Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

@Sedno zależy jaki chcesz uzyskać efekt. Jeżeli chcesz matowy i nie mieć posklejanych włosów to polecam pastę:
27462_250.jpg

Jeżeli chcesz mieć ładnie nabłyszczone włosy i je układać kiedy tylko chcesz to polecam pomadę do włosów, ja używam tej - jest lekka i łatwo się na niej układa włosy:
murray-s-super-light-pomade-usa-jeninglobal-1402-07-jeninglobal@2.jpg
 
@Sedno zależy jaki chcesz uzyskać efekt. Jeżeli chcesz matowy i nie mieć posklejanych włosów to polecam pastę:
27462_250.jpg

Jeżeli chcesz mieć ładnie nabłyszczone włosy i je układać kiedy tylko chcesz to polecam pomadę do włosów, ja używam tej - jest lekka i łatwo się na niej układa włosy:
murray-s-super-light-pomade-usa-jeninglobal-1402-07-jeninglobal@2.jpg


Ta go2b jest spoko jak sie ma krotkie wlosy ;-)

@Sedno got2b w rosmanie spokojnie
 
Ja mam takie żeby zaczesać i też dawała radę, tylko trzeba umiejętnie rozprowadzić na włosach. Murrays'a przez neta ściągałem.
 
Panowie, jaki jest najmocniejszy krem do opalania (przeciw słońcu) nie wiem jak to poprawnie nazwać. Jadę do Włoch za tydzień i ponoć żarówa ostra, więc potrzebuję najmocniejszego wariata, bo nie zamierzam siedzieć w cieniu cały czas. :)
 
Panowie, jaki jest najmocniejszy krem do opalania (przeciw słońcu) nie wiem jak to poprawnie nazwać. Jadę do Włoch za tydzień i ponoć żarówa ostra, więc potrzebuję najmocniejszego wariata, bo nie zamierzam siedzieć w cieniu cały czas. :)
Ja stosuję zawsze ten i gra :smile:
soraya-balsam-do-opalania-spf-50-100-ml.jpg
 
Dzisiaj przyszły mu buty :D Dobrze się prezentują, podróbka Najacza z Daichmana ale zajebiste :D

NGQdIr0.jpg
 
podbije temat. :)

gdzie szukacie butów? gdzie kupujecie na necie ciuchy lub właśnie obuwie? ciekaw jestem, bo allegro przeglądać przez ten chiński kurwa szajs to jakaś męczarnia. :C ogarniam worldbox, atafa, ale stypa jakaś tam - same maxy, taka teraz moda? od kilku lat już w nich biegam i trochę świeżości chciałem złapać, a tu nadal to samo.
 
Back
Top