By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Co robiłem? Jakie bryły, czy w 3d, tak?
81-waw-pl-dom-czarno-na-bialym-02.jpg
 
Ale dołem czy górą tam na tym wypuście? Edit: tego drutu?
:beczka:
No jakieś trzy lata temu moją siostrę stawialiśmy sami (budowali dom bez skojarzen kurwie) bo wiadomo kasa
No i mój ojciec pare lat temu robil sporo za granica jako zbrojarz na i mowi do tego calego Klopa projektanta (oczywiscie nie on robil tylko studenciaki a on sie podpisuje)
ze duzo za duzo tego drutu na strop tym bardziej ze sa sciany nosne, zeby zmniejszyc a on ze nie da rady bo tak ma byc statystycznie :awesome: i chuj.
 
No jakieś trzy lata temu moją siostrę stawialiśmy sami (budowali dom bez skojarzen kurwie) bo wiadomo kasa
No i mój ojciec pare lat temu robil sporo za granica jako zbrojarz na i mowi do tego calego Klopa projektanta (oczywiscie nie on robil tylko studenciaki a on sie podpisuje)
ze duzo za duzo tego drutu na strop tym bardziej ze sa sciany nosne, zeby zmniejszyc a on ze nie da rady bo tak ma byc statystycznie :awesome: i chuj.
A podpisał byś się pod tym i wziął dożywotnią odpowiedzialność?
Finansową i karną?
Bo to się łatwo mówi z boku.
Nie raz miałem przygody, do tej pory miewam.
 
A podpisał byś się pod tym i wziął dożywotnią odpowiedzialność?
Finansową i karną?
Bo to się łatwo mówi z boku.
Nie raz miałem przygody, do tej pory miewam.
No nie racja, bardziej chodzi mi ze przepisy sa debilnie napisane nie jest to dostosowane do faktycznej powierchni stropu i najebane bezmyslnie. Bolzga.
 
Wiesz co, co do podatku krypto to nie wiem. Ale takie rzeczy co pierwsze mi przychodzą na myśl to z plusów:
+ Każdy ma swój numer fiskalny co oznacza, że za wszystkie usługi typu zakupy, płatność za mieszkanie Uber eats fryzjer/kino, leki można podawać ten nr i przy rozliczeniu rocznym pitu normalnie jest zwrot. Za ostatni rok chyba z 800 czy tam 900 euro wpadło.
+ Zajebista pogoda przez 9/10 miesięcy
+ Bezpiecznie
A takie 3 minusy nie wiem jak w innych częściach kraju mówię tu o Lizbonie to :
- Kurewsko drogie mieszkania większość tutaj wynajmuje tylko pokój.
- Wysokie podatki
- Żadne z mieszkań nie ma ogrzewania więc grudzień styczeń w mieszkaniach jest jak w izbie wytrzeźwień.
Nie wiem ogólnie to pytaj łatwiej by mi się odpowiadało na pytania

800-900 za rok zwrotu? troche malo.. za pol roku w szwabii mialem 1500
ile tam sie zarabia?
ile tych podatkow jest?
angielski sam wystarcza czy umiesz portugalski?
 
800-900 za rok zwrotu? troche malo.. za pol roku w szwabii mialem 1500
ile tam sie zarabia?
ile tych podatkow jest?
angielski sam wystarcza czy umiesz portugalski?
Kolega pisał o zwrocie za usługi. W DE wypłacają Ci zwrot podatku dlatego tak dużo dostałeś, bo 1 grupa podatkowa.
 
Odsłuchałem to co mówił Stanowski o tej aktorce ze zmyśloną karierą i tak zastanawiam się drodzy Towarzysze, który kołcz czy ładniej influencer finansowy ma najbardziej zmyśloną karierę :waldeklaugh:
Coś bez dowodów jakby to były zakłady bukmacherskie to obstawiłbym Gancarza (bo był już wyśmiewane za starą stronę o rozwoju osobistym) oraz trader21 bo on już jedzie po całości z analizami (on w ogóle nie rozumie rynku nieruchomości) ale oprócz tego że mieszka w Hiszpanii to zbyt dużo o nim nie wiadomo :korwinlaugh:
Chociaż ten Maciej Wieczorek to też dobry bajerant, zwłaszcza te teorie o nauce języków obcych
 
Back
Top