Odpowiedź jest banalna.
Saison ma wyższy ekstrakt (13.8) niż apa (12.5) i to powoduje, że czujesz jakbyś pił wodzionkę.
Dziękuję i pozdrawiam, Krzysztof Hołowczyc.
Co by zwaśnione strony pogodzić i dywagacje zakończyć, proponuję najebać się pakietem od żywca w weekendowej promocji auchan...dziekuję dobranoc.
 

Attachments

  • Auchan-do-6.12.2015-cz.1.jpg
    Auchan-do-6.12.2015-cz.1.jpg
    62.9 KB · Views: 41
Co by zwaśnione strony pogodzić i dywagacje zakończyć, proponuję najebać się pakietem od żywca w weekendowej promocji auchan...dziekuję dobranoc.
Właśnie się wybieram po ten pakiecik:)
 
W lodówce czeka na mnie pewna modyfikacja tego stylu, w postaci Golden Monk z Ale Browaru (okreśolne jako Saison IPA :) )
Jak go spróbujesz to zrecenzuj bo już pare razy przymierzałem się do zakupu :)
 
0004IM6UW1G9VNPJ-C122.jpg


Całkiem poprawne piwo z Browaru Staropolskiego, z wyczuwalnym chmielem i delikatnie miodowo-kwiatowym aromatem. Za 3,80 jednak nie będę powtarzał.
 
0004IM6UW1G9VNPJ-C122.jpg


Całkiem poprawne piwo z Browaru Staropolskiego, z wyczuwalnym chmielem i delikatnie miodowo-kwiatowym aromatem. Za 3,80 jednak nie będę powtarzał.
Piłem i potwierdzam :)
Za tą kasę przyzwoity lager, no i jaka zajebista puszka :D
 
U mnie w sklepie jest po 3.99 i całkiem dobrze schodzi, bo co tam zaglądam, to są braki :)
Dużo metali masz na dzielni pewnie :P

Ja coś takiego ostatnio dostałem:
57218.jpg

Piłem tylko jedno z tych piw wcześniej, więc zobaczymy. To na co zwróciłem uwagę to wszystkie są dość mocne 7-10% :)
 
Kto lubi Portery, to w Kauflandzie jest Okocim Porter po niecałe 3 zł.
 
Jak go spróbujesz to zrecenzuj bo już pare razy przymierzałem się do zakupu :)
Dopiero dzisiaj miałem czas go skosztować :)

windows print screen
Piwko w kolorze ciemnobursztynowym, piana drobnopęcherzykowa, szybko opada do niskiego poziomu, ale bardzo ładnie koronkuje.
W zapachu i smaku belgia pełną gębą. Gdzieś tam w tle przebija się Citra, ale moim zdaniem jest to znacznie bardziej Saison niż IPA.
Jest bardzo pijalne, co jest dość zdradliwe w przypadku mocy tego piwa (7,2%).
Podsumowując: bardzo dobre piwo, śmiało polecam a i sam chętnie kiedyś powtórzę :)
 
Back
Top