Chcemy Mameda w UFC !!!

Można jeszcze puścić reklamę FB Ads, żeby wypromować ten profil, ale trzeba wtedy zasilić konto Żyda Zuckerberga :)
 
Zacząłem to robić, ale jak przyszło do płacenia - zamknąłem okienko.



Zróbmy tak: podam swoje konto - zasilcie je - a ja zasilę konto Żyda Zuckerbera
 
Koszt zależy od liczby klików, możesz puścić za 100 złotych/dolarów albo za 1000 albo za ile chcesz i w zależności od kwoty i contentu reklamy masz efekty.
 
to juz w komerche leci. nie popieram wykupienia reklam. to ma byc efekt ruszenia fanów a nie przypadkowych ludków klikajacych w reklamę... chyba
 
No to nie za nasze pieniądze Kaczorze ;), ale tak na poważnie, to żeby reklama przyniosła efekt, trzeba ją dobrze stargetować, dać grafikę i hasło i oczywiście mieć szczęście oraz liczyć na łaskę robotów fejsa, żeby odpowiednio kierowali ludzi - a w tym kurwy potrafią być kapryśne, zwłaszcza jak puścisz reklamę za małą kasę.



Kaczka jako administrator strony możesz działać "jako strona" czyli komentować i spamować tablicę innych fejsów jako profil Mamed Khalidov in UFC. Do dzieła byku
 
Coś tam skrobnąłem - dawać inne!!!







Edit, tylko ,że jak piszę , to tak jakby jakiś anonim pisał i nie wiem jak to zmienić...



Jak wchodzę zalogowany jako Mamaed Khalidov w UFC , to tak to wygląda:



di-Z1K4.jpg
 
Tylko Kaczka mógł wymyślić tak durny temat. To wywieranie presji na zawodnika powoli robi się już męczące. Niech Mamed sam wybierze co uważa za stosowne. Każdy chce oglądać Mameda w UFC ale jakoś nikt nie chce zmieniać pracy z lepiej płatnej na ZDECYDOWANIE gorzej płatną. Skoro nie rozumiecie, że dla kogoś pieniądze i własny (rodziny) byt jest najważniejszy to niech Mamed idzie do UFC a WY z własnych pieniążków poskładajcie się i dajcie mu brakującą sumę. Skoro dla was ambicja jest ważniejsza niż pieniądze to nie powinno być z tym problemu. A jak nie to skończcie filozofowanie i zakończcie temat. A Kaczka to typowy spamer i nabijacz postów. Ma w dupie czy Mamed będzie w UFC czy nie jemu chodzi tylko o 10 000 tys postów rocznie. A jak ktoś myśli inaczej to przypominam, że Kaczka poza JJ świata nie widzi.
 
@up



No to pojechałeś po bandzie teraz! Szacunku takim postem nie wzbudzisz...



Ja powiem tak: potrzeba więcej takich czynnych forumowiczów jak kaczka41 na mmarocks.pl...



I wątpię, żeby taki 35 letni facet był nabijaczem postów - tacy to przeważnie przedział 12-16 lat ;)



Pozdro!
 
ckkrzys



Akurat na Twoim szacunku mi nie zależy i broń Panie Boże przed jeszcze dwoma Kaczkami na tym forum.



szady



Tobie też zazdroszczę, że masz więcej postów niż ja i pewnie całą noc będę pisał żeby Cię dogonić.
 
Ostatnie posty ktore piszesz tycza sie jedynie wrzutow na Kaczke wiec daruj sobie, bo czytalem je i zarzuty o spamowaniu JJ masz wyssane z palca.Jedynie foty JJ jakie widzialem w ostatnich tygodniach,wstawione przez kaczke,sa w temacie o JJ.Masz zamiar wypominac innym ilosc postow przy czym polowa Twoich to pieniactwo. w odrozninieniu od Ciebie kaczka czy szady to osoby z ktorymi mozna spokojnie pogadac,bez pieniactwa i spin. Zarzucasz komus trollowanie i nabijanie postow a sam nie jestes lepszy "nabijajac" sobie posty durnymi zaczekpami w kazdym temacie jaki założy kaczor. teraz pojedź mi bo mam wiecej postow od Ciebie.
 
A ktoś już wstawiał link kaczki na oficjalnym profilu Mameda?



http://www.facebook.com/pages/Mamed-Khalidov/125638780841910?ref=ts



edit - właśnie zauważyłem, ze jakaś Monika wstawiła, nie ma tematu :P
 
To może wróćmy do kwestii Mameda i mojego pytania, dlaczego przy moich komentach na profilu Mameda nie widać że to z tej stronki :Mamed w UFC jest pisane? Stronka powstała, bez tzw konta na FB (tzn. musiałerm się zarejestrować ,ale to nie jest jakiś odłam istniejącego juz konta z któreg każdy może sobie stronkę jakiegoś kolesia utworzyć - może stąd ten problem...? Cactus , wiesz ocb?



A Ciebie Rua pozrrawiam krótko : Ruhe! :-)
 
Ja powiem tak: potrzeba więcej takich czynnych forumowiczów jak kaczka41 na mmarocks.pl...



I wątpię, żeby taki 35 letni facet był nabijaczem postów - tacy to przeważnie przedział 12-16 lat ;)


Jedna kaczka wystarczy !A widocznie wiek nie gra roli w nabijaniu postów :D



M.Rua poczekajmy spokojnie na decyzje Mamed i wtedy zacznie się ocenianie.A takie tematy niech sobie istnieją bo moim zdaniem i tak mają w tą sprawe wkład zerowy.
 
Z tego co kojarzę, w opcjach FB zaznacza się z którego profilu mają być komentarze. Wejdź w panel administratora na tym Twoim profilu o Mamedzie w UFC i poszukaj tam odpowiedniej opcji w ustawieniach.
 
Kaczka daj korzystaj z facebooka jako strona - Mamed Khalidov in UFC. Przy otwieraniu kart mogłeś na jednej być jeszcze zalogowany jako Kaczor, dlatego się tak spartoliło. Mi tak się czasem dzieje, więc najpierw przestawiam na korzystanie jako strona, potem otwieram karty
 
Adres stronki, jak będziecie podawać znajomym i wklejać dalej na tablice brzmi teraz:







http://www.facebook.com/Mamed.Khalidov.in.UFC







Nadal mam problem z korzystania z Facebooka jako "Mamed Khalidov in UFC":-)



Mimo ,że w opcjach zarządzania (panel administratora ) zaznaczam opcję (korzystaj z facebooka jako "Mamed Kha......" ) , nic się praktycznie nie zmienia. Jak wchodzę na tablicę zawodników np. to tak jak pisałem kilka postów wcześniej, nie wyświetla mi sie opcja like it - to raz , jak pisze jakiś koment na ich tablicy, to praktycznie tylko ja tenj koment widzę, ale nie mam żadnego awka przy komentarzu. Jak wchodzę zalogowany inaczej - wcale moich komentarzy nie widać...







Cactus - wymyśl coś!
 
Prośba do redakcji: w wywiadzie z Mamedem wspomnijcie mu o tej akcji :-)



Jestem ciekaw, co sam zainteresowany o tym wszystkim sądzi
 
Back
Top