Ciekawe rzeczy.

Tymczasem u Zeusa:

"Kurwa, nie trafiłem w tego co chciałem, czekaj chwilę Hera, już leci poprawka"

Funfact: jeden z dwóch przypadków naturalnie występującego szkła - uderzenie pioruna na plaży/pustyni w piasek który w takiej temp. miliona oC topi się i tworzy szkło. Drugi to Obsydian związany z działalnością wulkaniczną - Rzymianie robili pierwsze lustra z niego...

A tutaj inny nius - jak ktos się śmieje z SF itd. planet z kilkoma słońcami to proszę - układ trisolarny:

Funfact: jeden z dwóch przypadków naturalnie występującego szkła - uderzenie pioruna na plaży/pustyni w piasek który w takiej temp. miliona oC topi się i tworzy szkło. Drugi to Obsydian związany z działalnością wulkaniczną - Rzymianie robili pierwsze lustra z niego...

A tutaj inny nius - jak ktos się śmieje z SF itd. planet z kilkoma słońcami to proszę - układ trisolarny:

Ale tam muszą mieć popierdolony cykl dobowy

[...]Celem gry jest uratowanie mieszkańców planety, której zagraża oddziaływanie grawitacyjne trzech słońc.[...]

Przeczytałem dopiero pierwszy tom ale czuję, że to może być dobre.

również taki mały offtop :)

To jest dobre.
Ja po pierwszym tomie musiałem przeczytac ksiazke o rewolucji kulturalnej;)

To jest dobre.
Ja po pierwszym tomie musiałem przeczytac ksiazke o rewolucji kulturalnej;)

Mam jedna ksiazkę tego Chińczyka? Cixin Liu " Era Supernowej" Ale jak to zacząłem czytać to mi nie podeszło i odstawiłem...

Pierce ... Złoty człowiek :frankapprove: Może tez mu sie zachciało grubaskę posuwać :fjedzia:

Untitled-1.jpg

Back