c6e265470d30b.jpg


IPA na płatkach ryżowych podczas UFC Fight Night 102 !
 
Ja pany moge naprawde szczerze polecic wodke - UWAGA!!! - do siorbania! Naprawde lepsza niz niejedna łycha, oczywiście w zupełnie innym klimacie, bo na słodko:
5900595002432-krupnik-500ml-likier.jpg
 
warzyłeś coś w tym sezonie?
Powiem Ci, że bieda straszna. Dwa razy pszeniczne, RIS i BW.
Nie mam tyle wolnego czasu, żeby pogodzić aktywność fizyczną i warzenie. Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie bardziej owocny.
 
Powiem Ci, że bieda straszna. Dwa razy pszeniczne, RIS i BW.
Nie mam tyle wolnego czasu, żeby pogodzić aktywność fizyczną i warzenie. Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie bardziej owocny.
Ja jeszcze nic... Ale pobrałem sobie PDFa z recepturami od brewdoga i będę coś z tego motał. Prawdopodobnie w święta coś pyknę. Chciałbym coś lekkiego tak o do picia i coś mocarnego (ok 30 plato) żeby leżało w piwnicy.
 
Ja jeszcze nic... Ale pobrałem sobie PDFa z recepturami od brewdoga i będę coś z tego motał. Prawdopodobnie w święta coś pyknę. Chciałbym coś lekkiego tak o do picia i coś mocarnego (ok 30 plato) żeby leżało w piwnicy.
30 stopni to już miazga, najmocniejsze miałem niecałe 27 (RIS).
Z tymi recepturami dobry pomysł, korzystałeś może kiedyś ze sklepu homebrewing?
 
Nie. Kupuję wszystko u siebie w mieście.
Sklep od Doroty Chrapek, może kojarzysz.
U mnie ostatnio schodzi mnóstwo cydru i poważnie rozważam, żeby go zrobić.
4zł za butelkę w sklepie, to zdzierstwo.
 
Sklep od Doroty Chrapek, może kojarzysz.
U mnie ostatnio schodzi mnóstwo cydru i poważnie rozważam, żeby go zrobić.
4zł za butelkę w sklepie, to zdzierstwo.
Raz się zabierałęm za cydr. Jeszcze przed tym jak robiłem piwo. Wyszedł mi ocet :p
 
Skompletowałem już zamówienie. American wheat i ris będą robione w okresie świąteczno-noworocznym.
 
West Coast Ipa z Cieszyna - piłem pierwszy raz i muszę powiedzieć, że to jest dobra Ipa.
 
taki zestawik sobie zakupiłem od znajomego w knajpie za 29, czyli taniej niż w sklepach :]
12345426_635444226559302_3265500884072276174_n.jpg

z tym że mam summer ale i double ipa
:beer:
 
1873d15ab780b.jpg


Było pite- Kokosowy Porter- bardzo, ale to bardzo udany eksperyment. Wiele doznań smakowo-zapachowych, a spodziewałem się dużo mnie jak za 8zł.
 
Last edited:
Back
Top