Chcemy Borysa na KSW 29!

KML

Maximum FC
Welterweight
10616635_364227780409125_1704777520200850041_n.jpg


Ze względu na brak mistrza KSW w wadze półśredniej Borysa Mańkowskiego (15-5) na facebooku powstała akcja mająca na celu skłonienie włodzarzy KSW do umieszczenia ,,Tasmańskiego Diabła" w karcie walk KSW 29 w Krakowie.

Wielka prośba

,,Udostępniamy na KSW - Konfrontacja Sztuk Walki
Wstawiajcie również na profil włodarzy KSW''.

Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski''



Kilka słów od Jurasa

http://www.worldofbetsafe.com/pl/juras-blog/juras-blog-jak-to-ksw-29-bez-tasmanskiego-diabla/
 
Co to w ogóle za pomysł, żeby kibice ustalali rozpiskę gali? Odczepcie się i wyczekujcie Borysa na kolejnych rozpiskach.
 
A ja chcę żeby zawalczył zagranicą i jak najszybciej skończył kontrakt z KSW(o ile to możliwe w przypadku mistrza).Jest już gotowy na UFC
 
Rozpiska w Szczecinie też była już gotowa, potem zrobili 10 walk bo na Cipka kibice nalegali. Teraz może też się uda. Ciekaw jestem reakcji Martina chodźby na tt
 
haha, Gajewski dojebal. organizacja daje mu JEDNA (!!!) walke w roku i kibice maja byc z tego powodu zadowoleni i sie 'odpierdolic' - brawo, jestes taki reeeeeeebel, byle sie przeciwstawic. :)



ja bym nazwal temat 'CHCEMY BORYSA W UFC' albo 'NIE CHCEMY BORYSA W KSW'. #soundsbetter



nie moge tego ogarnac, w takim wieku, w takiej formie w ogole nie dostawac walk, przeciez to jest niemozliwe po prostu - totalny absurd.
 
Wydaję mi się, że przypadek Materli był jednorazowy. Wątpię, żeby K&L dali sobie kolejny raz wejść na głowę. Obym się mylił ;)
 
A może to czas by szerzej się rozejrzeć niż kotłować się w jednym miejscu, dlaczego nie iść wzorcem młodszego kolegi z klubu i nie spróbuje się choćby w CW
 
Borys w jakimś wywiadzie dokładnie powiedział, że ma taki kontrakt, że nie może walczyć w innych organizacjach.
 
EXSite, ja myślę, że to nie jest takie łatwe jak może się wydawać. Borys jako mistrz na pewno ma o wiele, wiele trudniej żeby zawalczyć za granicą. Musi jak najszybciej wywiązać się z kontraktu z KSW i spier*alać. Chociaż zwrot jak najszybciej brzmi bardzo abstrakcyjnie w jego przypadku ;/
 
Według mojej spiskowej teorii - wszystko się rozbija o nowy kontrakt. Podejrzewam, że Borysowi została jedna (może dwie) walka na starym kontrakcie. KSW chce więc podpisać z nim teraz długą wyłącznościową umowę, żeby uniknąć sytuacji, w której mistrz zawija kitę i ucieka do UFC po gali w Krakowie.



Borys dosyć często mówi, że bardzo chciałby walczyć w UFC, więc nie na rękę mu teraz paroletni cyrograf z KSW...



@EXSite



http://youtu.be/xS1ROQtWRb0?t=1m57s
 
Może niech się Borys zastanowi nad zmianą menadżera, wiem że to może być trudne bo jest to zaraz menadżer i chyba prezez ANKOSu, ale czas pomyśleć o swojej przyszłości i ciągłym rozwijaniu się jako faighter?
 
Dla Materli zrobili miejsce w Szczecinie, gdzie jest gwiazdą, a dla Borysa w Krakowie? Wątpie, aby im się to tak bardzo opłaciło, żeby dodawać dodatkową walkę. To jest biznes, poza tym jest Mamed, Pudzian, Nastula, hajs się będzie zgadzać.
Pewnie zawalczy na KSW w Anglii.
 
Jeśli Borys nie może zawalczyć poza Polską a w KSW ma jedną walke to gdzie tu sens ? gdy staje się mistrzem to pewnie kontrakt ma jakiś dodatkowy zapis ale też to troche jest nie zrozumiałe bo fakt - jeśli Mańkowski byłby nudziarzem itp to po chuj go promować ale sytuacja jest inna.Borys to mega zawodnik, jego walki są zajebiste i super sie je ogląda niż przykładowo Piotrka Strusa.Mariusz Stachowiak powinien zainterweniować moim zdaniem a samo KSW troche samo sobie robi lipe bo walki Borysa są naprawde emocjonujące i warto je pokazywać.
 
Ha ha ha, zawsze mnie bawią takie FP. Przecież to gówno warte i i tak chuja da. Na pewno zmienią cały plan KSW 29, i kolejne gale KSW, nad którymi już również myślą tylko po to, żeby wam ulżyć. Mi też jest szkoda Borysa, że zawalczył w tym roku tylko raz, ale jego kontrakt prawdopodobnie nie blokuje wyjazdów za granicę. A akcje tego typu rodem gimnazjum. Nawet Mahonek się w takie rzeczy nie bawi.
 
Batman oczywiście, że chuj da, ale chociaż Borysowi się lepiej zrobi, że fani są za nim i go rozumieją.



Ja nawet fb nie mam...
 
Jak dla mnie to zrobił to ktoś, kto ma jakiś kompleks i chce, żeby jego FP polubiło jak najwięcej osób. Zrobił to dla samcyh gówno wartych "lajków"
 
haha, Gajewski dojebal. organizacja daje mu JEDNA (!!!) walke w roku i kibice maja byc z tego powodu zadowoleni i sie 'odpierdolic' - brawo, jestes taki reeeeeeebel, byle sie przeciwstawic. :)

To, że KSW daje swoim zawodnikom za mało walk wiemy już od dawna i to, że taki Borys pojawiłby się na 29 nie zmieniłoby tej sytuacji, bo nie tylko jego dotyczy ten problem, ale większości - jeśli nie wszystkich - zawodników. Wyjściem nie jest zakontraktowanie Borysa na krakowska gale, lecz zwiększenie eventów, ale to już nie dyskusja do tego tematu.
Może i jestem taki "reeeeeeeebel", ale jakoś nie zauważyłem, żebyś wypisywał wiadomości do Dany czy Joe i robił grafiki "Where is Paweł Pawlak? He fights only once a year. We want Pawlak!". Mistrzowie UFC też nie walczą częściej niż raz-dwa w roku i jakoś sporej części to absolutnie nie przeszkadza. Od zarządzania organizacją jest jej władza, a nie kibic. Jak tak dalej pójdzie to będziemy pisali rozpiski, a K&L będą tylko od dzwonienia do zawodników i rzucania hajsem. Dajmy im trochę pracować.
 
Czy nie jest tak, że zawodnik ksw na poziomie Borysa nie ma w kontrakcie zapisanych 2 walk rocznie. Czy wprost obowiązuje klauzula na brak walk poza ksw, a oni mogą dać (u siebie) lub nie. KSW może teraz celowo przeciągać sprawe



Oby się Mańkowski nie złamał jak Materla w ksw wyzwań sportowych dla niego już nie ma
 
Prawda jest taka ze KSW to organizacja dla typowych januszy. Jedyne walki warte uwagi to te z poczatku kart typu Kowalewicz vs Gniadek, Andryszak vs Wlodarek reszta to wystepy rodem z cyrku w stylu maly bialy bije duzego murzyna. Szkoda zawodnikow ktorzy sa sporo warci i sie w to bawia. Borys do CW lub UFC.
 
W takim razie jestem Januszem. Większośc małych organizacji ma walki typu Kowalewicz-Gniadek, tylko szkoda, że jakoś mało jest pod takimi komentarzy, że karta walk zajebista (oczywiście w rozumieniu Twojego wpisu). Wiesz dlaczego? Bo te gale interesują małą część forum a na tą walkę zwróciłeś uwagę bo była na KSW. Gdyby Ani jeden ani drugi nie walczył dla KSW a ta walka miała miejsce na mniejszej gali, to byś o niej nawet nie wiedział. Wniosek nasuwa się sam. A takie pierdolenie zakopcie głęboko w ziemię. Nie chce dalej mi się pisać. Cześć.
 
Jako inicjator akcji "Chcemy walki Irokeza na FB" mysle, ze przyslowiowego ch... to da. Poniewaz jednak nie wymaga sie od nas niczego poza zwyklym kliknieciem mysle, ze warto sprobowac. Chocby po to by zobaczyc jak liczne jest obecnie grono ludzi odrozniajacych MMA od KSW i chcacych by chyba najlepszy polski polsredni cieszyl nas swoimi walkami czesciej niz raz do roku. Jestem na tak !
 
Nie mierz innych swoja miara. Jak ty ogladasz takie walki tylko wtedy kiedy sa na KSW to rzeczywiscie jestes januszem.
 
z tymi mistrzami UFC to żes teraz taki głupi argument dojebał że szkoda gadać, oni walczą tyle razy bo po 1 więcej nie muszą bo są na szczycie, po 2 często mają ci mistrzowie szczególnie ostatnio kontuzje, a tu jest typ w kwiecie wieku 25 lat który jest mega kotem i walczy kurwa raz do roku nie mając żadnej kontuzji.



jak słysze też o tym że niech jedzie za granice bo go nie blokują, po co piszecie bzdury? z tego co Borys gdzieś tam mówi między wierszami "nie jest to takie proste" więc jako mistrza mogą go pewnie blokować, nawet jeżeli terminy nie kolidują ze sobą i zapewne chodzi o właśnie to, że kończy mu się umowa i chcą go przekonać na siłe żeby podpisał nową - ale to tylko gdybanie, dopóki się nie wypowie ktoś, kto wie troche więcej od kuchni.
 
Plus dla Borysa za brak FB :-)



Tez chętnie oglądałbym go częściej w akcji, ale niestety KSW jest dość rzadko, a trzeba pamiętać, że długo go nie było przez kontuzję. No, ale potem wrzesień 2013 i w tym roku w maju. Mało, bo i mało gal, ale jak już go w Szczecinie nie było to mógłby być w Krakowie chociaż. Warto na niego stawiać, bo to świetny zawodnik, wszechstronny, wciąż z potencjałem, ale i charyzmą do tego by nowi kibice mogli się przekonać i do niego i do KSW.



Powinien dostać szansę chociaż jak Gamer w Anglii, bo jednak raz czy nawet dwa razy w roku w jego wieku to za mało...
 
brak FB? zabierz swojego 'plusa' Born.



https://www.facebook.com/BorysMankowski?fref=ts



Gajewski, jesli tak chca to rozwiazywac to niech go kurwa puszcza na walki GDZIEKOLWIEK, jak mozna dawac wylacznosciowy kontrakt i rzucac jedna walke na rok? dobry pancz z mistrzami UFC, szkoda tylko, ze to jest calkowicie inna sytuacja - Borys jest ZDROWY i gotowy do walki od ponad 6 miesiecy (omg) i dalej nie ma zadnej oferty na stole - ani od KSW, ani od innych pracodawcow (bo tak wyglada jego kontrakt z konfrontacja) wiec nie ma porownania.



Pawlak dostanie druga szanse, to juz wiecej o jedna niz Borys - MISTRZ federacji KSW.



Batman, masz jakies krzywe info, bo sam Borys mowil, ze jego kontrakt jest dosyc 'dziwny' i nie moze walczyc za granica 'raczej'.



chcesz porownywac UFC do KSW? (przegrana na starcie dyskusja btw) spojrz na walki Cerrone w 2014 albo nawet totalnego sredniaka jakim jest Magny. jak ktos jest zdrowy to UFC daje mu szanse kiedy tylko chce - tak to wlasnie powinno wygladac. czy kiedykolwiek UFC 'zablokowalo' zawodnika na rok gdy ten byl gotowy do startow przez caly ten okres? powtorze - absurd.
 
Back
Top