miloslaw_gornej_fermentacji1-450x600.jpg


Całkiem spoko piwo, zwłaszcza, że z kaucją za butelke kosztowało mnie 2,50 zł.
 
Ten Miłosław to ma się nazywać blonde ale, bo teraz widzę że jakieś inne mi się wrzucilo
 
Jeśli w niedzielę będę na mieście to dam znać Ci znać na fejsie i będzie można gdzieś przy piwku obejrzeć.
 
fef43a3332613.jpg


No i olałem belgi...
Kolejna AIPA od Baba Jagi/Tatoo. Wziąłem, bo były za 4,99zł :) Rozgrzewka przed meczem.
 
Dziś w sklepie typ jakieś alko za 200ileś zeta kupował xDD ktoś takie trunki próbował?
O co Ci Michi właściwe chodzi? Większość dobrej klasy whisky tyle kosztuje, koniaki, armaniaki tez są w tych cenach, i dużo osób kupuje je na prezenty. Ale niektórych po prostu stać żeby to pić. Ogarniasz?
 
O co Ci Michi właściwe chodzi? Większość dobrej klasy whisky tyle kosztuje, koniaki, armaniaki tez są w tych cenach, i dużo osób kupuje je na prezenty. ale niektórych po prostu stać żeby to pić. Ogarniasz?
No tak, ale ktoś próbował takich z forum i jak różnica?Bo wiadomo jest różnica między Dannielsem, a czymś tańszym, tak samo tanią wódą a droższą.Pytanie czy 2stówy to jakaś różnica smaku jest wyraźna?
 
No tak, ale ktoś próbował takich z forum i jak różnica?Bo wiadomo jest różnica między Dannielsem, a czymś tańszym, tak samo tanią wódą a droższą.Pytanie czy 2stówy to jakaś różnica smaku jest wyraźna?
W kolorowych wódkach jest zwykle różnica. Single malty z różnych regionów, ich starzenie czy roczniki koniaków. Różnice te zobaczysz jak jak próbowałeś różnych rzeczy i masz bardziej wyrobione podniebienie. Z czystymi wódkami są różne opinie, często cena jest kompletnie nieadekwatna do smaku. Ale na produkty klasy Premium i ultrapremium naprawde sklada sie wiele czynników.
 
No tak, ale ktoś próbował takich z forum i jak różnica?Bo wiadomo jest różnica między Dannielsem, a czymś tańszym, tak samo tanią wódą a droższą.Pytanie czy 2stówy to jakaś różnica smaku jest wyraźna?
Spróbuj Loch Nesa, a potem Glenfidicha 12 letniego, a potem wróć na cohones i przeproś za swoją ignorancję.
 
Back
Top