ? Te Jordany też nie dla mnie muszę mieć bardziej poważne trepy

Tylko design. Tez wole skore od tworzywa. Wrzuc mi jakis przyklad ktory ci pasuje to ci wybiore cos dookola niego.

nie ma to jak air maxy, ktore nosi co druga osoba na ulicy
chociaz sam mam pare, ale juz rzadko ubieram bo wstyd

To trzeba kupic takie ktorych nie ma co druga osoba na ulicy. Poza tym to: wstyd to kraść lub z dupy spaść. #herrflickpoetaludowy
 
Pokaże ci moje dwa ostatnie nabytki .

NB 1600 Pinball


FP Davies
fp2282_1_cloudzoom.jpg
Dalej masz te na które się czaje :)

Nike AM1 Ultra Moire

Asics Gel Lyte ,,Bad Santa''
Nie wiem jak sie nosisz ale warto by było sprawdzic jeszcze Jordany Eclipse oraz Future.Bardzo ładne modele ale nie moj klimat.

Co to za buty? Te brazowe. Takie ciekawe
 
Back
Top