hahaha:O



Bo wiecie dzieci, kiedyś nie było gimnazjum...:-)



Teraz sobie uświadomiłem, dlaczego nie było kiedyś "gimbusów":-)
 
Bo wiecie dzieci, kiedyś nie było gimnazjum...
rofl.gif


Kiedyś było, po gimnazjum chodzili na kremówki :-)



Ale za moich czasów na szczęście nie było i dobrze mi z tym.
 
Też jestem "sprzed ery" gimnazjów, więc wiem o co masz na mysli;) Tak jakoś mi się skojarzyło z dziadkiem mówiącym o czasach wojny heh
 
Akurat w czasach wojny było :D Ale nie czepiajmy się szczegółów, każdy wie o co chodzi. Stare dziady z was i tyle :-)
 
Widzę, że pełna synchronizacja Grzechu, z tym że ja do pracy wstaje jak prawdziwy milord, jak już wszyscy sa w pracy :-)
 
No to pod kątem KSW 29



Strefa Piwa Kraków św Józefa



jeden z zestawów kranów:



Mamut / Svetly Lezak 12
Svijany / Weizen
Alebrowar / Single Hop HBC 430
Matuska / Raptor IPA
Pracownia Piwa / Triple Hey Now
Mamut / Polotmave
SummerWine / Sabertooth IPA
Podgórz / Uśmiech Anieli
Alebrowar / King Of Hop
Krakonos / Desitka
Alebrowar / John Cherry
Fruli / Truskawkowy Wit





Lub Omerta Pub z ul. Kupa 3 gdzie jest 28 nalewaków...
 
Przed KSW przygotuje kilka przydatnych informacji. Jeszcze nie testowałem ale miało się niedawno otworzyć kilka nowych knajp z browarami. Chyba nic mnie tak nie cieszy na mieście jak lada pełna piwek, których jeszcze nie próbowałem:-)







Starość, dawniej tak cieszyły proste blondynki:-)
 
Właśnie wczoraj widziałem reklamę lidla w tv i te piwka co Zychal wrzucił. Ostatnio wielki wybór, przepysznych, niemieckich piw, teraz mnóstwo regionalnych rodowitych. A ja tak cierpię bo nigdzie w pobliżu nie mam lidla (pomijając piwo, spożywkę też mają bardzo interesującą) ;(
 
Na chłodne jesienne wieczory polecam piwa ciemne-grand imperial porter będzie jak znalazł.



Znaczna większość piw z tej ulotki regionalna to jest tylko z nazwy, ale potrafią się na takie wypromować.
 
zakupione na midzie gryczanym ,i piwo zywe,zeby wszystkie kupic i wyprobowac to trzeba pewnie ze stowke wydac.



pil ktos te komesy? jest tu ich kilka rodzaji
 
A Komes nie jest czasem od Fortuny? Jeśli tak to może być dobry bo fortunka też niczego sobie. Ostatnio na niemiecki tydzień wydałem ponad stówkę, ale było warto. Tym bardziej że w domu piję rzadko piwo.
 
co by nie mówić oba piwa są dla smaku max 2 bym wypił, a do tego Łomża tańsza.
 
Back
Top