Chcemy Borysa na KSW 29!

Wybaczcie, sugerowałem się tym co autor napisał "Ze względu na brak mistrza KSW w wadze półśredniej Borysa Mańkowskiego (15-5) na facebooku".



Cypher, patrz, nie miałem racji i żyję ;-)



Instinct, rozwiń co kolejny raz ;-) ? Offtop się robi? Baju już napisał, po co kolejne posty nie na temat ?;-)



Skąd mam wiedzieć skoro sam nie używam ?:D Źle zinterpretowałem pierwsze zdanie. Akcja powstała na FB jak rozumiem teraz, a początkowo wydawało mi się, że brak Borysa na FB. Nie jest napisane, że "brak Borysa na/w karcie walk KSW 29" tylko właśnie "brak na facebooku" :-) Sorry, biegałem 3h w słońcu dziś, zmęczenie robi swoje, ale lepiej niż siedzieć w domu w niedzielę przed kompem :-)
 
Baju,
przy 7 kategoriach wagowych i 5 aktywnych mistrzach, licząc, że każdy powinien dostać minimum 2 walki w roku, a KejEsDablju robi 4 gale w roku, to wychodzi średnia 2,5 walki mistrzowskiej na gale. Jakoś tego nie widzę. Więc znowu wracamy do tego, co mówiłem: za mało gal. 6-7 gal rocznie, problem rozwiązany, brak idiotycznych obrazków wykonanych w paincie, typu "dajta no Borysa".
Zastanawia mnie co z kontraktem Mańkowskiego. Czy serio jest zblokowany na walki poza KSW? Nigdy oficjalnie nikt o tym nie mówił (przynajmniej nic takiego nie słyszałem), a nawet gdy ten nie był mistrzem, to nie kwapił się do walk po galach za naszymi granicami. Inny hajs, więc - jak niestety zdecydowana większość fighterów KSW - nie wychyla się poza ciepłą posadkę i nie ryzykuje zdrowia i renomy. A szkoda.
A mistrzowie UFC nawet jak są zdrowi, to też nie walczą co 3 miesiące, nie oszukujmy się. Ale ich już tam zostawmy, faktycznie to trochę inna liga.

ale lepiej niż siedzieć w domu w niedzielę przed kompem :-)

Rozumiem, że nie piszesz tego ze swojego kompa, tylko z iSzyszki, tak? :-)
 
dodaj do tego, że mistrzowie UFC którzy nie walczą więcej niż raz do roku powinni szukać na innych galach walk, ale tego nie robią bo nie chcą poza ciepłą posadke sie wychylać. :-)
 
dodaj do tego, że mistrzowie UFC którzy nie walczą więcej niż raz do roku powinni szukać na innych galach walk, ale tego nie robią bo nie chcą poza ciepłą posadke sie wychylać.

Wiesz...
Albo nie, szkoda mi klawiatury. :-)
 
niestety jego argumenty w tym temacie przynajmniej są na takim właśnie abstrakcyjnym poziomie.
 
Chcemy ? Proste, że tak. Jeśli Michała dało się wstawić do Szczecina do Borysa myślę, że również można załatwić. Będę na tej gali więc chciałbym zobaczyć Diabełka w akcji. K&L liczymy nas was!
 
Nayevsky,iSzyszki ?;-) Nie zgadzasz się z czymś co napisałem, że się czepiać musisz :P? Swoje dziś zrobiłem i potu wylałem na dworze i tylko to polecałem bez większej złośliwości bezpośrednio kierowanej...zamiast siedzenia CAŁY dzień przed kompem jak pewnie jednak mają co niektórzy, a myślą, że to ja tak żyję :-) Teraz czas na wieczorny relaks, a Wy sobie dyskutujcie :-) Chill out.
 
darosanok. Mylisz się. Jeżdżę na mniejsze gale, które są ponad 300 km ode mnie. Nie chcesz to nie oglądaj, bo takie głupoty tutaj większość wypisuje.



Voranek. Serio myślisz, że to kibice spowodowali, że Michał walczył w Szczecinie?
 
Nayevsky,iSzyszki ?;-) Nie zgadzasz się z czymś co napisałem, że się czepiać musisz :P? Swoje dziś zrobiłem i potu wylałem na dworze i tylko to polecałem bez większej złośliwości bezpośrednio kierowanej...zamiast siedzenia CAŁY dzień przed kompem jak pewnie jednak mają co niektórzy, a myślą, że to ja tak żyję :-) Teraz czas na wieczorny relaks, a Wy sobie dyskutujcie :-) Chill out.



Zgadzam się w pełni, tylko rozśmieszyło mnie ujęcie sensu w tym zdaniu. Piszesz na forum w niedziele, że spędzanie niedzieli przed kompem jest słabe. Na luziku, bez spiny. ;)



niestety jego argumenty w tym temacie przynajmniej są na takim właśnie abstrakcyjnym poziomie.



Póki co, czepiłeś się tego jednego. Obal kolejne.


Serio myślisz, że to kibice spowodowali, że Michał walczył w Szczecinie?


Zgadzam się z Batmanem. Kibice to może 20% w tej sprawie.
 
Dlatego KSW jest gównianą organizacją. Raz, że nie dbają o rozwój swoich zawodników, regularnie zatrudniają jakichś dziwolągów zamiast stawiać na młodych i perspektywicznych zawodników. Jakieś walki z mistrzami nie o pas. Brak jakiejkolwiek hierarchi, tabelki czy czegokolwiek co pozwoliłoby jakoś układać walki - bo w chwili obecnej każdy może walczyć z każdym, każdy może dostać title shota o ile nie okaże się walką o pas i przegrywając w undercardzie można zapewnić sobie miejsce na następnym main cardzie. Walki raz na rok.



Organizacyjnie to to jest liga okręgowa a nie liga światowa.
 
Wszyscy piszą o walkach za granicą a przecież mistrzowie mają na takie walki blokady .



Pamiętacie akcje z Aslambkiem ? Pojechał i przegrał później Maciek K. sie wypowiedział ze mistrzowie nie bedą mogli jezdzić poza KSW żeby nie przegrywali bo traci na tym wizerunek KSW.
 
regularnie zatrudniają jakichś dziwolągów zamiast stawiać na młodych i perspektywicznych zawodników



Shamaev,Gniadek.Kondraciuk,Narkun,Błachuta, Radomski, Piskorz czyli KSW 28 i KSW 29. Ale nie, same dziwolągi. Kiedy ostatnio jakiś dziwoląg był na KSW? A czy stawiają na nowych - jak się obronią na KSW to tak patrz Kowalewicz, Gamrot.




rak jakiejkolwiek hierarchi, tabelki czy czegokolwiek co pozwoliłoby jakoś układać walki


Przy 4 galach rocznie i chęci zachowania hierarchii,. walki o pas powinny być raz na 2 lata. Tylko mistrz by sobie troche poczekał - może o to chodzi w kat.77?
 
100% poparcia dla akcji. poza tym niech Borys rozgląda się za inną federacją, bo KSW nie nadaje się dla młodego zawodnika z aspiracjami na UFC.
 
Kiedy? Chociażby ostatnio - Jackiewicz. Dalej Porczyk, Shaparenko, McCorkle, Piliafas, Wiśniewski, Bob Sapp, Waluś, Bazelak.



4 gale rocznie to nie jest usprawiedliwienie, to kolejny argument za tym, że to liga okręgowa.
 
Każdy kto podpisuje kontrakt z KSW powinien mieć świadomość że jest półniewolnikiem.



Jedna walka w roku, blokowanie rozwoju, zmuszanie do walki z przyjacielem itd.
 
Tak to zabrzmiało ale nie, nie myślę tak. Piszę ogólnie, sytuacja jest zgoła inna, Szczecin=Materla. W przypadku Krakowa ciężko cokolwiek powiedzieć co mogłoby przemawiać za tym, że Borys powinin tam wystąpić. Jest mistrzem i powinien walczyć częściej ? Zgadza się ale obawiam się, że patrząc takimi kategoriami przegrywa z Materlą, nie wiadomo kiedy KSW wróci do Szczecina a KSW 30 planowane jest na luty/marzec także jeśli dojdzie to tłumaczenia się K&L ze swojej decyzji to argumentem będzie kolejna gala, która odbedzie się już niebawem, na której to nazwisko Mańkowski znajdzie miejsce. Dlaczego tak długi odstęp między walkami jeśli zawodnik jest w pełni sił i zdrowia? Pytanie kluczowe



A może jest coś o czym nie wiemy ? Jakaś różnica zdań pomiędzy Panami ? Wywiad pilnie potrzebny
 
zmuszanie do walki z przyjacielem

Taaa, walka Mameda z Materlą musiała być dla nich strasznie trudna, patrząc przez pryzmat ich przyjaźni...
A nie, przecież nie walczyli ze sobą...
 
moge obalać kolejne, np ten o Pawlaku, nikt nie wypisuje do Joe ani Dany bo my nie want Pawlak (prędzej want Sobotta), on jest cienki, nabity rekord, dostanie baty i wraca na PLMMA.



Tak, wiemy że KSW daje mało walk, ale KSW nie blokuje większości zawodników, a mistrzów po wpadce pana S. właśnie zaczęło, pomijając spory pewnie kontraktowe.



Powiedzmi do którego zawodnika który był w czołówce KSW, był w gazie i nie miał jakiegokolwiek urazu była taka patologia, że typ walczył 1 raz w roku? bo ja nie pamiętam takiego czegoś. Wiadomo, że nie kibice ustalają rozpiski, ale to jest zjebane że taki zawodnik się marnuje, niedajboże coś mu się stanie w następnej walce, zerwie więzadła niedajboże to będą praktycznie 2.5 roku z 1 walką. czy to jest poważne?
 
Taaa, walka Mameda z Materlą musiała być dla nich strasznie trudna, patrząc przez pryzmat ich przyjaźni...
A nie, przecież nie walczyli ze sobą...
Materla z Mamedem to tacy przyjaciele jak ja z Mahonem. Daj spokój panie...

edit

@Batman a czy ty rozumisz, ze jak masz pas kejesdablju to nic nie jest takie proste?
 
Żeby było jasne. Też uważam, że 1 walka w roku to za mało i dodatkowa gala w roku rozwiązałaby tą sytuację. Jeżeli chodzi o innych zawodników, którzy nie są mistrzami i pisanie o nich niewolnicy, to najzwyklejsze pierdolenie głupot. Narkun, Kowalewicz, Andryszak, Kornik- to kilka przykładów, którzy potrafią zawalczyć poza KSW. Wystarczy ogarnięty menager i chęć walki za mniejsze pieniądze niż ma się w KSW.



Dla mnie po prostu idotyczny i bezwartościowy jest ten FP
 
Martin w jednym z wywiadów przed/po KSW 28 wyraźnie powiedział, że chcą mieć swoich mistrzów na wyłączność. Z tego co Borys powiedział w wywiadzie dla mmania wynika, że jest zablokowany w KSW. Ciekawe jak miała wyglądać ta wspópraca z M-1?
 
proponuje założyć jeszcze taki temat odnośnie Kornika, Barniego i reszty zawodników którzy epizodycznie pojawiają sie na galach KSW. Kawul z Lewym pewnie wczesniej wstępnie zaplanowali sobie rozpiski na ten rok więc wygląda to jak wygląda. Borys jeszcze nie ma niestety takiego przebicia marketingowego jak Materla żeby "zmusić" KSw do dołożenia go do karty walk więc takie coś KAwulski z Lewym i tak zleją ciepłym moczem.
 
Nie ma co pierdzielić, że bez sensu i inne rzeczy. Myślę, że każdy kto ma facebooka i jest za Borysem powinien udostępnić tą zdjęcie, przecież to chwila roboty. Można także poprosić znajomego, dziewczynę czy kogoś innego kto ma facebooka by to udostępnił, przecież to żaden problem zalogować się i kliknąc. Niech każdy z tego forum kto ma fb kliknie i poprosi o kliknięcie 5-10 osób. Ile juz będzie udostępnień? Nawet jeśli Borys nie wystąpi w Krakowie to każdy będzie miał satysfakcję typu ,,Nie udało się, ale zrobiliśmy fajną akcje". Borysowi też napewno będzie miło jeśli taka akcja będzie miała duże powodzenie.



Link



https://www.facebook.com/279157712249466/photos/a.279172192248018.1073741827.279157712249466/364226373742599/?type=1&theater
 
%



ale tu nie chodzi o to, że jakiś zawodnik mało walczy na KSW, Zawadzki ma walke poza KSW naprzykład, Kornik też walczył często poza KSW, tylko chodzi o to, że chłopak chce walczyć, jest w formie, jest zdrowy, A NIE MOŻE bo mu nie pozwalają gdzie indziej, a u nich nie ma już miejsca na rozpisce.
 
Pewnie że chcemy Borysa i Kornika ! Trochę mniej Czeczenów i troszke mniej Breserkerów mnie osobiscie nie jarają . Jewtuszko lepiej gdyby poszedł w aktorstwo może filmy S-F
 
Co to w ogóle za tłumaczenie, że ktoś jest mniej lub bardziej marketingowy, widzę, że aspekt sportowy jak zwykle jest na samym końcu i wielu to łyka. Zresztą dla fanów MMA lepszym wyborem jest Borys niż Materla a Janusze mają wyjebane bo i tak nie znają jednego i drugiego.
 
Zdjęcie udostępnię, ale będzie ciężko...



A tak w ogóle czym się Borys zajmuje na codzień? Z czego żyje?
 
Back
Top