Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Wygooglowałem, ubolewam, że moje oczy TO widziały.
To masz jeszcze raz :D
yeezy4_original.jpg
 
Polecam Factory w Modlniczce albo Fashion House w Sosnowcu. Niedawno, akurat w Sosnowcu wyrwałem dla córy (18miesięcy) takie butki "niu" (tak na nie mówi) za 100 zł. Normalnie kosztują 170 zł. W sklepie nike były jeszcze tańsze, ale nie tak ładne, nie tak lekkie :)
501cb4d042f21e8316b07080ca8585b5.jpg
 
Polecam Factory w Modlniczce albo Fashion House w Sosnowcu. Niedawno, akurat w Sosnowcu wyrwałem dla córy (18miesięcy) takie butki "niu" (tak na nie mówi) za 100 zł. Normalnie kosztują 170 zł.
501cb4d042f21e8316b07080ca8585b5.jpg

No tam właśnie jest sklep Asicsa.

@m0nster Asics tak popularny nie będzie bo casualowe buty są zbyt tanie :]
 
Spoko sa,o świecenie bym sie nie obawiał.Czerwone tylko widziałem w sklepie i całkiem matowe mi się wydawały.
właśnie na nodze z filmiku na yt wyglądają na dosyć matowe. w sklepach nigdzie kurwa ich nie zobaczę w Polszy, bo po co. :C

jakieś spodnie z dobrą nogawką do nich i byłoby mega, na ten moment się zastanawiam, bo zawsze to decyzja jeśli chodzi o taki $... :)
 
@herrflick trafiłem na 1 urodziny worldboxa we Wrocławiu (przypadkiem, napisałem do nich o rozmiar i mnie poinformowali), rabat 21%, przecenione z 600 na 480, a potem jeszcze wszedł ten rabacik i buty zgarnąłem za ~380zł. :heart:

mega są! teraz tylko spodnie pokupować pod nie i będzie git.
 
Panowie, gdzie najlepiej kupywać obuwie sportowe i jaką ofertę mają? Chodzi mi o np. Nike Air Max, Force, Jordany itd.
 
Nie, już Polska :) Chodzi mi o sklepy internetowe.

Kurwa, ten mój poprzedni post do nie do końca po Polsku był. Chciałem zapytać o sklep z najlepsza ofertą w drugim pytaniu, coś mi nie wyszło.
 
Szkoda bo wczoraj oglądałem buty w necie i pare fajnych modeli za grosze by się znalazło.

Nie, już Polska :) Chodzi mi o sklepy internetowe.

Kurwa, ten mój poprzedni post do nie do końca po Polsku był. Chciałem zapytać o sklep z najlepsza ofertą w drugim pytaniu, coś mi nie wyszło.
 
Nie, już Polska :) Chodzi mi o sklepy internetowe.

Kurwa, ten mój poprzedni post do nie do końca po Polsku był. Chciałem zapytać o sklep z najlepsza ofertą w drugim pytaniu, coś mi nie wyszło.
worldbox.pl? mi się osobiście najbardziej podoba z tych wszystkich.
 
Nie, już Polska :) Chodzi mi o sklepy internetowe.

Kurwa, ten mój poprzedni post do nie do końca po Polsku był. Chciałem zapytać o sklep z najlepsza ofertą w drugim pytaniu, coś mi nie wyszło.
najlepiej samemu poszukac, bo ceny roznia sie mocno
teraz tych sklepow jest pelno runcolors, street supply, footshop, a w kazdym praktycznie to samo tylko ceny rozne
 
Może komuś się przyda.
UI ma wysyłke za free na cały świat powyżej 20 GBP.
Kod przy odprawie FALL20 zdejmuje 20% z całego zamówienia.
Jak buty chce ktos nabyc to niech pamięta że rozmiary są podane w UK i lepiej sprawdzic na własnych językach co kto nosi.
Do jutra ważne.

http://www.urbanindustry.co.uk/
 
Bardzo fajne.A jak na Reeboki to już mega :)
Kolory i materiał,bo Classics od zawsze na hejcie. :)
 
Back
Top