Całkiem git propozycja ;)



534051_608516799177997_699900004_n.jpg
 
I jak z miodem?







W weekend sporo dobrych czeskich piwek w Strefie Piwa ale żadnej nazwy nie pamiętam bo mi się nawet kufle myliły;)
 
Gorzej niż w Ciechanie, czuć miód ale nie tak jak we wcześniej wymienionym. Bardziej czuć ten charakterystyczny smak Orkiszu.



Co do Czeskich piw, Zlaty Bazant ciemny moim zdaniem najlepszy. Reszta też na dobrym poziomie, najgorszy chyba jasny Paropramen, no i Budweiser Budvar z czeskich Budejovic. Mi kompletnie nie smakuje.
 
Nie takie czeskie. Chodzi mi o małe browary. To zestaw piwek lanych z soboty. Co prawda nie wszystkie to czeskie ale kilka i owszem.:



AleBrowar / Rowing Jack
Kocour / Haka Lager
Primator / Stout
Lindemans / Kriek
Haust / Robust Porter
Artezan / IPA
Flying Dog / Raging Bitch
Thornbridge / Wallonia
Policka / Hradebni
Ferdinand / Sedm Kuli polotmave
Hubertus / Svetly Lezak
 
Wybieram się we wtorek do Pragi, więc temat o czeskich piwach w sam raz dla mnie:-). Wujek, orientujesz się jak cenowo stoją te trunki co wymieniłeś?
 
pilem wczoraj. w smaku dobre, bardzo delikatny i leciutki posmak miodu, nie to co w ciechanie czy perle
 
3 euro zaplacilem, oczywiscie, jesli mialbym wybor to za ta cene wolalbym 3 ciechany, ale u mnie prawie w ogole nie ma miodowych browkow. perle miodowa udawalo mi sie kupic tylko we wroclawiu w "stowie"
 
perłe miodowa ostatnio w auchanie widzialem



miodow troche wypilem, ale nie pamietam jakie to byly :D
 
Jezu. Ostatni raz waliłem śliwowicę na wycieczce szkolnej w Rabce, z kubka gdzieś za przystankiem PKS. Źle to wspominam.
 
Dajcie spokój walnąłem kiedyś literatke śliwowicy bo myślałem że to wóda. Najszybszy heft w historii. Za ostre na moje gardło. Już lepszy sporty na banie.
 
parzenice w auchanie ostatnio widzialem, keylock zdaj relacje, bo jakis czas temu sie zastanawialem czy cos nie kupic tej firmy



btw. tak sie pochwale swoja perelka, mam w domu sliwowice prosto z serbii :D
 
Mój dziadek robi sam spirtyus na miodzie, albo cukrze i wychodzi dużo lepiej niż wódka. Kaca jeszcze po tym nie miałem. Ale to stara wschodnia receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie ;)
 
Back
Top