Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Miałem dwie pary butów z heavy duty. Mają fajne wzornictwo ale z wytrzymałością to tak średnio, więc raczej się nie skuszę trzeci raz.
 
Ja mam pierwszy raz... W normalnej cenie te buty kosztowaly 350zl, w tej cenie buty powinny byc raczej mocne. Czesto kupuje w Ryłko - tam jakość nie zawodzi, natomiast 2 razy kupowałem w Aldo i straszna tandeta, niewarte ceny.
 
co myślicie? chyba biere
asicsy co raz lepsze już chyba n1 jeżeli chodzi o sportowe
asics-gel-lyte-v-h507l-8662.jpg
bardzo fajny model. serio podobajo mi się. jaka nazwa dokładnie? może niebieskie mają.
 
jakby zamiast tego szarego były czarne to byłby niezły sztos, a tak tylko dobre, jeszcze sznurówki podobnego koloru co podeszwa by się przydały
10647043_914684608553234_5962791883388881911_n.jpg
 
Tapouta koszulki to syf zresztą reszta asortymentu tej firmy też pozostawia sporo do życzenia... Cena może i atrakcyjna ok 30zł za koszulkę ale lepiej poszperać i ogarnąć koszulki Nike czy Adidas za 60zł...
Nie wiem od czego to zależy, ale jest różnica między Tapout a Tapout. Mam dwie koszulki Tapouta i są to szmaty, jedna Thiago Alves druga jakaś z mieczem i są tak cienkie że strach zakładać je na siebie. Natomiast kumpel na takedownie gdy jeszcze był kupił sobie koszulkę której nigdzie na allegro nie widziałem i jest zajebista jakościowo, gruba.
Z tego typu marek związanych w jakikolwiek sposób ze sportkami walki, dla mnie najlepsze jakościowo ubrania to:
1. Hayabusa
2. Jaco
3. Under armour
4. Venum
5. Bad boy
5. MMA Elite - też strasznie cienka i delikatna odzież
6. Tapout
Ranking firm wg mnie, z tych firm posiadam różnego rodzaju odzież i tak jakościowo się to przedstawia.

Poza rankingiem Manto i Pit Bull, które jakościowo również są bardzo dobre.
 
Nie wiem od czego to zależy, ale jest różnica między Tapout a Tapout. Mam dwie koszulki Tapouta i są to szmaty, jedna Thiago Alves druga jakaś z mieczem i są tak cienkie że strach zakładać je na siebie. Natomiast kumpel na takedownie gdy jeszcze był kupił sobie koszulkę której nigdzie na allegro nie widziałem i jest zajebista jakościowo, gruba.
Z tego typu marek związanych w jakikolwiek sposób ze sportkami walki, dla mnie najlepsze jakościowo ubrania to:
1. Hayabusa
2. Jaco
3. Under armour
4. Venum
5. Bad boy
5. MMA Elite - też strasznie cienka i delikatna odzież
6. Tapout
Ranking firm wg mnie, z tych firm posiadam różnego rodzaju odzież i tak jakościowo się to przedstawia.

Poza rankingiem Manto i Pit Bull, które jakościowo również są bardzo dobre.

Ja polecam markę EXTREME HOBBY.
 
Mialem rekawice MANTO i nie polecam :)

Mialem natomiast koszulke marki CZARNY RYCERZ i jakosciowo bardzo spoko, gruba.
 
Grubosc koszulki to nie jest wyznacznik jakosci.
Nie do konca, teoretycznie ale w praktyce ... Wg mnie to juz kwestia gustu gdy masz do porownania dwie koszulki bawelna 100% dla mnie wtedy najistotniejszym parametrem bedzie gramatura, a nie rodzaj bawelny, przedza, kroj, etc. Bo gdy mam zalozyc szmatke tapout, wyrozcigana w ktorej mimo dobrze dobranego rozmiaru wygladam jak w worku to zdecydowanie wole Jaco ktora po xx praniach wyglada nadal swietnie.

A jesli juz czepiamy sie szczegolow to napisalem "zajebista jakosciowo, gruba" ten przecinek nie jest tu z przypadku ;)
 
Last edited:
Nie wiem od czego to zależy, ale jest różnica między Tapout a Tapout. Mam dwie koszulki Tapouta i są to szmaty, jedna Thiago Alves druga jakaś z mieczem i są tak cienkie że strach zakładać je na siebie. Natomiast kumpel na takedownie gdy jeszcze był kupił sobie koszulkę której nigdzie na allegro nie widziałem i jest zajebista jakościowo, gruba.
Prawa do marki Tapout, również częściowo posiada właściciel SportDirect - stąd różnica w jakości.
 
Mial/ma ktos cos produkcji SURGE POLONIA ? Te patriotyczne koszulki, bluzy, rashe?
Wczoraj dostałem paczkę z ciuchami SP i jestem pozytywnie zaskoczony. Kupiłem 2 bluzy, koszulkę zwykłą i termoaktywną z okazji 25% promocji w sklepie. Bluzy są grube, fajnie leżą mają fajne mocne nadruki, koszulka termoaktywną jest fajna elastyczna, nadruk wygląda jak na zdjęciu a dzisiaj test na treningu.
 
Mial/ma ktos cos produkcji SURGE POLONIA ? Te patriotyczne koszulki, bluzy, rashe?
Niedawno kupiłem rasha od nich. Dopiero dwa razy użyłem więc trudno wyciągać jakieś daleko idące wnioski.
Na pewno tak:
-Masakrycznie długo szła przesyłka (mówię tu o dwóch miesiącach!). Mieli jakieś zawirowania z inpostem, źle nadali przesyłkę, więc wróciła do nich, a potem (rzekomo) inpost zgubił tą przesyłkę. Mi jakoś bardzo się nie śpieszyło i nie miałem czasu się tym zajmować ale w końcu się wkurwiłem i ich zbeształem, to przysłali kurierem w parę dni.
-Rozmiarówka luźniejsza niż typowo producentów sportów walki (przykładowo under armour czy ground game tego samego rozmiaru opinają ciało a surge polonia ma trochę luzu).
-gorzej oddycha od pozostałych moich rashów
-super wzornictwo i wygląda na bardzo solidnie wykonanie (ale tak jak napisałem kupiłem dopiero co)

Tak więc pomijając mega obsuwę z dostawą to jestem zadowolony.
 
Dziekuje Wam za odpowiedzi, bardzo cenne.
Znacie inne firmy, ktore produkuja w Polsce? MADE IN POLAND. Ciuchy, buty itd itp. Firmy ktore szyja, produkuja - MADE IN POLAND. Rozumiecie :)
 
Jakiś czas temu na ten temat szperałem trochę w internecie. Ciężko jest znaleźć informacje, która firma nie jest polska tylko z nazwy. Z tego co udało mi się znaleźć to z patriotycznych jest wspomniane Surge i RedIsBad oprócz tego Prosto, Stoprocent, Unicut (promująca dzielnice w której mieszkam), b3befree, nife - dla pań. Z butów jest Wojas, który produkuje w Nowym Targu, ale jeśli chodzi o jakieś reklamacje tej firmy nie polecam z doświadczenia. To te które pamiętam, a jest więcej głównie dla kobiet.
 
Ja sprawdzilem i jest jeszcze z butow - Rylko i... Gino Rossi ;-) - tak to zupelnie polska firma, z jakims tam udzialem wloskim. Z eleganckich ubran Vistula i Bytom produkuja w Polsce. Brak niedrogich ubran nacodzien (takich made in Poland) - bo Prosto i B3 to chyba dla malolatow u ubrania
 
Polecam elementy odzieży skórzane z metką Blend, kurtka na wzór fleka nie do zdarcia, bujam się z 5 lat dałem 500 stówek, myślę że ceny mają podobne. Takie przejściówki ale do późnego mrozu da radę latać i wygoda w uj : ) Thor Steinar polecam wszystko, mogli by spuścić z cen bo jakością nie : D Dajcie jakiś sklep z adika butami online, chodzi mi o gazelki konkretnie, duże numery : )
 
Polecam elementy odzieży skórzane z metką Blend, kurtka na wzór fleka nie do zdarcia, bujam się z 5 lat dałem 500 stówek, myślę że ceny mają podobne. Takie przejściówki ale do późnego mrozu da radę latać i wygoda w uj : ) Thor Steinar polecam wszystko, mogli by spuścić z cen bo jakością nie : D Dajcie jakiś sklep z adika butami online, chodzi mi o gazelki konkretnie, duże numery : )
Właśnie możesz coś więcej napisac o jakości Thora? Przyznam nie raz miałem ochotę coś kupić, ale patrząc tylko na zdjęcia nie przekonywały mnie one ze względu na cenę która widniała tuz obok nich. Tak samo zawsze miałem z odzieża Alpha Industries, cena mnie zabijała.
 
Alpha to jest w ogólę kosmos cenowy. Nie opłaca się imo dać za fleka 500 z naszywką, za 150 masz zajebistą jakość, tylko trzeba poszperać. Thora kupiłem kiedyś taką bluzę białą ala everlast i dałem siostrze. To było jakieś 7 lat temu, a siora widzę pomyka w tej bluzie : D po kilku praniach zobaczysz o co biega Scott. Płacenie do miłych nie należy przy tej marce ale warto.
 
ja tam sieciówki wolę, niż zakupu internetowe
dużo rzeczy kupiłem w necie i tylko z kilku jestem zadowolony, trzeba przymierzyć itd
do tego o wiele taniej, jakieś wprzedaże to już w ogóle w Housie często -40% albo w H&M kurtke zimową też w wyprzedaży za 100 ileś kupiłem
H&M często można coś ciekawego znaleźć, Pull$&Bear tutaj z neta zamówiłem i byłem zadowolony, House czasami coś ciekawego, ale te "Housowe" koszulki czy bluzy to tragedia
 
Alpha to jest w ogólę kosmos cenowy. Nie opłaca się imo dać za fleka 500 z naszywką, za 150 masz zajebistą jakość, tylko trzeba poszperać. Thora kupiłem kiedyś taką bluzę białą ala everlast i dałem siostrze. To było jakieś 7 lat temu, a siora widzę pomyka w tej bluzie : D po kilku praniach zobaczysz o co biega Scott. Płacenie do miłych nie należy przy tej marce ale warto.

Alphe polecam bardzo,nie wiem jak w PL ale w uk bardzo czesto sie w TKmaxxach trafia po cenach bardziej niz przystepne(Avirex tez).
Zawsze mozna napisac do USA na strone glowna aby zobzczyc ile by to z podatkami i reszta wynioslo,taniej jest.
Kupowalem trampki kilkukrotnie w ten sposob i zawsze bylo taniej niz w Europie.
 
Mam parę ciuchów z Manto, koszulki, spodenki i jak za taką cenę to są spoko, piorę praktycznie je cały czas, napisy i całą reszta trzyma się spoko, więc polecam
 
ja tam sieciówki wolę, niż zakupu internetowe
dużo rzeczy kupiłem w necie i tylko z kilku jestem zadowolony, trzeba przymierzyć itd
do tego o wiele taniej, jakieś wprzedaże to już w ogóle w Housie często -40% albo w H&M kurtke zimową też w wyprzedaży za 100 ileś kupiłem
H&M często można coś ciekawego znaleźć, Pull$&Bear tutaj z neta zamówiłem i byłem zadowolony, House czasami coś ciekawego, ale te "Housowe" koszulki czy bluzy to tragedia
Polecam zakupy internetowe w sieciówkach. Wprawdzie H&M nie posiada takiej opcji ale np. Top Secret, C&A, Reserved, Medicine mają ogromny asortyment. Wystarczy znać swój rozmiar i właściwie problem z głowy. Nie musimy marnować czasu na chodzenie po sklepach. W C&A jest świetnie rozwiązana kwestia ewentualnego zwrotu - wypełnia się formularz internetowy i kurier sam odbiera niechciane rzeczy.
 
Mam parę ciuchów z Manto, koszulki, spodenki i jak za taką cenę to są spoko, piorę praktycznie je cały czas, napisy i całą reszta trzyma się spoko, więc polecam
Ja w zasadzie mam sztukę koszulki z prawie każdej kolekcji i bez zastanowienia nawet mogę stwierdzić że na gramaturze polecieli na pewno. Same w sobie koszulki bardzo dobre, ani jednej jeszcze nie zajechałem. Z tych starszych widać nadruki się już troche sprały.
 
Nie no prosta sprawa, że nadruki i sam materiał się spierze po jakimś czasie ale jak na taką ilość użytkowania jak ja mam, to trzymają się całkiem spoko.
 
Back
Top