By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Ktos w tym temacie odkryl 80-20 paretto rule i musial az o tym ksiazke przeczytac, teraz poucza innych
ja pierdole XD Czasem warto kliknac View Ignored Content
@Drzewo - jestes drugim pawlem

Ale te wszystkie książki coachingowe to cringe. Kilka porad i będziesz zwycięzcą :jarolaugh:
musisz pamietac zeby wstawac o 5. jak wstajesz o 8-9 - nie ma chuja na suckes
 
Ktos w tym temacie odkryl 80-20 paretto rule i musial az o tym ksiazke przeczytac, teraz poucza innych
ja pierdole XD Czasem warto kliknac View Ignored Content
@Drzewo - jestes drugim pawlem


musisz pamietac zeby wstawac o 5. jak wstajesz o 8-9 - nie ma chuja na suckes
Nikt nie rodzi się z wiedzą o pareto
 
Nikt nie rodzi się z wiedzą o pareto
Tylko niektorzy nie potrzebuja pierdolenia innych, ktorzy w zasadzie poza pierdoleniem coachingowym nic innego nie potrafia. A jeszcze jak sie tym zarazisz i probujesz to oznajmic calemu swiatu jak oswiecony jestes, zaczyna to wygladac, co najmniej, komicznie.
Pokaze ci nawet zastosowanie paretto w praktyce
Capture.PNG

tylko ze takie drzewo przeczyta o tym 10 ksiazek i dalej chuja zrozumie
 
Tylko niektorzy nie potrzebuja pierdolenia innych, ktorzy w zasadzie poza pierdoleniem coachingowym nic innego nie potrafia. A jeszcze jak sie tym zarazisz i probujesz to oznajmic calemu swiatu jak oswiecony jestes, zaczyna to wygladac, co najmniej, komicznie.
Wiesz kim jesteś?! Jesteś przegrywem! Auuuu
 
Lepiej być zdrowym, bogatym, pięknym i młodym niż starym, brzydkim, biednym i chorym. Amen.
Moze i bys poprawna polszczyzna napisal ksiazke kolczingowa ale bestsellerem to by nie byla.

Musisz umiescic tam haczyk by sie ludzie lapali a nie od razu zrownales ich z ziemia mowiac ze sa starzy brzydcy i biedni a w dodatku chorzy. :fjedzia:
 
Moze i bys poprawna polszczyzna napisal ksiazke kolczingowa ale bestsellerem to by nie byla.

Musisz umiescic tam haczyk by sie ludzie lapali a nie od razu zrownales ich z ziemia mowiac ze sa starzy brzydcy i biedni a w dodatku chorzy. :fjedzia:
W książce nie podałbym tego tak wprost. Tu mogę, bo to ziomy z cohones. Jako coach napisałbym "otwórzcie oczy, prawda jest tuż przed wami"
 
Moze i bys poprawna polszczyzna napisal ksiazke kolczingowa ale bestsellerem to by nie byla.

Musisz umiescic tam haczyk by sie ludzie lapali a nie od razu zrownales ich z ziemia mowiac ze sa starzy brzydcy i biedni a w dodatku chorzy. :fjedzia:
Ja myślę, że jakby zrobić agresywną, wulgarną kampanię na wzór tego... jak on miał, Kolcz Majk? Coś w stylu, 'kto ci kurwa zabrał marzenia' - to mogłoby się to sprzedać
 
Back
Top