1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Chcemy Borysa na KSW 29!

Discussion in 'Forum MMA' started by KML, Oct 19, 2014.

1. KML

KML BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    511
    Punkty:
    1,790

Ze względu na brak mistrza KSW w wadze półśredniej Borysa Mańkowskiego (15-5) na facebooku powstała akcja mająca na celu skłonienie włodzarzy KSW do umieszczenia ,,Tasmańskiego Diabła" w karcie walk KSW 29 w Krakowie.

Wielka prośba

,,Udostępniamy na KSW - Konfrontacja Sztuk Walki
    Wstawiajcie również na profil włodarzy KSW''.

Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski''

Kilka słów od Jurasa

http://www.worldofbetsafe.com/pl/juras-blog/juras-blog-jak-to-ksw-29-bez-tasmanskiego-diabla/

2. Nayevsky

Nayevsky Legacy FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,118
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,190
    Co to w ogóle za pomysł, żeby kibice ustalali rozpiskę gali? Odczepcie się i wyczekujcie Borysa na kolejnych rozpiskach.

3. pem1990

pem1990 ONE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    2,599
    Zdobyte Lajki:
    30
    Punkty:
    1,190
    Chcemy :-)

4. Przemek

Przemek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,587
    Zdobyte Lajki:
    8,660
    Punkty:
    2,890
    A ja chcę żeby zawalczył zagranicą i jak najszybciej skończył kontrakt z KSW(o ile to możliwe w przypadku mistrza).Jest już gotowy na UFC

5. TyPeK

TyPeK Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,437
    Zdobyte Lajki:
    73
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Zawiercie
    Rozpiska w Szczecinie też była już gotowa, potem zrobili 10 walk bo na Cipka kibice nalegali. Teraz może też się uda. Ciekaw jestem reakcji Martina chodźby na tt

6. Instinct

Instinct Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,658
    Zdobyte Lajki:
    1,722
    Punkty:
    1,790
    Trudno się ze słowami Jurasa nie zgodzić i tymi o Borysie i tymi o Drwalu.

7. baju

baju Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    29,864
    Zdobyte Lajki:
    41,797
    Punkty:
    5,790
    haha, Gajewski dojebal. organizacja daje mu JEDNA (!!!) walke w roku i kibice maja byc z tego powodu zadowoleni i sie 'odpierdolic' - brawo, jestes taki reeeeeeebel, byle sie przeciwstawic. :)

ja bym nazwal temat 'CHCEMY BORYSA W UFC' albo 'NIE CHCEMY BORYSA W KSW'. #soundsbetter

nie moge tego ogarnac, w takim wieku, w takiej formie w ogole nie dostawac walk, przeciez to jest niemozliwe po prostu - totalny absurd.

8. respect

respect Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,834
    Zdobyte Lajki:
    52,657
    Punkty:
    3,790
    Wydaję mi się, że przypadek Materli był jednorazowy. Wątpię, żeby K&L dali sobie kolejny raz wejść na głowę. Obym się mylił ;)

9. EXSite

EXSite WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    720
    Punkty:
    1,190
    A może to czas by szerzej się rozejrzeć niż kotłować się w jednym miejscu, dlaczego nie iść wzorcem młodszego kolegi z klubu i nie spróbuje się choćby w CW

10. Karton323

Karton323 Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,449
    Zdobyte Lajki:
    442
    Punkty:
    1,190
    Borys w jakimś wywiadzie dokładnie powiedział, że ma taki kontrakt, że nie może walczyć w innych organizacjach.

11. respect

respect Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,834
    Zdobyte Lajki:
    52,657
    Punkty:
    3,790
    EXSite, ja myślę, że to nie jest takie łatwe jak może się wydawać. Borys jako mistrz na pewno ma o wiele, wiele trudniej żeby zawalczyć za granicą. Musi jak najszybciej wywiązać się z kontraktu z KSW i spier*alać. Chociaż zwrot jak najszybciej brzmi bardzo abstrakcyjnie w jego przypadku ;/

12. cypher

cypher PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,274
    Zdobyte Lajki:
    7,866
    Punkty:
    1,190
    Według mojej spiskowej teorii - wszystko się rozbija o nowy kontrakt. Podejrzewam, że Borysowi została jedna (może dwie) walka na starym kontrakcie. KSW chce więc podpisać z nim teraz długą wyłącznościową umowę, żeby uniknąć sytuacji, w której mistrz zawija kitę i ucieka do UFC po gali w Krakowie.

Borys dosyć często mówi, że bardzo chciałby walczyć w UFC, więc nie na rękę mu teraz paroletni cyrograf z KSW...

@EXSite

http://youtu.be/xS1ROQtWRb0?t=1m57s

13. aqua

aqua KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,096
    Zdobyte Lajki:
    2,576
    Punkty:
    1,190
    Może niech się Borys zastanowi nad zmianą menadżera, wiem że to może być trudne bo jest to zaraz menadżer i chyba prezez ANKOSu, ale czas pomyśleć o swojej przyszłości i ciągłym rozwijaniu się jako faighter?

14. Halny

Halny PLMMA
    Lightweight

Komentarze:
    6,208
    Zdobyte Lajki:
    2,141
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Dla Materli zrobili miejsce w Szczecinie, gdzie jest gwiazdą, a dla Borysa w Krakowie? Wątpie, aby im się to tak bardzo opłaciło, żeby dodawać dodatkową walkę. To jest biznes, poza tym jest Mamed, Pudzian, Nastula, hajs się będzie zgadzać.
    Pewnie zawalczy na KSW w Anglii.

15. kiras

kiras Guest

Jeśli Borys nie może zawalczyć poza Polską a w KSW ma jedną walke to gdzie tu sens ? gdy staje się mistrzem to pewnie kontrakt ma jakiś dodatkowy zapis ale też to troche jest nie zrozumiałe bo fakt - jeśli Mańkowski byłby nudziarzem itp to po chuj go promować ale sytuacja jest inna.Borys to mega zawodnik, jego walki są zajebiste i super sie je ogląda niż przykładowo Piotrka Strusa.Mariusz Stachowiak powinien zainterweniować moim zdaniem a samo KSW troche samo sobie robi lipe bo walki Borysa są naprawde emocjonujące i warto je pokazywać.

16. Batman

Batman ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,223
    Zdobyte Lajki:
    123
    Punkty:
    1,790
    Ha ha ha, zawsze mnie bawią takie FP. Przecież to gówno warte i i tak chuja da. Na pewno zmienią cały plan KSW 29, i kolejne gale KSW, nad którymi już również myślą tylko po to, żeby wam ulżyć. Mi też jest szkoda Borysa, że zawalczył w tym roku tylko raz, ale jego kontrakt prawdopodobnie nie blokuje wyjazdów za granicę. A akcje tego typu rodem gimnazjum. Nawet Mahonek się w takie rzeczy nie bawi.

17. aqua

aqua KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,096
    Zdobyte Lajki:
    2,576
    Punkty:
    1,190
    Batman oczywiście, że chuj da, ale chociaż Borysowi się lepiej zrobi, że fani są za nim i go rozumieją.

Ja nawet fb nie mam...

18. Batman

Batman ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,223
    Zdobyte Lajki:
    123
    Punkty:
    1,790
    Jak dla mnie to zrobił to ktoś, kto ma jakiś kompleks i chce, żeby jego FP polubiło jak najwięcej osób. Zrobił to dla samcyh gówno wartych "lajków"

19. Nayevsky

Nayevsky Legacy FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,118
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,190
    To, że KSW daje swoim zawodnikom za mało walk wiemy już od dawna i to, że taki Borys pojawiłby się na 29 nie zmieniłoby tej sytuacji, bo nie tylko jego dotyczy ten problem, ale większości - jeśli nie wszystkich - zawodników. Wyjściem nie jest zakontraktowanie Borysa na krakowska gale, lecz zwiększenie eventów, ale to już nie dyskusja do tego tematu.
    Może i jestem taki "reeeeeeeebel", ale jakoś nie zauważyłem, żebyś wypisywał wiadomości do Dany czy Joe i robił grafiki "Where is Paweł Pawlak? He fights only once a year. We want Pawlak!". Mistrzowie UFC też nie walczą częściej niż raz-dwa w roku i jakoś sporej części to absolutnie nie przeszkadza. Od zarządzania organizacją jest jej władza, a nie kibic. Jak tak dalej pójdzie to będziemy pisali rozpiski, a K&L będą tylko od dzwonienia do zawodników i rzucania hajsem. Dajmy im trochę pracować.

20. EXSite

EXSite WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    720
    Punkty:
    1,190
    Czy nie jest tak, że zawodnik ksw na poziomie Borysa nie ma w kontrakcie zapisanych 2 walk rocznie. Czy wprost obowiązuje klauzula na brak walk poza ksw, a oni mogą dać (u siebie) lub nie. KSW może teraz celowo przeciągać sprawe

Oby się Mańkowski nie złamał jak Materla w ksw wyzwań sportowych dla niego już nie ma

Share This Page