Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ej wy macie wymiary modelów? Jakim cudem udaje się wam kupować ciuchy w necie? Ja ze swoim 173/98 mam problem żeby w normalnym sklepie dopasować a co dopiero przez neta :boystop:
 
Ej wy macie wymiary modelów? Jakim cudem udaje się wam kupować ciuchy w necie? Ja ze swoim 173/98 mam problem żeby w normalnym sklepie dopasować a co dopiero przez neta :boystop:
Ja mam 185cm/100kg. XL w większości sieciówek, już wszystko sprawdziłem, więc teraz tylko klik, klik i zakupy zrobione. Spodnie jedynie muszę kupować większe a potem dopasowywać u krawca za dyszkę. Mam jednak ten luksus, że na wyprzedażach zostają właściwie same duże rozmiary i kupuję z reguły z rabatem ok. 50% od ceny wyjściowej.
 
U mnie ostatnio XXL. XL nosiłem jak ważyłem 75kg. Pojebane te rozmiarowki są.
 
Ej wy macie wymiary modelów? Jakim cudem udaje się wam kupować ciuchy w necie? Ja ze swoim 173/98 mam problem żeby w normalnym sklepie dopasować a co dopiero przez neta :boystop:

Jak bylo 180 i 100 kg to byl problem,teraz jest 80-84 i problem zniknal :) #likeaboss

Poza tym sa zwroty i koledzy ktorzy czesto takie rzeczy odkupia.
 
Kiedys nosilem M/L a teraz L/XL :) jednak swetry, koszulki itd to nie problem, problemem sa spodnie - nienawidze kupowac, ciezka sprawa :) Mam bardzo rozbudowane uda i nie jestem wysoki, co stwarza ogromne problemy. Nie wyobrazam sobie kupic spodni przez internet. T-shirt nie ma problemu, jak bedzie troche za duzy to tez moze byc :) L praktycznie zawsze bedzie jakos lezalo ;-)
 
a ja bede musial niedlugo podjac ryzyko zakupu jeansow przez internet. Niestety w sklepach nic dla mnie nie ma, nie podobaja mi sie te wiesniackie kolory i fasony, gdzie sie podziala klasyka? Poza tym ceny tez chyba poszly jakos w gore bo jeszcze spodni za 900 zl armaniego nie widzialem. its piss
 
Mam bardzo rozbudowane uda i nie jestem wysoki, co stwarza ogromne problemy. Nie wyobrazam sobie kupic spodni przez internet.
Hahaha, ku*wa ja identycznie mam uda jak koń. Ide gdzies do do sieciówki typu House to mnie krew zalewa jak wiszą same rurki, a nie mam grubych ud tylko po prostu duże.
 
A ja z kolei oprocz tego ze mam uda i brazyjskie poslady (haha!) to jeszcze 70 cm w pasie. Squat 3x a week, bejbi- nos tylko garniutr i dresy
 
Ja mam problem tez z garniturem przez te nogi, bo potrzebuje spodnie rozmiar wieksze niz marynarke :) Widze, ze mamy podobne problemy. Rowniez brakuje mi klasyki w sklepach.
 
No ja z garniturem to mam problem taki, ze najmniejsze spodnie w sklepie w pasie sa tak luzne, ze moglbym zmiescic jeszcze za pasem dwie butle 2l coli, a marynarka 52 jest ok. Rezultat jest taki, ze nawet w sklepach gdzie sprzedawane sa gora i dol oddzielnie nie szlo nic kupic i musialem wybrac garnitur w sklepie z usluga krawiecka. Cena zabolala srogo.
 
No najlepiej w dresie do marynarki, przynajmniej wygodnie a i tak w spodniach garniturowych jak skate wygladam, sorki zapomnialem ze skejci tez teraz w rurkach chodzą.

Co najmniej 80 lat temu nasi sąsiedzi ten temat ogarnęli :D

link_IUPnnxnfSVsxNDhtDt8Sl5Dk58Hb1Gfb,w300h223.jpg



Da się jeansy kupić tylko trzeba szukać w modelach regular. Każde jedne mam przetarte w kroku :/
 
Last edited:
Niestety w sklepach nic dla mnie nie ma, nie podobaja mi sie te wiesniackie kolory i fasony, gdzie sie podziala klasyka?

Zawsze wydawalo mi sie ze w HandM jest spory wybor straight leg i bootcut ale nie wiem jak tam z rozmiarowka.
Levis trzaska te same modele od kilkudziesieciu lat,rozmiarowka bardzo zroznicowana i jak ogarniesz sobie model w sklepie ,to smialo mozna przez internet kupowac.
 
Ogarnąłem sobie fajną normalną bluze Alpha Ind. czarna z kapturem i kieszonką z metalowym zamkiem jak kiedyś we flekach. Kupiona na Tmksklep.
 
Dziekuje Wam za odpowiedzi, bardzo cenne.
Znacie inne firmy, ktore produkuja w Polsce? MADE IN POLAND. Ciuchy, buty itd itp. Firmy ktore szyja, produkuja - MADE IN POLAND. Rozumiecie :)
Znalazłem właśnie sklep mashirts.pl same koszulki, ale może coś Ci wpadnie w oko.
 
Chciałem sobie kupić skóre - Ramoneske, klasyk jak z Terminatora 2. Tylko, że u mnie w pobliżu nie za bardzo jest gdzie taki ciuch kupić. Allegro tez ma dosyć ograniczoną ofertę. Zna ktoś jakiś internetowy sklep w którym można znaleźć fajne skórzane kurtki?
 
Chciałem sobie kupić skóre - Ramoneske, klasyk jak z Terminatora 2. Tylko, że u mnie w pobliżu nie za bardzo jest gdzie taki ciuch kupić. Allegro tez ma dosyć ograniczoną ofertę. Zna ktoś jakiś internetowy sklep w którym można znaleźć fajne skórzane kurtki?

Zalando.pl patrzyłeś ? Nie wiem czy osobiście bym skórę przez net kupował bo to bardzo indywidualna sprawa jest.
Jeden woli cienką i miękką, a drugi ciężką zbroję że jak kosę wbijesz, to nie wyciągniesz.

Tu też możesz ogarnąć
http://rockmetalshop.pl/pol_m_FACECI_UBRANIA_Kurtki-Plaszcze-11106.html
 
Back
Top