Chcemy Mameda w UFC !!!

pisal jjuz ktos do koksa, w radiu mowil, ze zalatwi mamedowi ufc :P, a na jego profil na fb tez masa osob wchodzi



albo moze jakis filmik nagra z tej okazji xD
 
cbkrzys - Kawulski :P



ja ;)



zaczynam akcję wysyłania informacji do tvp info, tvn 24 itp. może uda się nam nagłośnić.
 
Mamed Khalidov in THE UFC.



A poza tym, moze lepiej nazwac page "we want Mamed in the ufc" albo cos takiego, zeby byl jasny przekaz.
 
tia, jak nie chcesz się przyłączyć do akcji to chociaż nie drażnij głupimi wpisami.
 
Wyślij sms i wygraj rower z autografem Mameda!



Jeśli chcesz zobaczyc Mameda w UFC wyslij sms na nr 7922 o treści:



TAK 2,99+VAT



NIE 2,99+VAT



Każdy sms wygrywa*







* okocim i grześki
 
Będę robił co chce to raz, a dwa kto się czubi ten się lubi :P więc trochę dystansu ziomki.
 
Nie chce byś pesymistą, ale zwykle największy BUM w takich sprawach, trwa przez 1-2 dni. Więc jeśli do końca weekendu bedzie 1000, można mówić o sukcesie.
 
no to jest szit :/ ten "oficjalny profil" ma 24 tys. z kawałkiem obecnie... dodając inne to może nawet 200 tys., ale co z tego, jeśli jest tak jak napisał jajcarz :-)
 
Ja nie lajkuje, Kaczka załozył akcje by móc jeszcze bardziej inwigilować forumowiczów mmarocks na spółke ze swoim alter ego na drugim kompie z innym ip - egzekutorem. Co to, to nie : )
 
moge byc kolegą, jeśli chcecie :-) i tak babcie w tramwaju mnie biorą czasem za "chłopczyka"



kurna, ale nas tu magik oświecił, a myslałam, ze kaczka tak z dobrego serca :-)
 
Tak jak ktoś pisał, lepiej zrobić zrzutkę.



Podam zaraz mój numer konta, liczę że każdy hardcorowy fan wpłaci po dyszce :-)
 
dobrym sposobem na zdobycie wiekszej liczby fanów,byłoby zaspamowanie Hardocowego Koksa,jak on o tym wspomni w Radio Koksu to będzie mega,a jak nie to i tak wielu fanów polubi naszą stronkę :)
 
Back
Top