Chcemy Mameda w UFC !!!

Tak jak niestety mówiłem, wczoraj był szał pał, a dziś ledwo 70 osób polubiło. Bez pomocy znanych osób, nic z tego nie bedzie.
 
a jaki jest cel tej akcji ?? wzruszenie Mameda ile osób oczekuje by się bił w UFC ?






Nie Mameda, wlodarzy UFC i swiatek MMA. Dlaczego Lombard, ktory ma porownywalne osiagniecia sportowe dostal gwiazdorski kontrkt? Dlatego, ze UFC zdaje sobie sprawe, ze wielu fanow chcialoby go zobaczyc na tle najlepszych i jest w stanie za to zaplacic.



Mamed nie jest nawet w najmniejszym stopniu tak rozpoznawalny i tak wypromowany, ale kilku tych fanow ma, w stanach tez sa ludzie ktorzy chetnie by Mameda w UFC widzieli i celem jest uswiadomienie amerykanow, ze w Czeczena warto zainwestowac.



Wiadomo, ze w takiej skali ma to male szanse powodzenia, ale gdyby sie uzbieralo 10-20k, to juz by jakis oddzwiek sie pojawil.







Niektorzy zartobliwie pisza, zeby zaspamowac kawulskiego, a prawda jest taka, ze to kawula i lewandowskiego zadaniem powinno byc zalozenie takiego page'a i zebranie 20-30k likow (nie mieliby z tym wiekszego problemu). To oni sa jego managerami i jest to czesc promocji, ale wiadomo przechodzimy tu do sprzecznosci interesow, temat drazliwy, raz jeszcze.
 
wydaje mi się raphaleius, ze Lombard dostał przede wszystkim gwiazdorski kontrakt bo był gwiazdą numer 1 największej konkurencji UFC a nie, że miał troche fanów którzy chcieli go tam zobaczyć.



Poza tym naiwne mi sie wydaje, że gdyby nawet zebrać 10k lajków to nagle Joe Silva dałby jakiś lepszy kontrakt Mamedowi.
 
Masz racje.







Ale co do fan page'a to wydaje mi sie, ze jest tez pewnego rodzaju kolejna mal karta przetargowa - "patrzcie w dwa tygodznie 30tys. fanow polubilo strone popierajaca angaz Mameda w UFC". Wiadomo, ze nie bedzie to przelomem i Mamed od tak trafi do Zuffy z gwiazdorskim kontraktem, ale zawsze jest to kolejna mala cegielka w negocjacjach, tak mi sie przynajmniej wydaje.
 
poza tym nawet jakby to było 50 tys lajków to i tak to gówno da bo wiadomo, że Mamed ma fanów przede wszystkim w Polsce i zapewne Joe Silva wie jaka była oglądalność Mameda na galach KSW ( nie wyobrażam sobie aby K&L go nie poinformowali w trakcie negocjacji) i raczej to jest jego miernikiem badania popularności i potencjału marketingowego a nie fan pejdż założony przez Kaczke.
 
danawhiteufc responded to Almoz89 31 May


Almoz89- My man? Any interest in Mamed Khalidov? He's great to watch.


DFW- i'll let joe silva know


mały spin-off
 
Polubiłem, ale nie wiem, czy to cokolwiek da. Chociaż wierzę ciągle, że Joe Silva zmieni warunki umowy i Mamed zgodzi się walczyć za Oceanem. :)
 
Doleje oliwy do ognia. Inny sport, ale jednak mozna jakieś odniesienie złapać. Gonzalo Omar Basile przeciwnik Artura Szpilka na dzisiejszej gali swojej gaży dostanie 35 tys $ plus zwroty.
 
Jajcarz tam chyba było 35 tyś euro :) także sumka naprawdę niezła jak na poziom sportowy Basile... Z Mamedem sprawa jest prosta albo zaryzykuje albo nie.. inna sprawa, że za bradzo mu to ryzyko nie zaszkodzi skoro w razie czego zawsze może wrócić do Polski i zbijać krocie :)
 
Borek powiedział że łącznie 50 tys $ ...



DOWN @Jacarz 50 tys $, więc chyba się zgadza
 
Tak euro euro. 50 tys euro to domysły Borka. Njapierw mówił, ze 35 tys gaża plus zwroty: bilety pierdoły itp. A teraz juz jest pewy swojego szacunku i mówi, że 50.
 
Wykreowanie gwiazdy kosztuje a znalezienie przeciwnika dla Szpilki, dodajmy przeciwnika odpowiednio slabego, ktory przyjedzie do Polski i bedzie ryzykowal "urwanie glowy " nie jest ani tanie ani latwe. Sappy, Butterbeany czy nawet Thompsony tez braly znacznie wiecej anizeli przyzwoity ciezki, ktory przyjechal by i solidnie obil Pudziana.
 
nie to nie niech sobie siedzi na ksw a na starosc bedzie... tak wnusiu wnusiu chcieli mje tam! gwiazda zem byl! ale bardziej mi zalezalo na krotkoterminowym przyrobieniu hajsu niz na zaistnieniu w sporcie, historii dyscypliny i przy moich skillsach po prostu wybralem łatwiejszą drogę:D bądź oportunistą, ludzie to kochają, dobrze na tym sie wychodzi



jak to mawiał Sinatra - I did it my way
 
No to przy nastepnym ufc, zamiast szukac streama pirackiego albo odpalac janisza, kupcie ppv na ufc.tv. Wtedy zalozcie fejsbuka 'kupilismy ppv i bedziemy kupowac dalej na gaze mameda', wystarczy pare tysiecy osob sie uzbiera i jest 'ekstra' 30k $ ;p



macie super dzwiek bez zagluszen, rogana, super jakosc - wam tez na zdrowie wyjdzie ;) a nic lepiej nie przemawia do takich typow niz hajs.
 
60722765e88de048038b79172bf49eb0.gif
 
Hehe. I nagle okazuje się, że hardkorowych fanów MMA jest w Polsce 500 :-). Ile procent kupi bilet na gale? 20?



A Wy dalej dziwcie się, że K&L robią rozpiske dla zwykłych ludzi, a nie dla fanów. Jest ich za mało. Skoro tylko 500 osób (wraz ze znajomymi), jest w stanie kliknąć "Lubię to" to widać jak potężne jest środowsko fanów MMA w Polsce :).



500 sprzedanych biletów to tyle co nic, nie mówiąc już o 500 osobach przed TV.
 
może gdyby jakieś medium się przyłączyło to było by lepiej,ale wiadomo,że ani profil KSW ani inne nie wrzucą tego na swoją główną.
 
Hehe. I nagle okazuje się, że hardkorowych fanów MMA jest w Polsce 500 :-). Ile procent kupi bilet na gale? 20?



A Wy dalej dziwcie się, że K&L robią rozpiske dla zwykłych ludzi, a nie dla fanów. Jest ich za mało. Skoro tylko 500 osób (wraz ze znajomymi), jest w stanie kliknąć "Lubię to" to widać jak potężne jest środowsko fanów MMA w Polsce :).



500 sprzedanych biletów to tyle co nic, nie mówiąc już o 500 osobach przed TV.






Do tego kazdy ma fejsbuka, kazdy wie o tej akcji
 
Kaczka, czemu napisałeś Mameda przez "Kh":-) Bardziej rozpoznawalne niż "Ch"?
 
Abyś też pokazał ziomkom w UK, czy gdzie tam siedzisz obecnie (sorki, jeśli się mylę i sidzisz w Polsce), a poza Polską w sumie obowiązuje Khalidov i tak - jest bardziej rozpoznawalne ;-)



Ps. Mam nadzieję ,że Def też w na Wyspach link puścił w obieg....? A raphaelius w krainie żab ;-) Grzejnik w USA, ect .Później z Egzim będziemy rozliczać wkład w sportowe spełnienie Mameda :-)
 
Wkleiłem u siebie na tablicy żebranko wraz z linkiem, zobaczymy kto zarezonuje. Kaczor żeś się przewiózł żeby tylko polubic, a resztę zostawic Tobie i co tera? ;-)
 
Ja napisałem już do Damiana Grabowskiego,Irokeza i Burneiki narazie odpowiedział mi tylko Damian i wrzucił na swoją tablicę stronkę,a u was jak to wygląda do kogo pisaliscie?
 
Pisałem przeca w poprzednim poście :-)



Ps. Muszą zawodnicy z duż ilością "lubiących" wrzucić do siebie na FB i dać jakiś krótki koment. Inaczej o 1000 już będzie trudno (zakładałem ,że tyle dziś bedzie... :-( )
 
Back
Top