Chcemy Mameda w UFC !!!

Jakoś cały zapał do ciągnięcia tego na FB wygasł u mnie :-)



E. Jedyny plus tej stronki, to spora grupa odbiorców do przekazania tego i owego :-)
 
kaczka, ty gdzies na zagranicznych portalach zalkadales tematy o mamedzie, jest tam jakas dyskusja, czy umarly one smiercia tragiczna?
 
di-Z1JI.jpg




Przestają o tym mówić
 
Tomasz ;)



1) wrzuciłeś na FB reklamę mmanasto3!



2) ludzie myślą, że Ty jesteś Mamedem (?) (że on sam prowadzi tą stronę albo że Ty wybierasz się do UFC) - przeczytaj komenty pod "czy zdecyduje się czy nie zdecyduje"
 
W ogóle nic tak naprawdę nie wiemy. Niech ktoś jasno i wyraźnie powie - Mamed przyjął/odrzucił ofertę. Ile to się może przeciągać ?
 
Może peknąć nawet 10tys lajków, jeżeli Mamed nie zechce przyjąć oferty to jej nie przyjmnie. Ale za zaangażowanie :-) dla Ciebie :)
 
czytali czytali :) ale ten wywiad nie podaje oficjalnej decyzji Mameda, wiem że nasuwa jednoznaczne wnioski, ale dopuki nie usłyszymy oficjalnej deklaracji lepiej powstrzymac sie od zbędnego gdybania PEACE
 
"Uczestniczyłem w negocjacjach, to ja ostatecznie podjąłem decyzję, że nie przystaję na pewne warunki."
Wydaje mi się, że nie ma tu żadnego pola do interpretacji.
 
tak,ale na sesji mowil,ze rozmowy trwaja i ze jeszcze nic nie wie. Jakby decyzja byla podjeta to na pewno bysmy o tym wiedzieli.
 
Spoko. Wywiad niedawno został wrzucony, więc myślałem, że może jeszcze nie zdążył się rozprzestrzenić. :)
 
Nie łudźcię się, naprawdę nie warto, tylko się rozczarujecie. Jedyna ewentualna dobra wiadomość jaka może być w sprawie Mameda to jego możliwe występy w Strikeforce - będzie szansa zarówno na fajne walki jak i na angaż w UFC w przyszłości.
 
Zdaje sobie sprawe z tego że szanse na wystepy Mameda w UFC są znikome ale puki Mamed nie podejmie ostatecznej decyzji nie mamy żadnej pewności że tam nie wystąpi i nie powinniśmy traktować tego jako fakt
 
Ciekawe ilu jest takich Mamedów na świecie którzy są mega kozakami ale ze względu na niskie oferty z UFC zostają mistrzami tylko na swoim podwórku bo im sie nie opłaca za ocean przenosić ?
 
A ja wychodzę z założenia, że lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż negatywnie rozczarować. Dlatego dla dobra własnych nerwów już dawno przestałem wierzyć w występy Mameda w UFC.
 
Back
Top