Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

http://worldbox.pl/buty-reebok-classic-nylon-black-6604.html

11-buty-reebok-classic-nylon-black-6604.jpg


te mi wpadły w oko - wiem, że "zwykłe", ale to chyba mi się właśnie w nich podoba. pewnie wygodne? ktoś coś?

wrzucać tutaj wszystko co ostatnio wam wpadło w oczy, longsleevy kiedyś były mega w zarze, ogarnąłem jeden (z vneckiem), cały czas je teraz sępię, a nie chcą ich rzucić jeszcze raz. tragedia w tych sklepach, naprawdę.
Miałem i są wygodne, ale szybko się rozleciały i nie są zbyt mocne.
 
a jak było z użytkowaniem? ekstremalne jakieś warunki? :p

@Trzyha przeżytek czy nie, ja się w tym najwygodniej czuje.
Użytkowałem jak wszystkie inne tzn. do szkoły, sklepu itp. nic nadzwyczajnego. Po ponad miesiącu podeszwa zaczęła odpadać. Nie polecam.
 
Teraz nie można się przyznawać do produktów reeboka.

To nie trudne, od początku lat 90-tych mialem ciuchy/buty/ sprzęt w kolejności nabywania mniej więcej: Mizuno, Adidas, Nike, Puma, NB, Asics ale Reeboka kojarzę tylko koszulkę bez rękawów kupioną na jakiejś przecenie na obóz żeglarski. No jakoś szału ta firma nie robi.
 
Miałem z napisem Robin's :boystop:

Z flagą brytyjską na języku ?

http://worldbox.pl/buty-reebok-classic-nylon-black-6604.html

11-buty-reebok-classic-nylon-black-6604.jpg


te mi wpadły w oko - wiem, że "zwykłe", ale to chyba mi się właśnie w nich podoba. pewnie wygodne? ktoś coś?

wrzucać tutaj wszystko co ostatnio wam wpadło w oczy, longsleevy kiedyś były mega w zarze, ogarnąłem jeden (z vneckiem), cały czas je teraz sępię, a nie chcą ich rzucić jeszcze raz. tragedia w tych sklepach, naprawdę.

Classic to strasznie słaby model,tanie jak barszcz i dlatego na zachodzie jest obuwie heroinistów,bezrobotnych oraz bezzębnych zwolenników EDL.
Reebok jako sprzęt sportowy-bardzo spoko,reebok jako casual-totalna padaka.
To zawsze była i będzie trzecia liga,jeżeli futrowanie hajsem 50 Centa nic nie dało,to i ten deal z UFC gówno zdziała.

Wez sobie jakieś NB,Asicsy czy Saucony w tej kolorystyce znajdz.

V-neck ? Mamy 2015 chłopaku.

friends-joey-chandler-ross.jpg
 
Ja mam teraz takie. Idealne na wakacje, przewiewne i super lekkie. Nike Free Flyknit Chukka Tarp Green/Black.

7979efc81351a6bca9c0f584b74fadd0.jpg

 
Z flagą brytyjską na języku ?



Classic to strasznie słaby model,tanie jak barszcz i dlatego na zachodzie jest obuwie heroinistów,bezrobotnych oraz bezzębnych zwolenników EDL.
Reebok jako sprzęt sportowy-bardzo spoko,reebok jako casual-totalna padaka.
To zawsze była i będzie trzecia liga,jeżeli futrowanie hajsem 50 Centa nic nie dało,to i ten deal z UFC gówno zdziała.

Wez sobie jakieś NB,Asicsy czy Saucony w tej kolorystyce znajdz.

V-neck ? Mamy 2015 chłopaku.

friends-joey-chandler-ross.jpg
Haha, tsy Joey style. #HowYouDoin

przekonaliście mnie, że reebok chujowy - chciałem tak ufcpatriotycznie trochę pójść, ale szkoda sosu. :) nie wiem, rozglądam się non stop za tymi butami, ale tak naprawdę nic mi się w oczy nie rzuca.
 
Last edited:
Haha, tsy Joey style. #HowYouDoin

przekonaliście mnie, że reebok chujowy - chciałem tak ufcpatriotycznie trochę pójść, ale szkoda sosu. :) nie wiem, rozglądam się non stop za tymi butami, ale tak naprawdę nic mi się w oczy nie rzuca.

Tu masz kolorystycznie podobne
adidas_originals_los_angeles_blackout_triple_black_1435481409_3d2592f4.jpg

asics_20gel-kayano_20trainer_20evo_20black-black_20h5y3q.9090-2_large.jpeg

450220-60-new-balance-577-k-made-in-england-3.jpg
 
ja śmigam w tych Asicsach i są naprawdę na propsie. Najlepsze jest to, że nigdy nie trzeba ich rozwiązywać, bo mają miękki tył buta. Dosznorowywuję na ciasno tylko jak mam lepiej wyglądać ;)
 
ja śmigam w tych Asicsach i są naprawdę na propsie. Najlepsze jest to, że nigdy nie trzeba ich rozwiązywać, bo mają miękki tył buta. Dosznorowywuję na ciasno tylko jak mam lepiej wyglądać ;)

black tany to chyba najbardziej przehajpowana kolorystyka, dobra była, ale dwa lata temu
gl 3>5 moim zdaniem
 
black tany to chyba najbardziej przehajpowana kolorystyka, dobra była, ale dwa lata temu
gl 3>5 moim zdaniem

Wygooglowałem słowa, których użyłeś i rozgryzłem znaczenie tego, co napisałeś ;) Szczerze, to nie za bardzo interesuje mnie co jest modne i hajpowane. Liczy się tylko mój hajp i tygrysie kolory tych butów ;)
 
nie no mi sie bardzo podobaja, sam mialem black tany III, ale duzo ludzi w tym chodzi w przedziale wiekowym 12-25
 
ja śmigam w tych Asicsach i są naprawdę na propsie. Najlepsze jest to, że nigdy nie trzeba ich rozwiązywać, bo mają miękki tył buta. Dosznorowywuję na ciasno tylko jak mam lepiej wyglądać ;)


Asics to odkrycie zeszłego roku-nie dość że fajne modele to jeszcze j mnie w sklepiku ceny od sześciu dych:O
 
Asics to odkrycie zeszłego roku-nie dość że fajne modele to jeszcze j mnie w sklepiku ceny od sześciu dych:O
asicsy sa drogie gel lyte, saga nie schodza prawie w ogole ponizej 200zl, a cena startowa to zazwyczaj okolo 500-600zl
 
co nie zmienia faktu, ze asicsy to jeden z drozszych butow, nie wiem co tam masz, ale ceny w sklepach sa coraz wyzsze

Jak u wszystkich marek, masz normalne,droższe modele i bieda modele.
Drogie to są Yeezy II,cała reszta jest przystępna.
 
Back
Top