Chcemy Borysa na KSW 29!

ale tu nie chodzi o to, że jakiś zawodnik mało walczy na KSW, Zawadzki ma walke poza KSW naprzykład, Kornik też walczył często poza KSW, tylko chodzi o to, że chłopak chce walczyć, jest w formie, jest zdrowy, A NIE MOŻE bo mu nie pozwalają gdzie indziej, a u nich nie ma już miejsca na rozpisce.




Czyli KSW zablokowało jednak swoich mistrzów na wyłączność aby nie było kolejnych wtop tak jak w przypadku Aslambeka? Dochodziły mnie słuchy że coś takiego ma nastąpić jednak nie wiedziałem że stanie się to tak szybko.








Organizacyjnie to to jest liga okręgowa a nie liga światowa.


To nieźle płaci jak na okręgówke bo poza UFC i może Bellatorem KSW płaci najlepiej.
 
@kamerling pytałeś z czego żyje Borys ? Na to pytanie odpowiedź zna tylko Andrzej.
 
@kamerling



kilku chłopaków z Ankosu ma to szczęście i może się skupić wyłącznie na trenowaniu dzięki sponsorom.
 
No i co z tego, ze dobrze płacą jak to jest organizacyjny klops? Wolałbym, żeby zarabiali mniej a gale miały ręce i nogi.
 
@kamerling tylko nie pytaj z czego żyje trener Borysa, bo na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. I chyba malo kogo to interesuje
 
No tak, ty byś wolał żeby płacili mniej bo to nie tobie te pieniądze płacą. Bardzo kiepsko, że blokują Borysowi karierę, powinni się jakoś dogadać. Ogólnie niesamowitym problemem ksw jest mała liczba gal i to, że dodadzą jedną więcej w ciągu roku niczego nie rozwiązuje. Szkoda, że KSW odeszło od pomysłu gal Extra jako tych mniejszych bo wydaje mi się, że ze swoją marką wyprzedawaliby gale na 2-3 tysiące osób gdzie taki Borys czy inny Irokez mogli by być Main eventem. Oczywiście to czyste spekulacje i zwrócenie uwagi na problem. Ogólnie KSW dało Borysowi dużo pod względem popularności, ale pod względem sportowym jest słabo. 2 walki w roku to minimum dla tak młodego zawodnika, liczę że KSW na następnego przeciwnika nie da mu jakiegoś Lagmana tylko sensownego zawodnika. A co do protestu to jest 40 udostępnień a to jest stanowczo za mało.



EDIT



A jak prostest się uda to coś czuję w kościach, że znów zobaczymy w Polsce Daniela Acacio :D
 
Z tego co kojarze to była gdzieś wypowiedź że oni nawet nie od sponsorów dostają hajs a od Andrzeja/Ankosu tak 2-3 k miesięcznie i mają się skupić na trenowaniu tylko. Mowa tu o Gamrocie i Borysie. Tak mi się kojarzy jakoś. Nie wiem czy to nie była może jakaś wypowiedź Gamrota albo kogoś z otoczenia.
 
Na ile znam wlodarzy KSW to moga pominac temat Borysa a skupia sie na podsunietym przez Was temacie Iriny, wiec uwazajcie :)
 
@pem kiedyś Krzysiek Skrzypek robił wywiad z menadżerem Ankosu, Mariuszem Stachowiakiem i w tym wywiadzie było powiedziane, że Ankos planuje stypendia dla swoich zawodników, chyba nie było sprecyzowane którym konkretnie.
 
.
http://www.mmarocks.pl/andrzej-koscielski/ankos-zapasy-poznan-wyplaca-stypendia-zawodnikom/
To jest ten wywiad. Pomimo tego, że ma rok to i tak polecam obejrzeć.
 
Myślę, że nawet każdy zdrowo myślący zawodnik wolałby zarobić mniej a walczyć częściej, jakby mieli do wyboru przykładowo walczyć raz na rok za 50k albo 3 razy w roku ale za 20k za każdą walkę to każdy zdrowo myślący wybierze opcję nr. 2. No chyba, że jest się z kaukazu.
 
Jesli Borys mysli cos o UFC a podejrzewam,ze mysli to powinien jak najszybciej uwolnic sie od KupSobieWalke bo nawet zwyciestwa w tej organizacji nie sa wyznacznikiem niczego i mysle,ze ludzie z UFC tez sa tego swiadomi.Zauwazcie,ze propozycje od najwiekszej organizacji swiata otrzymuja zawodnicy,ktorzy zwyciezaja w roznych miejscach(krajach) i dla roznych organizacji a nie pupilki jednej dla,ktorych czesto,nawet naginane sa zasady zeby tylko wygral (KSW)Kejesdablju to show lub jak kto woli cyrk,w ktorym rywalizacja sportowa jest na dalszym planie,duzo dalszym.Organizacja ku uciesze Januszy i niedzielnych fanow MMA,tyle ode mnie w temacie.
 
Jak mnie denerwuja takie zdania typu ,,KSW to Show'' ze co ?



Ok otoczka moze i tak , choc juz ubozsza niz kiedys, ale walki na KSW to show? To wszystko udawane , a krew to czerwona farba firmy Sniezka pozyczona od Mameda, ktora reklamuje w tv i pewnie w garazu dostal pare zapasów tej farby?



Naprawde niech beda te hejty na KSW, ale z GLOWA bo ciezko sie czyta, tego typu teksty.
 
czasami mam wrażenie że niektórzy to już cisną na KSW tylko i wyłącznie dla zasady żeby wypełnić swój codzienny obowiązek. Również jako fan MMA mam duże pretensje w sprawie braku walki dla Borysa, ale niektórych to już na serio ponosi i powoli to się robi żałosne. Jeżeli uważacie że polska czołówka zawodników MMA walczy w cyrku to ja wam z całego serca gratuluje :-).
 
ta w cyrku jak klauny. KSW to najbardziej polska stabilnie , ekonomiczna organizacja MMA , a tu ludzie o jakims show i cyrkach pisza.



Mi tylko ppv nie pasuje i tyle, a reszta hejtów jest jakas taka na siłe, na moje oko
 
dokladnie Bronson: kto za granica zna Moksa czy Saidova,podpowiem--> w USA pewnie nikt,w Europie nie liczni. Przestancie tu pierdolic o tych hejtach.Poprostu wyrazilem swoja opinie,zyjemy w jakis popierdolonych czasch,ze gdy komus sie cos nie podoba to od razu hejt albo trolling :-). Zdanie o KSW wyrobilem sobie juz dawno i jak narazie nic w tej kwesti sie nie zmienia bo oni nic nie zmieniaja. Ostatnimi czasy miala miejsce sytuacja dwoch gal tego samego dnia UFC i KSW. To wybaczcie fanatycy KupSobieWalke ale to tak jakby porownywac Ferrari do Poloneza i mam na mysli tu poziom sportowy na KSW myslalem,ze zasne nie wspominam juz o akcji z zamrocznym Irokezem,gdzie jak zwykle musieli pomoc swojemu. Przestancie bezmyslnie lykac te papke propagandowa o wiellkich wojownikach bo to jest wlasnie najbardziej zalosne.Pozniej gdy owym wielki wojownikom przychodzi zawalczyc gdzies poza Polska to sie okazuje,ze sa bardzo przecietni. Bardziej stronniczej organizacji to wg mnie na swiecie nie ma i to najbardziej mnie irytuje.Dlatego jesli Borys bedzie walczyl tylko i wylacznie dla KSW to moze chlopak zapomniec o UFC a tego bym nie chcial bo widac,ze chlopak bardzo profesjonalnie podchodzi do tego czym sie zajmuje. EDIT: odnosnie tego cyrku,czy wy wszystko musicie rozumiec tak doslownie? nie wiecie co to metafora? ja prdl chodzi o to,ze w KSW bardziej liczy sie medialna propaganda,nastawiona na ogladalnosc ludzi,ktorzy o MMA praktycznie nic nie wiedza (Janusze) albo wiedza bardzo malo.Jak wiadomo im wiecej wiary oglada tym za reklamy wiecej siana.Poziom sportowy jest tu kwestia podrzedna,liczy sie to zeby wypromowany w mediach swoj zawodnik wygral i czasem ludzie,sedziowie staja na glowach zeby tak koniecznie bylo. Czekam teraz na skamlenie gosci,ktorzy zainteresowali sie MMA poprzez Pudziana,potrafie zrozumiec wasze zale ale wybaczcie nie mam dobrego zdania o drugiej organizacji na swiecie.
 
yyy, w jaki sposob Irokezowi KSW pomoglo wygrac walke?



dawaj karty na stol



A w ogole ja nie jestem zadnym fanatykiem KSW. To co napisales o hejtach, sam zes zastosowal z fanatykiem



edit W ogole twoj tekst brzmi jakby ludzie to byli zombie i sa slugami KSW



edit Tak gale padaja polskie, a ty strzelaj ogniem na KSW.



Rozpiescilo Was co poniektorych polskie bum na MMA. Gdyby padlo KSW , docenilibyscie dopiero
 
Polska czołówka zawodników MMA walczy poza KSW, w KSW zostali nieliczni, którzy niedługo spierdolą stamtąd z radością. Gdyby KSW organizowało gale z częstotliwością UFC to mogliby sobie dawać kontrakty na wyłączność. Tak to są śmieszni.
 
nie pamietasz juz akcji z przerwy,przedluzona byla i to sporo bo IRO zamroczony nie chce mi sie wymieniac wiecej tego typu akcji i zaskakujacych punktowan sedziowskich
 
,,UFC jest jak porshe do ksw poloneza'' serio? wow



czyli jak cypryjska,chinska,polska liga w PN jest denna to jest cyrkiem i niech stadiony swieca pustkami, a ma sie liczyc na swiecie tylko premiershhip i la liga. Fajne rozumowanie.
 
Back
Top