Chcemy Mameda w UFC !!!

Anonymous

NoLife FC
_n1i1176.jpeg
Wchodzić, lajkować, a o resztę ja się będę martwił!http://www.facebook.com/pages/Mamed-Khalidov-in-UFC/311549658929824
 

Houk

BAMMA
Featherweight
Też polubiłem, jestem nieco sceptyczny co do efektu, no ale zręczny z Ciebie internauta, więc może odniesiesz jakiś skutek. ;)
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Widziałem jak fani Cote szturmowali media o jego powrót do UFC,zapewne też się do tego przyczynili,więc myśle,że warto :) Na awatar przydała by się tam przeróbka Mameda z pasem UFC ;]
 

Hang

WSOF
Bantamweight
"Daj lajk na fejsbuku, a pokażemy światu, że jesteśmy przeciwko wojnie w ... !!!!11111oneoneone"Love that shit.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Hang, nie od dziś wiadomo,że ilość fanów na facebooku przekłada się na zainteresowanie sponosrów. Wojny tym nie wygrasz,ale do stracenia nic nie ma.
 

Hang

WSOF
Bantamweight
@yagielTak, jestem święcie przekonany, że te kilka/naście tyś osób na fb przekonają Mameda by porzucić wszelkie swoje przemyślenia i podążyć za głosem ludu. Jak dana zobaczy, że cały naród chce "naszego" w UFC to specjalnie tylko dla niego zorganizuje event !Nie mam nic przeciwko takim akcjom na fb, ale tutaj to jakiś żart i mało przemyślana akcja.
 

marcos

Oplot Challenge
Middleweight
Początek : bezsens trochęPo dłuższym zastanowieniu : czemu nie ;]Wiec : proponuje przeprowadzić ogolnoświatową akcją Mamed do UFC ! słać wszędzie gdzie się tylko da ! obecnie jestem wstanie zgodzić się nawet na Khalidowa wyskakujacego z mojej lodówki, byle tylko stłukł kogoś w UFC !arrr
 

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Zeby sie nie skonczylo tak jak Irokez vs Warburton. Trzeba powysylac do zawodnikow zeby wystawili na sciane.Ja obiecuje dzis, albo jutro zrobic jakies konto i zlajkowac :D
 

marcos

Oplot Challenge
Middleweight
Pomysł jest fajny, mam szczerą nadzieje że Media podchwycą temat przy odpowiedniej ilości lajków ...
 

Apollo

Brutaal
Middleweight
Zalajkowane, wrzuciłem też na tablicę profilu zczuba.pl, może ktoś dzięki temu dołączy.Wiadomo, że taka akcja pewnie nic wielkiego nie da, ale na pewno nie zaszkodzi.
 

skunx

KSW
Heavyweight
No dobra a ja mam pytanie. Mamed powiedział oficjalnie, ze chce do UFC a jak dostał ofertę to można by rzec ją wysmiał bo uznał, ze to co mu oferują to za mało a gorszy od niego rankingowo ktośtam(nie mam głowy do nazwisk) dostaje więcej i on też by chciał więcej. Więc sie zapytuję po co była ta szopka i kto za tym stoi? (poważnie) BO przecież mógł se Mamed w dowolnym czasie zadzwonic do tych z UFC by mu podesłali ofertę i by obczaił ile dają takiemu gwiazdorowi z Europy na start. Mógłby sobie nawet po cichu pertraktować negocjować i się zorientowac czy chce do Ameryki i czy mu sie opyla. Po co dorosły człowiek robi szopkę na ringu po walce i prosi menadżerów by mu zalatwili tam kontrakt a potem sie waha i wszyscy teraz czekamy i konta na fejsie zakładamy....Pomysł nr 1 - nie ma telefonu do Silvy, nikt mu nie chciał dać a menagerowie mówili żeby spadał wiec poprosił ich przy kamerach bo chciał sobie sprawdzic ofertę a po cichu nie umiał.Pomysł 2. Za wszystkim stoi redakcja MMA ROCKS która chiała miec więcej wejść na portalu i z MAMedem sie dogadała... ;)A tak serio to nie wiem po jakiego grzyba ten cyrk.
 

Painkiller

Bellator
Middleweight
tylko, zeby nie było, ze słaby jest jak bym u tam nie poszło. zlajkuję (?) jak wróce do domu w pracy facebook nie smiga
 

Anonymous

NoLife FC
Potworzyłem kilka tematów na różnych forach oraz wpisałem w komentach na konkurencyjnych stronkach. 46 minut i prawie 70 lajków ( I like it)
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Skunx, tak dla kontrastu opiszę sytuację Janka. On od kilkunastu miesięcy deklaruje, że jego celem jest UFC. Nic nie wspomina o finansach. Jest w kontakcie mailowym z UFC, ale ciągle słyszy, że nie ma dla niego miejsca.Może powinien zrobić tak jak Mamed? Może wtedy i on doczekałby się wsparcia fanów wyrażonego profilem na fb?
 
Top