żarty sie skończyli...:boystop:
received_1152581384800077.jpeg
 
Cornelius APA i American Lager - gówna, więc nie będę się rozpisywał, ku przestrodze. "Craft Beer" :werdum:
 
i jak wrażenia?
U mnie wczoraj drugi test Farm Hause z Pinty...
72cb2ec12d544.jpg

kupiłem raczej z ciekawości bo nie lubię double ipa...piwko bez zastrzeżeń poza tym że zbyt alkoholowe i słodowe jak dla mnie...co do Farmhouse, z beczki podszedł mi bardziej niż z butelki.
 
Kuzyn był na wycieczce w KKW (:joe:) i podrzucił mi podarek od samurajów. Nie wiem czy pić, czy postawić na półce i oglądać jak @Cloud.
Żartuję, wcale nie mam takiego dylematu :bleed:
13077279_1182689725089502_553055462_n.jpg
 
Sake... :NOK:
Kiedys dostalem to nietkniete stoi... o takie:
3785.jpg



Edit: To twoje to chyba jednak nie sake... ale nigdzie na necie nie moge tego znalezc :D.
 
Last edited:
No szału wizualnie nie robi. Ale wiesz. Siedzieli 2000 lat na tych wyspach w na końcu świata, to co mogli o trunkach wiedzieć? Zobaczym, jak smakuje :D
Znajoma Japonka (lans hehe) mówiła mi, że japońce faceci mają chujowe geny do picia. Podobno kieliszek wina i padają. W czasie wieczoru sama wypiła dwie butelki wina.
 
dziś wolne... pora podskoczyć po jakąś dobrą butelkę. Ziomek zrobił mi ochotę na piwka z Brokrecji i Dukli... "Nafciarza" bym se wypił, ale nie mam tak dobrze zaopatrzonego sklepu.
 
Back
Top