Odkąd zacząłem bawić się w crafty to postanowiłem je spisywać w excelu. Na początek żeby się nie powtarzać i kupować za każdym razem inne. Potem jakoś już to poszło.
No i powoli zbliżam się do 500 rekordów różnych wypitych craftów ::snoopd::
Najpierw kupowałem crafty tylko mocne bo mi się to kalkulowało :D (zamiast dwóch sianowatych tatr lepiej jedno mocniejsze dobrej jakości w porównywalnej cenie).
A potem już kupowałem jak leci, byle by coś innego :D
Max dałem chyba kiedyś 28zł za butelkę 0,33l Pinta Imperator Bałtycki Sherry Oloroso BA.
Teraz jednak już tak nie szaleje. Te Pinty powyższe to po 11zł sztuka. Lubuje się głównie we wszelkiej maści IPY, APY, AIPY, DIPY no i w chłodniejsze miesiące portery :)
A z marek to u mnie królują: Pinta, Wrężel.
Patrz @Baasteek ! Tak to się robi!
Brakuje Ci tabelki w excelu...
 
U nas już od wielu lat tylko crafty trzymają jakiś poziom. Te wszystkie perły, namysłów, żywce, lechy, tyskie czy inne tatry to się nie nadają do spożycia - badziewie bez smaku, robione w 3dni. Przykro mi.
Pierdolisz Panie. To juź chyba chcesz typowo przyszpanować, co to Ty nie pijasz i za ile. Perła Export to złoto, ale nowy ład srad i już huje cene Perełki podnieśli.
 
Pierdolisz Panie. To juź chyba chcesz typowo przyszpanować, co to Ty nie pijasz i za ile. Perła Export to złoto, ale nowy ład srad i już huje cene Perełki podnieśli.
Wiadomo, że chcę przyszpanować - przecież jestem tu celebrytą, którego wszyscy znają i nie mam ciekawszych zajęć :corn: .
Niech każdy pije co mu się podoba, ja wyraziłem swoją opinię. Nie musisz się z nią zgadzać. Powtórzę - dla mnie Perła to zwykły sik.
P.S. Ja nie zaglądam Ci w kieszeń. Miej odrobinę przyzwoitości i daruj sobie te personalne wycieczki w moim kierunku. Piję to na co mam ochotę - za swoje, ciężko zarobione pieniądze i nic Ci do tego. Jeśli Tobie smakuje Perła, pij Perłę. Smacznego i na zdrowie.
 
Pasuje zregenerować wątrobę.
IMG_20220128_164826.jpg
IMG_20220128_164834.jpg
 
Back
Top