A pierdol się. Opisuje niszowe piwka :p
Zacząłem właśnie KOMTUR, o dziwo ciemnie najmniej gorzkie, ale chyba najsmaczniejsze. Ale pszeniczne najlepszy posmak zostawiało ;)
No kurwa wybacz milordzie:D W poniedziałki wypada napierdolić się po szlachecku, wiadomka haha
 
Jak wpadnie mi w oczy to przetestuje, pewnie. Ja dziś nie browar a argentyńskiego prostego malbeca przerabiam:)
Zara tam zajrzę.
 
A tak jeszcze sobie wyskoczyłem i dokupiłem taki okaz
dHAc5UA.jpg
 
p.s. Jak tam walory smakowo-zapachowo-wizualne?
pisałem kilka stron wstecz. Jedno z moich ulubionych. Chmiel jak w Bojan Strażackie. Czuć jakby trawę, jest mega smaczny. 6.20 za butelkę. Jak znajdziesz to kupuj. Ale problem z dostępnością, miałem jeden sklep który to miał, przedstawiciel ciechana im się wykruszył.
 
pisałem kilka stron wstecz. Jedno z moich ulubionych. Chmiel jak w Bojan Strażackie. Czuć jakby trawę, jest mega smaczny. 6.20 za butelkę. Jak znajdziesz to kupuj. Ale problem z dostępnością, miałem jeden sklep który to miał, przedstawiciel ciechana im się wykruszył.
Z tym piwem Ciechana jest związana pewna sprawa, która może doprowadziła do jego zniknięcia.
Recepturę stworzył Czesław Dziełak i to on uwarzył pierwszą warkę tego piwa (w nagrodę za wygrany konkurs). Piwo sprzedawało się dobrze i browar kontynuował jego warzenie, jednak z etykiety piwa zniknął napis mówiący o tym, kto jest autorem receptury. Doprowadziło to do małego skandalu w światku piwowarskim. Nie wiem, czy owe piwo jeszcze jest warzone. Sam Czesław Dziełak jest świetnym piwowarem domowym, jego Imperialna AIPA wygrała również konkurs podczas Birofilii w żywcu (potem uwarzono dwie warki tego piwa, znanego jako Bracka IPA). W 2014 roku również zwyciężył na Birofilii, Cieszyńskiego Dubbla można kupić w buletkach 0,33.
 
@Shajs wiem o tym oczywiście. Ale po tej akcji nadal robili piwko. Więc po prostu chyba go nie sprowadzają do mnie :(
Tomek Kopyra o tym dużo mówil ;)
 
Ja kupiłem ostatnio złote lwy, ok. 2,60 zł/butelka. Stosunek ceny do jakości imo bdb, zdecydowanie lepsze niż ok. złotówkę droższe jabłonowo, które wrzucałem jakoś wcześniej :D
 
@Grzechu Dokładnie. Kopyr poprzez ostatnie degustacje Porterów tak mnie na nie nakręcił, że teraz pijam je wieczorami. Z racji ich mocy czasem kończy się to zaśnięciem w fotelu :D
 
Back
Top