w biedrze natknąłem się na 2 spoko piwka, Cechowe IPA i brown ALE, za cenę 2,49 zł te pierwsze wydaje się całkiem spoko, drugiego jeszcze nie piłem, ale jeżeli będzie podobnej jakości to będzie git!
 
Kurcze jak to jest, ze po slodkim piwie nie mam ochoty na nastepne? W innym przypadku zupelnie na odwrot :)
 
Doctor-Brew-American-Witbier.png


Mistrzostwo Świata Dr Brew American Witbier. Owoce + kolendra, a wszystko pysznie chmielone. Przerzucam się na Dr Brew. Jest parę styli do sprawdzenia.
 
20150729_215915_HDR.jpg
20150729_220157_HDR.jpg

Browar Olimp "Zeus" (Imperial India Pale Ale)
Pomimo swojej ceny (prawie 10zł za butelkę) piwo godne polecenia. Od samego początku wyczuwalna jest "moc" (8% alkoholu) a w smaku wyczułem śliwki. Goryczka nieco zalegająca, na dobrym poziomie. Piwo bardzo się pieni i w szkle pozostaje ładny lacing. Jedna z najlepszych IIPA jaką piłem.
 
Doctor-Brew-American-Witbier.png


Mistrzostwo Świata Dr Brew American Witbier. Owoce + kolendra, a wszystko pysznie chmielone. Przerzucam się na Dr Brew. Jest parę styli do sprawdzenia.
Ja jestem ciekaw ich ostatniego piwa czyli Dunkel Weizena, który jak się okazuje, do końca Dunkel Weizenem nie jest i bliżej mu do Black IPA o czym Kopyr mówił.
 
Ja jestem ciekaw ich ostatniego piwa czyli Dunkel Weizena, który jak się okazuje, do końca Dunkel Weizenem nie jest i bliżej mu do Black IPA o czym Kopyr mówił.

Black IPA w weekend polem z dwóch różnych browarów i mi bardzo pasuje
 
Kinky Ale już piłem. Dobrze wchodził. Dziwne, że nie możecie trafić, bo w Olsztynie już w trzech sklepach widziałem.
 
ogólnie uderzę teraz w Dr Brew bo jestem mega zadowolony po wczorajszej degustacji. Co polecacie?
 
Irytuje mnie fakt, ż od dawna kupuje dobrej jakości piwa, ale jak co do czego to raczej nie rozpoznałbym tych wszystkich IPA,APA,ALE itp.
 
Ale trafiłem ostatnio białą żubrówkę gorzką w smaku, ładnie te łajzy oszczędzają na filtrach. Oby poszli do piekła, a sam szatan gasił na nich kiepy.
 
Back
Top