Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

ogólnie to co chodzę po sklepach to jest wielki chuj, jak nie ma sosu to są ciuchy, jak jest co wydać to nic mi się nie podoba. nie wiem czy to mentalność czy taki pech. :) zawiedziony jestem co się przejdę po shopach.
Dokładnie tak samo mam. Mam monetę, idę podbijać sklepy i co? Nic ciekawego, żadnej promocji. Pojadę sobie przypadkowo i pełno ciuchów, które bym kupił.
Jebane życie.
 
tak tylko tu wrzuce.
juz niedlugo w kazdym miescie!
comment_TIMGDM58qgNd21WcP2GOBQrFsWbAntWE,w400.jpg
 
gdzie szukacie butów? gdzie kupujecie na necie ciuchy lub właśnie obuwie? ciekaw jestem, bo allegro przeglądać przez ten chiński kurwa szajs to jakaś męczarnia. :C ogarniam worldbox, atafa, ale stypa jakaś tam - same maxy, taka teraz moda? od kilku lat już w nich biegam i trochę świeżości chciałem złapać, a tu nadal to samo.

Buty jakie mi w oko wpadły ostatnio:
IMG_1448-copy-620x413.jpg


adidas-originals-eqt-running-support-tent-green-black-white-01-570x400.jpg


Asics-Gel-Lyte-III-Laser-Cut-Pack.jpg
 
Gel lyte III ,,Laser Pack'' dokładnie to sie nazywa.



Airmaxy z allegro to baaardzo zły pomysł.
nop, maxy z allegro to chyba oszustwo na oszustwie, może jedynie butyjana są oryginalne, reszta wątpliwa. to samo jest z roshe czy jordanami, ogólnie duża samowolka chyba tam jest z chińszczyzną. a te Asicsy rzeczywiście bardzo ładne, kolorystyka tych ostatnich bardzo podobna do jednych z maxów.

http://allegro.pl/45-wyprzedaz-buty-nike-air-max-1-premium-44-i5574899397.html
 
nop, maxy z allegro to chyba oszustwo na oszustwie, może jedynie butyjana są oryginalne, reszta wątpliwa. to samo jest z roshe czy jordanami, ogólnie duża samowolka chyba tam jest z chińszczyzną. a te Asicsy rzeczywiście bardzo ładne, kolorystyka tych ostatnich bardzo podobna do jednych z maxów.

http://allegro.pl/45-wyprzedaz-buty-nike-air-max-1-premium-44-i5574899397.html

butyjana bym nie kupował maja tez fake albo robione przez chińczyków z tego co czytałem jest dużo opinii takich ze buty po 2-3 miesiąc się rozwalają a oni nie chcą ich przyjąć na reklamacje albo mówią ze to nie z ich winy, i wtedy pozostaje rzecznik praw konsument i sąd niestety ;<
 
Jakość super, mam już dłuższy czas i nie nosi oznak zużycia, przyleganie do ciała na 100%, spodenki na propsie bo mają dilerkę. :D Kluczyk od szatni można wrzucić bezpiecznie.
Ok, dzięki za szybką odpowiedź.
 
Mam koszulki termoaktywne firmy Surgepolonia i dobrze na mnie leżą
Długość pleców -76cm
Obwód klatki - 106cm
Długość rękawa - 63cm
 
Mam koszulki termoaktywne firmy Surgepolonia i dobrze na mnie leżą
Długość pleców -76cm
Obwód klatki - 106cm
Długość rękawa - 63cm

Ja mimo, że mam w klatce z 115-120 albo więcej to się mieszczę w Mkę GG, tylko, że jest prawie za krótka, a wzrostu mam 178 jakoś. I ja mam z krótkim rękawem, więc tu nie pomogę.
 
Ja mimo, że mam w klatce z 115-120 albo więcej to się mieszczę w Mkę GG, tylko, że jest prawie za krótka, a wzrostu mam 178 jakoś. I ja mam z krótkim rękawem, więc tu nie pomogę.
Mój wzrost to 182cm i chyba wezmę Lkę. Dzięki.
 
http://worldbox.pl/buty-reebok-classic-nylon-black-6604.html

11-buty-reebok-classic-nylon-black-6604.jpg


te mi wpadły w oko - wiem, że "zwykłe", ale to chyba mi się właśnie w nich podoba. pewnie wygodne? ktoś coś?

wrzucać tutaj wszystko co ostatnio wam wpadło w oczy, longsleevy kiedyś były mega w zarze, ogarnąłem jeden (z vneckiem), cały czas je teraz sępię, a nie chcą ich rzucić jeszcze raz. tragedia w tych sklepach, naprawdę.
 
v-necki to przeyżtek
buty normalne, nic specjalnego
asicsy na pewno wygodne sa, reeboki nie wiem
afew-store-sneaker-asics-gel-lyte-iii-black-black-17.jpg
 
Back
Top