By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Pamietaj o mnie :jimcarrey:
A nie wolisz pamiętać sam o sobie?
Pozostawianie swojego losu w czyichś rękach bez przymusu to mocno ryzykowne podejście.

Odłóż kasy na minimum dwa miesiące życia tam, wyszukaj już teraz sporo ofert pracy stamtąd i aplikuj. Najlepiej w różnych sferach, żebyś wiedział jak aktualnie wygląda praca w kilku swoich sektorach rynku (bo pewnie masz takie, od rolnictwa czy ogrodnictwa aż po korpo bez portugalskiego, jeśli ogarniasz angielski w stopniu podstawowym).

W międzyczasie doszlifuj angielski i naucz się paru podstawowych zwrotów w portugalskim.


Jak umiesz więcej w technicznych, to ta oferta dla złotej rączki jest mega ciekawa :antonio:

A jak mniej to magazynier... Bastka chyba pokonasz :robertmakeup:
 
jasne tylko ciezko to przychodzi za mlodu niby rozumiesz ale poki nie doswiadczysz na wlasnej dupie - nie zrozumiesz.

rowin temat :roberteyeblinking:
1691584863746.png



1691584928115.png


Uwaga, uwaga, przewiduje przyszłość: niedługo ktoś wyskoczy z tekstem, że Mentzen współpracuje z kryminalistami :waldeklaugh:

Doceniam kreatywność
 
no i niezle.. z plantatora do goscia z duza iloscia kasy, niezle sie rozwinal.
kto ma dużo pieniędzy a kto nie ma to wie tylko skarbówka a i tak nie zawsze i pewnie nigdy wcześniej nie było takiej możliwości aby udawać bogatego człowieka jak teraz, ba nawet całą karierę zmyślić :roberteyeblinking:
 
Tam w linku powyżej który wrzuciłem w odpowiedzi do Rośka masz sporo ofert dla ludzi umiejących w kod.

Zresztą w Portugalii jest masa korpo które lubią i programistów i ludzi umiejących w kąkuter więc masz chyba najłatwiej z kolegów :robertmakeup:
 
Zydy mowily kiedy skonczy sie kryzys w IT ? Bo robote chce zmienic :korwinlaugh:

A tak jak @PanMac pisal, na lazarskim rejonie nie jest kolorowo na razie
 
no dokladnie tam, bo jedyne ktore sa na portugalie to dla ludzi doswiadczonych w konkretnej dziedzinie It
Przecież masz połowę ofert z innych bajek, złota rączka i magazynier to raczej nie it - choć może się zdarzyć, że przyjdzie montować telebim czy wozić wyświetlacze po hali :antonio:
 
no dokladnie tam, bo jedyne ktore sa na portugalie to dla ludzi doswiadczonych w konkretnej dziedzinie It
W sumie tylko wtedy jest sens szukania czegos. Nie liczylbym by w obecnych trendach ktos kto nie ma komercyjnego doswiadczenia w danej dziedzinie w IT plus nie ma jezyka (ich jezyka, nie ang) znalazl robote jako junior w obcym kraju. To nie 2010 rok.
 
W sumie tylko wtedy jest sens szukania czegos. Nie liczylbym by w obecnych trendach ktos kto nie ma komercyjnego doswiadczenia w danej dziedzinie w IT plus nie ma jezyka (ich jezyka, nie ang) znalazl robote jako junior w obcym kraju. To nie 2010 rok.
jest sens jechac zeby sobie pozyc jak kolega saczken i klepac tam cos na kompie w korpo np.
 
Panie, dziwne te zainteresowania... :jarolaugh:
Oj nie chciałbyś poznać reszty.
Kiedyś się tak zastanawiałem, że było by głupio jakby złodziej ukradł mi laptopa i przejrzał wszystkie pliki i historie, o jakbym był politykiem to byłoby ciekawie xd
 
Back
Top