Chcemy Borysa na KSW 29!

Sluchaj interesuje sie MMA gdzies tak od 2002/2003 roku wiec duzo przed "polskim bumem na MMA" mozliwe,ze to dlatego mam takie a nie inne zdanie o KSW. Jak juz pisalem najbardziej drazni mnie ta ich medialna propaganda,przedstawianie ogorow jako super zawodnikow,wiadomo Janusze lykaja wszystko i to ich nieetycznie faworyzowanie swoich poprzez sedziow i ich z dupy punktowanie lub akcje w stylu tej ostaniej z Irokezem,gdzie nawet ten Czarnogorzec pokazywal na zegarek w przerwie,to tego sie odnies anie tu walisz argumentqami z dupy wysranymi o jakis cypryjskich ligach.
 
@Scurvol



Odnośnie tej akcji to podobna była ostatnio w najlepszej lidze świata i żadnych konsekwencji nie było więc ?



@Charles



Cebula , Żyrafa , Anzor , Arbi , Kowalewicz , Gamrot , Borys , Cipek , Kondraciuk , Włodarek , Andryszak , Aslan , Mamed tak na szybko ta czołowka z Polski więc już na siłe nie pierdol
 
Anzor, Arbi, Andryszak, Asłan, Cebula pomijając już polskość trzech z nich to są co najwyżej średniakami a nie jakąś tam czołówką. Kowalewicz i Włodarek tak na prawdę dopiero zaczynają swoją przygodę z MMA. Mameda już nawet nie skombinuję.



No i tak jak pisałem, część jak tylko nadarzy się okazja to spierdolą z KSW z radością. Potrzebne im KSW jedynie do zrobienia pozycji w światku MMA a nie jako miejsce na stałe.
 
Zapewne gówno warty Ranking PL Rocksow



Włodarek 6



Andryszak 8



Cebula 3



Asłan 3



Anzor 3



Arbi 6



Nie to nie jest żadna czołówka. I zapewne dlatego Włodarek , Andryszak , Cebula , Żyrafa , Arbi przed momentem podpisali kontrakt żeby już spierdalać.
 
Nie kłóćcie się ze Scurvolem i Charlesem, bo tylko oni mają rację i wszystko wiedzą najlepiej :-)



Jak ktoś uznaje KSW za cyrk i obraża zawodników tam występujących to po co w ogóle ogląda i się wypowiada na temat tej organizacji? Janek po tym cyrku wchodzi do klatki UFC i daje świetny debiut. Irokez w WECu znokautował solidnego Njoukaniego i zgarnął bonus za KO wieczoru, ale teraz już "nic nie potrafi" przecież, bo "w KSW walczy". Rywale często nie są z najwyższej półki, ale ciężko żeby byli jak UFC daje kontrakty na wyłączność topowi światowemu. Tyle, że to nie powód by obrażać polskich zawodników walczącym dla KSW czy czasem nie docenić rywali ze słabszym rekordem, a dającym dobrą walkę i pokazującym spore umiejętności w MMA.



Jak się ogląda tyle lat MMA to się powinno wiedzieć, że to style robią walki, a nie rekordy czy serie i przegrać można nawet z "ogórem", jakimś przypadkiem. Dlatego istotny jest szeroki roster i logiczne drabinki, ale w KSW to niemożliwe, bo za mało gal i za mało zakontraktowanych zawodników.
 
Co tam KSW, przecież mityczna organizacja PRIDE to był dopiero cyrk oraz wieś tańczy i śpiewa... :-)
 
Wg tego rankingu taki Pasternak jest wyżej od Kondraciuka :)
Pisałem że KSW im jedynie potrzebne do nabicia rozgłosu w światku MMA bo nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie z własnej woli na jedną walkę w roku. O czym niech świadczy sam fakt, że Shamaev musi się bujać po jakichś małych galach, żeby w ogóle walczyć.



Pomijając kwestię tego, że miałeś mnie ignorować to w WECu to on walczył 4 lata temu, z czego ostatnie dwa lata leczył kontuzje, to nie jest ten sam Jewtuszko, co widać było w ostatniej walce ale dla Ciebie jak Nastula walczył w Pride albo zdobył medal na igrzyskach to i po dziś dzień jest kozackim fighterem. Wracaj lepiej kulać się w parterze w tej piwnicy, może jakiś pas ci szczury przyznają.
 
Owszem, miałem, ale ten post był dla innych przestrogą by nie wdawali się z wami w dyskusję, bo widać, że to wy jesteście uparci jak ta ściana, a mi wmawialiście nieugiętość w dyskusji ;-) Porównujesz Nastulę, początkującego w MMA do Jewtuszki, który wtedy umiał już sporo? Teraz umie nawet więcej, ale przegrał z Kornikiem, teraz stoczył ciężką walkę z Vaso i już dla jest wg ciebie leszczem ;-) Sam jesteś leszczem, że takimi dziwnymi rozumowaniami się kierujesz. Jak staje dwóch do walki to któryś wygrywa i nie zawsze jest to ten, który powinien wygrać na papierze.



Masz szczury w mieszkaniu? Nie zazdroszczę...Ja nie mam. Kończ z takimi osobistymi aluzjami dzieciaku. Nie życzę sobie. Jak masz ze mną osobisty problem to mów mi takie rzeczy w twarz, a nie się napinasz w internecie. Nie rób trzody. Nie od tego jest forum, tu się dyskutuje, a nie obraża.



Moderatorzy mogliby coś zadziałać czy to trzeba jakoś osobiście zgłaszać?
 
Z lekka offtop, ale czy KSW w swoich oficjalnych materiałach prasowych czy też trailerach prawie w ogóle nie używa słowa/zwrotu MMA/mieszane sztuki walki? Tak jakby to właśnie KSW było dyscypliną sportu samą w sobie.



:-)



Jakoś naszło mnie takie spostrzeżenie zupełnie od czapy.
 
Scurvol napisał: ".Pozniej gdy owym wielki wojownikom przychodzi zawalczyc gdzies poza Polska to sie okazuje,ze sa bardzo przecietni" Za to Bandel i Omielańczuk obici za granicą są słabi w UFC. Inni z poza KSW tak samo czyli Pawlak i zaledwie przeciętny Jotko. Za tro Janek, który prawie wszystkie swoje walki stoczył w KSW wpadł do oktagonu i zlał Latifiego w 1,5 minuty. Ja rozumiem, że można czegoś lub kogoś nie lubić, ale nie trzeba od razu gadać głupot. A teksty typu KupSobieWalkę chyba najlepiej świadczą jakiego poziomu jesteś rozmówcą. Psychofanem KSW nie jestem, ale trzeba być jeba*ym ignorantem żeby non stop doszukiwać się kolejnych minusów, nie widząc żadnych plusów.
 
Chuja da ta Wasza prośba ;-)



Ja specjalne FB o Mamedzie w UFC założyłem ,a i tak wciąż walczy w KSW. Jedyny plus takiego FP (ktoś na początku pisał coś o tym - i miał sporo racji ;-) ) to ponad 5 koła osób co to polubiło, więc łatwiej dotrzeć do szerszego grona z moimi pierdołami. Baaa, niektórzy tam nadal myślą, że ja to sam Mamed... :-)







Ci co szydzą na każdym kroku z KSW (a nie są z konkurencyjnej organizacji - przynajmniej oficjalnie o tym nie mówią, bo gdyby podpisywali się swym nazwiskiem, to piszac takie bzdety, wystawiali by sobie i konkurencji nieciekawą opinię ) , to tak jak ktoś pisał, troche klapki na oczach mają takie końskie chyba ;-)



Kłocić się nie zamierzam, bo raczej to niewiele da.



Co do samego Borysa, może Wojek niech coś więcej napisze w tej sprawie, aczkolwiek, przy tak małej ilości gal, jego brak na napchanej kosztownymi gwiazdami gali krakowskiej - aż tak nie dziwi ;-)



Mamed+Pudzian+ Nastek => Bańka pęknie, co ? :-)
 
Ja jeszcze niedawno ludzilem sie, ze trzymaja Borysa na Londyn, ale jak juz wiadomo zapowiadananej na luty gali KSW w stolicy Zjednoczonego Krolestwa nie bedzie. Co do nadmiernir kosztownej karty to moze jest w tym troche racji, ale w koncu to mistrz organizacji. Jesli mistrzowie maja bronic pasa co druga walke a walczyc raz do roku to chyba w ogole lepiej darowac sobie te pasy.
 
@respect wybacz ale postow imbecyli twojego pokroju nie bede komentowal. Gdybym byl Bornem to bym poprosil o wkroczenie moderatorow :-) Tak swoja droga to przypomnij sobie Born swoj niedawny post do mnie o tym jak mailem sie jebnac w moj scurwialy leb:-) i pare innych kwiatkow hipokryto.Sam powinienes poprosic o reakcje moderatorow ale w stosunku do siebie. Mam taka a nie inna opinie na temat KSW i mam do niej prawo.Dla mnie mogliby nie istniec,po akcjach z Pudzianem--> podkladka greckiego sex turysty,big sexy,akcje z przedluzaniem przerw miedzy rundami bo Pudzinka purpurowa nie moze zlapac oddechu,akcja z Thompsonem itp itd oraz inne ciekawe punktowania i rzeczy,ktorych teraz nie chce mi sie przypominac,stwierdzilem,ze to porostu parodia. Born wskaz mi gdzie ja obrazam jakis zawodnikow? Przeciez to nie ich wina,jestem tego swiadomy. Takze reasumujac szkoda mi Borysa bo to mlody chlopak,latka mijaja a on na smyczy KSW...
 
Mylisz się Cypher, ostatnio nawet Parcheta w zapowiedzi mówił, że to powrót do korzeni prawdziwego MMA.
 
Zauważ, że mój post pojawił się po Twoim osobistym wjeździe na mnie, a nie jako pierwszy. Przyznaję, że trochę mnie wytrąciłeś z równowagi, bo ile można słuchać czepialstwa, a w necie niewiele z tym można zrobić samemu niestety. Mam nadzieję, że już dostrzegasz różnicę tej "akcji" i "reakcji". Ja nie uderzam w innych dyskutujących osobiście, prędzej w to co piszą, twierdzą. Tu też mam nadzieję, że w końcu zauważysz różnicę. Czepiać się opinii jest tu okej, czepiać się człowieka od razu nie bardzo.



A, obraziłeś Moksa i Saidova poprzez pryzmat tego "kto ich zna poza granicą". Obraziłeś walczących w KSW, definiując organizację jako cyrk, tym samym ich jako jakichś klaunów, marionetki, co potwierdza określanie organizacji nazwą KupSobieWalkę. Wygrywasz w KSW, kupujesz walki, nie jesteś fighterem, a aktorem. No, ale może dla kogoś to nie obrażanie zawodników ;-)



EDIT: Respect imbecylem? Słabo się poznajesz na ludziach i to mocno :-)



EDIT a propos wpisu Mahonka: I miał rację, ale dla fanów dzisiejszej maści w MMA jak startujesz z jedną płaszczyzną choć wybitną, ale nie jesteś wszechstronny to jesteś freakiem pokroju piłkarza, strongmana czy tancerza w debiucie :-D
 
Tak B2K, Nastula trenujący od 10. roku życia judo, po karierze judoki rozpoczął w 2005 przygodę z MMA w Pride jest wciąż początkujący i Jewtuszko zaczynający swoją przygodę jakieś pół roku później już wtedy dużo umiał. Pomyliłeś chyba fora z tym forum mahonka.



Nie wiem gdzie cie obraziłem ale chyba strasznie cię boli jak ktoś cie odsyła do piwnicy.

Moderatorzy mogliby coś zadziałać czy to trzeba jakoś osobiście zgłaszać?




Tak, na piśmie w 3 egzemplarzach do CBŚ.



2hdzkeo.jpg


Mylisz się Cypher, ostatnio nawet Parcheta w zapowiedzi mówił, że to powrót do korzeni prawdziwego MMA.


No Parcheta to jest prawdziwy wyznacznik :D




A, obraziłeś Moksa i Saidova poprzez pryzmat tego "kto ich zna poza granicą".


No bo ich nikt nie zna za granicą i co w tym obrażającego?
 
To, że nie musi ich nikt znać, klasę zawodnika określa się poprzez umiejętności, a nie kur..bycie znanym.



Obraziłeś, bo odnosisz się do mnie jako człowieka, a sobie tego nie życzę od kogoś takiego jak ty.



Ty mi tu z policją nie wyjeżdżaj, bo moderatorzy to nie policja, ale powinni dbać o spokój na forum. Policją to ty się pewnie zasłaniasz, gdy głosisz swe mądrości w prawdziwym świecie.



Tak. Nastula był poza judo kompletnie zielony w MMA, sam o tym mówił. Irokez wkraczał do MMA z solidnym MT i BJJ, a to już jednak coś, choć zapasów brakowało. Co ja się będę z tobą spierał...Innym to odradzałem w końcu. Żegnam.
 
No bo kto zna Moksa i Saidova poza granicami Polski? Czy to nie jest prawda? no kurwa rzeczywiscie niezla zniewaga:-) tesktow o klaunach i marionetkach nie skomentuje gdyz sa one kwintesencja twojego forumowego belkotu.Dodam,ze ciekawe wnioski wyciagasz,wiekszosc z nich to imputowanie mi rzeczy,ktorych nie napisalem. Masz zadatki na schizofrenika,gratuluje.
 
Idź do szkoły i zmądrzej, a potem podyskutujemy.



Mahonek, trochę się boję o to po ostatnich wpisach w Twoim kierunku :D Ale biorąc pod uwagę to zdanie to akurat się z tym zgadzam, choć dziś wymaga się tej wszechstronności. Jednak stawianie Jackiewicza czy Parchety jako freaka na równi z raperem, fitnesską, tancerzem, strongmanem czy piłkarzem jest po prostu chore.
 
Ja pierdole, ale tu się ostatnio bajzel robi. Ogarnijcie się, bo w większości wątku nie ciągnie się danego tematu, tylko lecą wasze wywody, kto kogo bardziej wyprowadza z równowagi. Jak nadal będzie taka równia pochyła w poziomie dyskusji, to za parę tygodni dowiemy się czyja matka z kim, a czyja pierze w rzece.
Radziłbym spierdalać z tym na czat, mejla czy gdziekolwiek, bo przyjdzie któryjś ze złych wujków adminów i będzie lanie.
 
I niech będzie Nayevsky. Wierzę, że moderatorzy zwrócą uwagę kto zbiega z tematu i zaczyna zaczepki i wjazdy na osoby, a nie na konkretne twierdzenia, posty, które służą dyskusji o temacie, a nie zbaczaniu z niego. Gdzieś mam, że mi może "nie przystoi", bo właśnie nie czuję się "gwiazdą" forum jak niektórzy mi zarzucali. Chcę tu normalnie dyskutować, a tylko spammerzy rozmywają temat jakimiś odniesieniami do mnie non stop. Masakra :-)
 
Dobra Born pojde do szkoly,chce zmadrzec by kiedys,moze stac sie taka wybitna jednostka jak ty... sorry za offtop,tak wogole :-)



edit: b2k cofnij sobie troche i zobacz,kto sie tu wcial w gadke z offtopem--> twoje przestarzeganie przed wdawanie sie z nami w dyskusje,rzeczywiscie to wiele wnioslo do tematu Borysa. Jak zwykle himalaje hipokryzji...
 
Następną walkę stoczę na gali KSW 30.
Plusy tego są takie , że będzie to transmisja na kanale otwartym i wystąpię na jednym z main eventów.
Szkoda co prawda że muszę tyle czekać ale zapowiada się ciekawie, tak więc trenuje dalej i czekamy !
P.S. Dziękuję wam że próbowaliście mnie wciagnąć w KSW 29 ale już nie próbujcie.


Dotarło?
 
To, że nie musi ich nikt znać, klasę zawodnika określa się poprzez umiejętności, a nie kur..bycie znanym.




O rozpoznawaloności Moksa i Saidova gadaliśmy odnośnie walki za granicą i ciekawych skalpach które powodują zainteresowanie zagranicznych partnerów.



W ogóle dyskusja dotyczyła polityki KSW odnośnie m.in. Borysa i dawania jednej walki rocznie oraz kładzeniem nacisku na wszystko tylko nie na rozwój zawodników, zjawiasz się ty i zaczynasz siać ferment po czym prosisz tu o jakąś moderację, co za gość :D




Obraziłeś, bo odnosisz się do mnie jako człowieka, a sobie tego nie życzę od kogoś takiego jak ty.


Ok, mogę odnosić się jak do zwierzęcia, jak sobie życzysz :)
 
Scurvol, a tylko to zdanie widzisz, pozostałych dwóch sporych akapitów w dyskusji, która się tu odbywała już nie? Coś nie tak ze wzrokiem?



Przestrzegałem, bo sam już się przejechałem na dyskutowaniu większym z wami, a widzę, że pare osób starało się podjąć merytoryczną dyskusję, ale na nic się to zdało. Pozostaliście nieugięci. Hipokryzję sobie zarzucajcie, bo wg was to ja niby jestem nieugięty, a już nawet w tym temacie to robiłem, przepraszając za złą interpretację pierwszego postu autora tematu.



Ciekawe to "ale już nie próbujcie" od Borysa, ale prośbę zawodnika wypada spełnić i zamknąć ten wątek jak i akcję na FB.



EDIT: Charles, ja pier...brak słów. Napisałem wyraźnie, że tu się odnosi do postów, twierdzeń, a nie wjeżdza osobiście na osoby, a Ty ze zwierzęciem wyskakujesz? Jak tu nie uznać, że jesteś po prostu tępy czy, że nie odwracasz kota ogonem non stop?
 
@mahonek, Parchecie się wymsknęło, był debiutantem, więc mu chyba wybaczą ;).

I miał rację, ale dla fanów dzisiejszej maści w MMA jak startujesz z jedną płaszczyzną choć wybitną, ale nie jesteś wszechstronny to jesteś freakiem pokroju piłkarza, strongmana czy tancerza w debiucie :-D


Ja pierdole co ma piernik do wiatraka :-).
 
Back
Top