Somersby jest w smaku bardzo dobre, ale traktowanie tego jako piwa to lekkie nadużycie. Nawet na etykiecie piszą, że to "napój piwny", ale do wypicia w letni wieczór. Browat pinta, będę musiał sprawdzić. Ostatnio Hukos reklamował je u siebie na facebooku, wbiłem na stronkę tego browaru i mnie zaciekawili różnorodnością i dizajnem.
 
Pinta i AleBrowar to teraz absolutny top w Polsce. Oba zresztą nie mają własnego browaru.
 
własnie pije sobie, bardzo dobre jasne piwko, za 1,99zł :)



vetter.jpg
 
@Masutatsu: z AleBrowaru nic jeszcze nie próbowałem, aczkolwiek ostatnio znajomy mnie uświadomił o istnieniu takich piw, więc jestem w trakcie polowania ;)
 
jak ktos jest z Krakowa to polecam dwa sklepy moich kumpli. Jeden na karmelickiej - gdzie obecnie jest chyba ponad 300 roznych browarow, drugi na ruczaju na lubostoniu- wybór mniejszy ale będzie więcej.



ja specem nie jestem, róże lubie ale w maju, a Wojak jasny za 1,65 z carrefura miazdzy system i jestem fanem. Nie interesuje mnie co tam wlewaja. Po kilku fajnie poniewiera, a przy obecnym "kryzysie" za 10 zl można trochę odpocząć od rzeczywistości...



do tego bardzo dobrze nawadnia i regeneruje mięśnie po ciężkim treningu gimnastyki korekcyjnej na jaki uczęszczam
 
Jak bylem w krakowie mialem okazje napic sie piwa jagodowego. Osobiscie nie polecam chyba ze ktos lubi slodki browar.
 
W Krakowie polecam knajpe Strefa Piwa na SW. Jozefa. Jak dla mnie najlepszy klimat a do tego nawet po kilkanaście różnych lanych piwek. Do tego obsługa która zawsze potrafi coś polecić. Co do sklepów to kultowa Maria na Ruczaju ale ogólnie teraz to w co drugim sklepie są dobre piwa. Pamiętam jak zaczynałem przygodę z 'innymi' piwami to był tylko mega drogi sklep w galerii Kazimierz a największym rarytasem Żywe. Sporo się zmieniło od 2003
 
ja od siebie powiem ze ten trybunał miodowy cienki jest, to jednak nie to co ciechan miodowy ktory polecam, troche drozszy niestety bo z piątke kosztuje z tego co pamietam, piwo na miodzie gryczanym tez spoko
 
Interesujące wytłumaczenie, skąd się biorą mongolskie teorie dotyczące piwa :)



https://www.youtube.com/watch?v=DH7r2818Mao



https://www.youtube.com/watch?v=zWp520INdHU
 
Łomża export miodowe to rownież nie to czego oczekuję od piwa miodowego. Nieco za słodkie, zapach jakiś niepełny. Barwa i piana ładne. Zdecydowanie brak goryczy. Lepsze niż wczorajszy trybunał, ale wciąż dalekie od ideału. 2+/5



Zdj_cie788.jpg
 
Pijecie Kasztelana niepasteryzowanego ?



Boli mnie po nim łeb, że nic tego nie głuszy. Jak nie piliście to nie bierzcie się za byle co
 
Kasztelan niepasteryzywany zepsuł się,tak samo perła-nie polecam



Za to polecam Lech pils,niedawno u mnie w sklepie wylądowało :-)
 
Ja niestety od czasu jak zaczełem pić piwa z małych browarów, czuję jak np Tyskie i inne wyroby gigantów browarniczych chujowo smakują. A kiedyś się nimi zachwycałem.
 
Żywiec dobrze smakuje tylko w knajpie Żywca w Żywcu-polecam. Ale i tam lepiej wziąść lane Brackie i banie porterówki:)
 
Ostatnio zakupiłem Piwo na miodzie gryczanym i szczerze mówiąc wolę Argusa miodowego.
 
@Mr Cloud Jutro jadę do świata piw w katowicach , Masz przejebane :D! Jak tam nie bedzie tego piwa na miodzie gryczanym :D
 
Aż musiałem sprawdzić, który to specjał-faktycznie to piwo na miodzie gryczanym słabe. Zresztą jak każde browaru jabłonowo. No chyba że coś się zmieniło bo ostatnio kupowałem je pół roku temu w tesco.
 
To tylko gusta, ale dwóch na miodzie gryczanym bym po kolei nie wypił (miód gryczany trochę wg. mnie za ostry do piwa), a argusy z przyjemnością.
 
Gdzie ten orkisz można kupić? W sensie market, czy tylko dobre sklepy z piwem?
 
Ja kupowałem tylko w dobrych sklepach. Ostatni raz piłem conajmniej przed wakacjami, ale ono powinno być w ciągłej sprzedaży.
 

Piwa Browaru Kormoran w sieciach.


Od ok. roku nasze piwa można kupić w sieci Tesco. Mając na uwadze zwiększanie dostępności naszych piw nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi sieciami: Real, Makro i Auchan.

W sieci Real dostępne są: Wiśnia w Piwie, Śliwka w Piwie, Jabłko w Piwie, Orkiszowe z miodem, Miodne, Rześkie, Świeże, Kormoran jasny, Olsztyńskie i Podpiwek Warmiński.

W sieci Auchan: Wiśnia w Piwie, Śliwka w Piwie, Jabłko w Piwie, Orkiszowe z miodem, Miodne, Kormoran jasny, Olsztyńskie, Podpiwek Warmiński, Krzepkie, Porter Warmiński, Orkiszowe, Warnijskie, Irish Beer i Marcowe.

W sieci Makro: Wiśnia w Piwie, Śliwka w Piwie, Jabłko w Piwie, Orkiszowe z miodem, Miodne, Świeże, Kormoran jasny, Kormoran ciemny, Olsztyńskie, Podpiwek Warmiński, Krzepkie, Porter Warmiński, Orkiszowe, Warnijskie, Irish Beer. Piwa w Makro są dostępne w formie pięciopaków.
http://browarkormoran.pl/Aktualnosci/Piwa-Browaru-Kormoran-w-sieciach.html

inne:

http://browarkormoran.pl/Gdzie-kupic.html
 
Back
Top