Bourbon Heaven's Door. Miał ktoś z tym do czynienia, słyszał o tym? Warto dać 3 stówki?
498fcbb255a9bb8c6b397c7e0b3b3b4ecc211310.png
 
Za tyle nie warto. Zwykły niewyróżniający się NAS. Za podobne pieniądze kupisz choćby Highland Park 12, Glenlivet Illicit Still, Glendronach 12, Glenmorangie Lasanta, Edradour 10, Aberlour 12, Dalmore 12, Glenfarclas 12 ... Dużo jest ciekawszych podstawek.
To z tych podanych koło stówki znajdę gdzieś w naszych polskich sklepach czy na necie szukać?
 
Za tyle nie warto. Zwykły niewyróżniający się NAS. Za podobne pieniądze kupisz choćby Highland Park 12, Glenlivet Illicit Still, Glendronach 12, Glenmorangie Lasanta, Edradour 10, Aberlour 12, Dalmore 12, Glenfarclas 12 ... Dużo jest ciekawszych podstawek.
Gdzie patrzysz jakieś promki na buteleczki? Coś pod inwestycje?
 
To z tych podanych koło stówki znajdę gdzieś w naszych polskich sklepach czy na necie szukać?
Aberlour w Biedronkach bywa. Czasem jest też Highland Park 10. Reszta raczej duże hipermarkety lub na necie szukać.
Sprawdź np.

Miewają niezłe ceny.
 
Gdzie patrzysz jakieś promki na buteleczki? Coś pod inwestycje?
Pod inwestycje to raczej trzeba być zapisanym na wszelkiego rodzaju balloty, polować jak wychodzą konkretne butelki (czasem nakład w minutę schodzi - więc trzeba momentalnie klikać) itd. i często jeszcze trzeba sprawnie i szybko sprzedać, bo trochę butelek to się bierze pod flipy, zanim rynek się nie nasyci.
A tak poza tym to aukcje.
Ogólnie bez znajomości rynku raczej nie polecam się za to brać.

A jak kupuję do picia, to tam gdzie najtaniej aktualnie znajdę ;)
 
Ja cebulacko zagrałem trzy sześciopaki takiego śmiecia w cenie 16 ziko za jeden - na dziś, jutrzejsze MMA i Gran Derbi w niedzielę. Dodatkowo Sexton za 9 dych i Connemara za 104 do powinięcia w Kauflandzie.
IMG_20220318_195538240_HDR.jpg
 
W Polsce widzę są tutaj, ja w marketach i browarach regionalnych nie widziałem lub omijałem :)
17.32 ,- :damjan:
Ja cebulacko zagrałem trzy sześciopaki takiego śmiecia w cenie 16 ziko za jeden - na dziś, jutrzejsze MMA i Gran Derbi w niedzielę. Dodatkowo Sexton za 9 dych i Connemara za 104 do powinięcia w Kauflandzie.
View attachment 35270
16 ,- :damjan::damjan:
 
Ja miałem miesiąc rozłąki zrobić z przyjemnościami teraz, wytrzymałem 3 dni :D

Ale co się odwlecze... Tak czy siak mam 3 miesiące na zrobienie formy wakacyjnej, więc jak mus to mus :jjsmile:
Ja mam covidka i weekend bez jakiegoś drineczka to będzie coś... Jeszcze tym piwskiem apetytu narobiłeś :einsteinsmoke:
 
  • Bones
Reactions: Evo
Back
Top