Znowu zapłaciłem podatek od ignorancji :mamed:

W Browarach Warszawskich za jednego szota policzyli mnie wczoraj 120zł, a przed chwilą udało mi się całą butelkę za 700zł dorwać.

Samą whisky bardzo polecam - rzeczywiście czuć rum, smak jest delikatny i nawet nie szczypie.
700zk za to, brzmi nie zbyt atrakcyjnie , sorry. Tyle dałem ostatnio za 18letni rum , single cask, z tytoniem. Limitowana edycja .
View attachment 67687

Pewnie bym pozazdrościł ale nie przepadam za whisky, chociaż degustacją bym nie pogardził :D . Wczoraj zamówiłem w ciemno Hennessy Black i jestem ciekaw co to będzie bo w sumie do tej pory tylko podstawową V.S popijałem.


:ożeszty:
Co to to po lewej?
Coco punch z miętą :lol:
 
Raz się żyje!
 

Attachments

  • IMG_20230613_133056.jpg
    IMG_20230613_133056.jpg
    347.3 KB · Views: 20
Niecierpie belgijskiej klasyki. Wszyskto smakuje tak samo. Ciężko , słodowo, estrowo i Chlebowo. Jedyny wyjątek to dzikusy tam fajne rzeczy się dzieją.
 
Niecierpie belgijskiej klasyki. Wszyskto smakuje tak samo. Ciężko , słodowo, estrowo i Chlebowo. Jedyny wyjątek to dzikusy tam fajne rzeczy się dzieją.
Oj tam, na kriekach i innych dziwakach idzie się pobawić, niektóre klasyki też dobre. No i krafty mieli bardzo ciekawe.
 
Jak ktoś lubi goryczkę to w Lidlu rzucili właśnie od chuja różnych IPA (triple, NEIPA, West Coast i Hazy z różnymi odmianami chmielu) od Nepo, Pinty i Funky Fluid.
 
Jak ktoś lubi goryczkę to w Lidlu rzucili właśnie od chuja różnych IPA (triple, NEIPA, West Coast i Hazy z różnymi odmianami chmielu) od Nepo, Pinty i Funky Fluid.
przydałaby się promka 4+4 gratis jak była na majówkę
te crafty są od chuja drogie
 

Stara historia, bardzo głośno było o tym swego czasu, nie wiadomo ile jeszcze jest butelek jego wyrobu w obiegu. Prawdopodobnie najwspanialsza paleta na świecie. Bo on naprawdę odtwarzał smak i strukturę ikonicznych win, tak jak je pamiętał po spróbowaniu.

Dla zainteresowanych - Sour grapes, świetny dokument o tym
 
Coś mnie kusiło, żeby nie brać Miodowego Bartnika od Browaru Waszczukowe. Chyba to kiedyś piłem i tutaj opisywałem..

To jakby ktoś miał wątpliwości: nie brać tego piwa nigdy ani to miodowe ani to piwo, a nawet to nie mydliny. Do wyjebania.
 
Back
Top