By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

chcesz coś wrzucić w złoto?
Teraz jest drogie.
Oj Kiyosaki mówi że złoto będzie za chyba ponad 5 tys. $ za uncje a srebro też gigantycznie ruszy :korwinlaugh:

Ja kupiłem w 2017 roku pół uncji i żałuje, że po wybuchu wojny nie sprzedałem, bo nieźle ruszyło do przodu :childcry:
 
Oj Kiyosaki mówi że złoto będzie za chyba ponad 5 tys. $ za uncje a srebro też gigantycznie ruszy :korwinlaugh:

Ja kupiłem w 2017 roku pół uncji i żałuje, że po wybuchu wojny nie sprzedałem :childcry:
Złoto jak ogórki kiszone, nie możesz kisić go wiecznie.
:roberteyeblinking:
ja czekam na spadek do 1500$ jeżeli się doczekam to wjadę,
a Ty możesz niedługo wyskakiwać ze złota, bo rośnie.
 
Złoto jak ogórki kiszone, nie możesz kisić go wiecznie.
:roberteyeblinking:
ja czekam na spadek do 1500$ jeżeli się doczekam to wjadę,
a Ty możesz niedługo wyskakiwać ze złota, bo rośnie.
Złoto to zwykłe ubezpieczenie nie jakaś inwestycja.

W okolicy dużo Żydów przed wojną mieszkało: ciekawe gdzie oni to złoto zakopali, chociaż w lasach pewnie łatwiej znaleźć zakopaną broń z czasów II wojny światowej :korwinlaugh:
 
:neildegrassewhoa:


IMG_4190.gif
 
20k to dziś mają naprawdę kozaki z dużym doświadczeniem, rynek juniorów jest przepełniony, płacą grosze i w ogóle trudno załapać pierwsza robotę. Generalnie to temat na dłuższą wypowiedź, jest mnóstwo mitów wsrod ludzi, którzy nie znają tematu, bo nie siedzą w IT.
Rowin temat :beer:
 
Ktoś ogarnia dlaczego rynek walutowy tak dziwnie reaguje? Dzisiaj dwie agencje obniżyły rating USA, a dolar zamiast słabnąć umacnia się kosztem innych walut, nie tylko PLN. Bardzo dziwne zachowanie.
 
800-900 za rok zwrotu? troche malo.. za pol roku w szwabii mialem 1500
ile tam sie zarabia?
ile tych podatkow jest?
angielski sam wystarcza czy umiesz portugalski?
800-900 wpadło ale pracowalem od listopada :D + np wynajmuje pokój bez umowy więc tego rozliczyć nie mogę
ja mam 1400 euro na reke +13tka/14tka ale mam tez jakies swoje poboczne rzeczy z ktorych zarabiam tu po prostu jestem korposzczurem. Po prostu chcialem sobie pozyc tutaj.
Tu rządzi partia socjalistyczna im wiecej zarabiasz wiecej placisz. Wyzsza klasa to chyba ma +- 50%
Ja tylko angielski potrafię coś tam ruskiego. Może zacznę się uczyć portugalskiego jak znajdę czas
 
800-900 wpadło ale pracowalem od listopada :D + np wynajmuje pokój bez umowy więc tego rozliczyć nie mogę
ja mam 1400 euro na reke +13tka/14tka ale mam tez jakies swoje poboczne rzeczy z ktorych zarabiam tu po prostu jestem korposzczurem. Po prostu chcialem sobie pozyc tutaj.
Tu rządzi partia socjalistyczna im wiecej zarabiasz wiecej placisz. Wyzsza klasa to chyba ma +- 50%
Ja tylko angielski potrafię coś tam ruskiego. Może zacznę się uczyć portugalskiego jak znajdę czas
Jedzonko?
Dupeczki?
 
Jedzonko?
Dupeczki?
Portugalskie średnie ja też owoców morza nie trawie ale mam obok kilka azjatyckich czy hinduskich restauracji burgerowni w 10/15 euro można się zamknąć.
Dupeczek w chuj, imprezy tu się kręcą codziennie. W czerwcu w Lizbonie jest święto patrona miasta to impreza na ulicach się kręci codziennie praktycznie
 
Portugalskie średnie ja też owoców morza nie trawie ale mam obok kilka azjatyckich czy hinduskich restauracji burgerowni w 10/15 euro można się zamknąć.
Dupeczek w chuj, imprezy tu się kręcą codziennie. W czerwcu w Lizbonie jest święto patrona miasta to impreza na ulicach się kręci codziennie praktycznie
Ty w Portugalii siedzisz? Lizbona? Kierwa, byłem tam raz na wakajkach, jakbym jutro mógł wrócić to spakuje tylko jeden plecak i jestem! :)
 
Ty w Portugalii siedzisz? Lizbona? Kierwa, byłem tam raz na wakajkach, jakbym jutro mógł wrócić to spakuje tylko jeden plecak i jestem! :)
Ta Lizbona :D
w sumie aktualnie poza miastem blizej oceanu ale nadal mam 15 minut autem więc luzik
Zapraszam :D
 
Portugalskie średnie ja też owoców morza nie trawie ale mam obok kilka azjatyckich czy hinduskich restauracji burgerowni w 10/15 euro można się zamknąć.
Dupeczek w chuj, imprezy tu się kręcą codziennie. W czerwcu w Lizbonie jest święto patrona miasta to impreza na ulicach się kręci codziennie praktycznie
Mam koleżankę portugalke poznaną na krypto wiecu to świeci dupskiem non stop na socialach leżąc na plaży
:tellmemore:
a jak z robota z samym angielskim? Znajdzie się?
 
Mam koleżankę portugalke poznaną na krypto wiecu to świeci dupskiem non stop na socialach leżąc na plaży
:tellmemore:
a jak z robota z samym angielskim? Znajdzie się?
tu odpalisz tindera to na palcach jednej ręki policzysz osoby które są ubrane wszystkie swieca dupskiem albo foty w bikini :D
a co do roboty na luzie. Ja pracuję w amerykańskim korpo w moim zespole może jest 1 albo 2 portugalczyków, a tak to reszta international. Turcy,ukraińcy,niemcy itd.

@edit
Ja tak znalazlem przez neta pracę. Z relokacją etc.
 
Ktoś ogarnia dlaczego rynek walutowy tak dziwnie reaguje? Dzisiaj dwie agencje obniżyły rating USA, a dolar zamiast słabnąć umacnia się kosztem innych walut, nie tylko PLN. Bardzo dziwne zachowanie.
korekta na spekulacyjnych rynkach , dojdzie do 4.11 i zacznie spadać prawdopodobnie
cena nie może się zatrzymać w dowolnym miejscu na wykresie zawsze jest to jakieś kluczowe miejsce.
Po więcej wiedzy zapraszam na grupę i szkolenie.
:roberteyeblinking:
 
korekta na spekulacyjnych rynkach , dojdzie do 4.11 i zacznie spadać prawdopodobnie
cena nie może się zatrzymać w dowolnym miejscu na wykresie zawsze jest to jakieś kluczowe miejsce.
Po więcej wiedzy zapraszam na grupę i szkolenie.
:roberteyeblinking:
Będzie na tym szkoleniu kiedy euro po 5 blach? Bo bym trochę odłożonego sianka spolonizował.
:beczka:
 
tu odpalisz tindera to na palcach jednej ręki policzysz osoby które są ubrane wszystkie swieca dupskiem albo foty w bikini :D
a co do roboty na luzie. Ja pracuję w amerykańskim korpo w moim zespole może jest 1 albo 2 portugalczyków, a tak to reszta international. Turcy,ukraińcy,niemcy itd.

@edit
Ja tak znalazlem przez neta pracę. Z relokacją etc.
nie szukuja u Ciebie ludzi do roboty? :roberteyeblinking:
 
Back
Top