Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

które?
3404fd59c04597c32d52793f948d8ce6412c.jpg
czy
Puma-Leather-Ferrari-Shoes-D.JPG
 
@Charles Bronson No właśnie to jest tu fajne, że buty są zbyt młodzieżowe dla 50ciolatka, a dla nastolatka zbyt poważne. Akurat dla 28 latka :) no i wygoda lepsza niż w klasycznych
 
Last edited:
Polecam bluzy koszulki Tapouta i jak kupujesz na wyprzedazy to do 60 zl sie zmiescisz za bluze a koszulki po 30 zl.Polowki i koszule z Pierre-Cardin polecam nie jest to moze Calvin Klein ale o wiele tansze .Bluzy tez polecam Lonsdale ale xl jest taki jak w Tapout 2xl nie polecam firmy Everlast !!!!!!!

Koszule marynarki Calvin Klein bardzo dobre ,cenna lekko za wysoka ale jak kogos stac to polecam . majtki tez maja fajne tylko czasami ceny dochodza do 200 zl za szt trzeba patrzec na wyprzedaz.(majtkami poszpanowac mozna jak wyrwiesz panne bo raczej nie bedziesz sie obrnazal)

Nike Adidas bardzo wygodne buty wiadome jak ktos nie chce na codzien chodzic w sportowych butach to trzeba szukac indywidualnie ,dresy koszulki bluzy polecam tez tych firm tylko patrzec trzeba na jakos .

Spodnie Mustang ,BigStar,Lee Cooper moim zdaniem jeansow lepszych nie ma niz od tych firm .

Takie moje sugestie dotyczace ubran
 
ja najbardziej zadowlony jestem z rzeczy, który kupiłem na wyprzedaży
 
Polecam bluzy koszulki Tapouta i jak kupujesz na wyprzedazy to do 60 zl sie zmiescisz za bluze a koszulki po 30 zl.Polowki i koszule z Pierre-Cardin polecam nie jest to moze Calvin Klein ale o wiele tansze .Bluzy tez polecam Lonsdale ale xl jest taki jak w Tapout 2xl nie polecam firmy Everlast !!!!!!!
Nie zgodzę się z Tobą.
Wszystko to co obecnie dzierży właściciel Sport Direct czyli Lonsdale czy Everlast to cień tego co te firmy oferowały 10 lat temu.
Nie mam pojęcia jak to wyglądało z Tapout, bo nigdy nie lubiłem tej firmy.
 
po tapouta dwóch bluzach nie mam śladu, poszły se na ściery, a i tam nie zabawiły długo, jakość kiepska, kupować odradzam chyba, że od sponsora to brać w ciemno : D
 
Tapouta koszulki to syf zresztą reszta asortymentu tej firmy też pozostawia sporo do życzenia... Cena może i atrakcyjna ok 30zł za koszulkę ale lepiej poszperać i ogarnąć koszulki Nike czy Adidas za 60zł...
 
Nie zgodzę się z Tobą.
Wszystko to co obecnie dzierży właściciel Sport Direct czyli Lonsdale czy Everlast to cień tego co te firmy oferowały 10 lat temu.
Nie mam pojęcia jak to wyglądało z Tapout, bo nigdy nie lubiłem tej firmy.

Pełna zgoda,do tego powszechność tych marek z racji ceny zniechęca,o jakości nawet nie wspomne (to samo stało się z Karrimor,Yves Saint Laurent i Airwalk od kiedy SD to przejęło).

Znajomi i niereformowalni skins and punx cały czas docierają Lonsdale ale ten na licencji niemieckiej Punch Gmbh o których pewnie pisał @ALRI. Jakość caly czas bardzo dobra ale równomierna do ceny.
 
ja kupuje w Pull&Bear lub H&M za 19zł i są bardzo dobre fajne wzory, a nie chodzący baner reklamowy Nike czy Adidasa
 
co myślicie? chyba biere
asicsy co raz lepsze już chyba n1 jeżeli chodzi o sportowe
asics-gel-lyte-v-h507l-8662.jpg
 
Back
Top